"אמרנו לכם" ענק! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אמרנו לכם" ענק!

IG

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3332460,00.html

ממחר בשש בבוקר ייפסק ירי הרקטות מצפון הרצועה. הפסקת הירי, מקווים ברשות, תיאלץ את להפסיק את התקיפות בעזה.

ולמה התנגדו לזה לפני שנה\ שנתיים כשאמרנו שרק פעולה כזו תציל חיים של ישראלים?

למה הייה צריך לחכות שעוד כמה אנשים ימותו ויפגעו עד שהתחילו לעזות משהו שדומה לפעולה?

ולמה ממשיכים להתנגד לרעיונות שהימין מציע, למרות שהוא צודק ב100%, עם אחריות?

אני רק מקווה שהם יכבדו את ההסכם שהם חתמו עליו ולא יעשו את מה שהם תמיד עושים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השאלה האם זאת הפסקה קצרה לצורך התחמשות או כוונה אמיתית לשלום

:lol:

זה לא יהיה לעולם...

מה שכן, בהחלט אפשר לשמור על מאזן אימה (חד צדדי...) אמיתי במשך שנים רבות. אם רק הממשלה תחליט שהיא רוצה בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה האם זאת הפסקה קצרה לצורך התחמשות או כוונה אמיתית לשלום

אתה רציני? ::)

וכם לגבי החלק הראשון אני לא מסכים איתך... אני חושב שעם הגבול הפרוץ הם מתחמשים מספיק גם עכשו...

לפי דעתי הם פשוט רוצים קצת שקט... מעניין מאיפה זה נשמע לי מוכר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די, חלאס, ברור שזה רק בשביל התחמשות. אתם לא מצפים שעכשיו כמה שבועות (עד שתסתיים הפסקת האש) הם ישבו בבית ויבלו קצת זמן איכות עם המשפחה, הם יהיו עסוקים בלהתאמן, לחפור בונקרים, לייצר מאגר ענק של קאסמים (ואולי גם לפתח דגמים חדשים) ולנסות לקבל מימון גדול יותר מאיראן וסוריה. אין על מה לשמוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שמח... אני משועשע מהעובדה שאחרי כל הזמן הזה שהשמאלנים דפקו את הראש בקיר וצעקו שצריך לעצור את ה"טבח" כדי להגיע להסכם על הפסקת הירי, רק שימוש כוח מוגבר הצליח להגיע להישג כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פתרון וזה לא פתרון.

הפסקת האש מזיקה לנו בטווח הארוך כי היא תגביר את יכולת ההשרדות שלהם. בטווח הקצר אולי זה טוב, אבל הטווח הקצר לא שווה כלום.

ד"א - פתרון יותר טוב הוא לא ליפול למלכודת שלהם ועדיין להמשיך להלחם שם באותה רמת אינטנסיביות. זאת מלכודת ואסור לנו לקבל אותה, אבל נקבל אותה.

לא רק בגלל שהממשלה תוכל להציג את הפסקת האש כהישג שלה, אלא גם כי פעולה שם בזמן שהם לא יורים עלינו קסאמים תזיק מאוד לתדמית העולמית שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פתרון וזה לא פתרון.

הפסקת האש מזיקה לנו בטווח הארוך כי היא תגביר את יכולת ההשרדות שלהם. בטווח הקצר אולי זה טוב, אבל הטווח הקצר לא שווה כלום.

ד"א - פתרון יותר טוב הוא לא ליפול למלכודת שלהם ועדיין להמשיך להלחם שם באותה רמת אינטנסיביות. זאת מלכודת ואסור לנו לקבל אותה, אבל נקבל אותה.

לא רק בגלל שהממשלה תוכל להציג את הפסקת האש כהישג שלה, אלא גם כי פעולה שם בזמן שהם לא יורים עלינו קסאמים תזיק מאוד לתדמית העולמית שלנו.

נו לא עוד פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהא... מה הבעייה עם זה?

אמרנו לכם עשרות פעמים שרק ע"י הגברת השימוש בכוח בעזה יהייה שקט מהקסאמים, ואתם התנגדתם. עכשו זה בדיוק מה שקורה.... מה שנקרא in your face!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע...

1) מי זה אמרנו?

2) מי זה לכם?

:s05:

ואני מקווה שאתה מרוצה מההחלטה שלהם רק בשביל שתוכל להגיד "אמרנו לכם(?)", כי אני בספק מאוד גדול אם ההחלטה הזאת טובה לנו.

אנחנו צריכים לגרום לזה שלא הם יגידו שהם מפסיקים לירות, אלא שאנחנו נגיד שגרמנו לזה שהם כבר לא יורים כי אין להם מה לירות. אסור לעזוב אותם, צריך לשמור אותם על אש קטנה, ובגלל שזה תלוי בהם מתי נילחם ומתי נפסיק הם ביתרון עצום עלינו. אנחנו כמו בובות שלהם - אם הם רוצים אז אנחנו נלחמים ואם הם לא רוצים אז הם "נכנעים" לזמן קצר עד שהם מחליטים שהם מוכנים לעוד סיבוב. איך אפשר לנצח ככה לעזאזל?

וד"א, מצטער שאני הורס לך את ההתלהבות. נשמע שלהגיד "אמרנו לכם" חשוב לך מאוד, אבל פשוט לדעתי זה לא הישג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...