שדרוג מעבד? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מעבד?

amitbl

Recommended Posts

http://www.ok-computer.co.il/Product.asp?productid=85

<--- הפרטים של המחשב שלי מפורטים בצד

מה אתם אומרים? כדאי?

האם 1 ג'יגה (ואני לא אוכל לשדרג אותו מאחר ותפסתי את כל הסלוטים לRAM) מספיק למעבד כפול ליבה?

והספק שלי יספיק?! (400W ATX (ג'נרי))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתלבט, ממליץ לשדרג ומהר,

הדואל קור ל939 אמורים לרדת מהמדפים בזמן הקרוב, ואז לא תיהיה לך אפשרות לשדרג גם אם מממממש מממממש תרצה...

בקשר לזיכרון, אין לך ממש ברירה כי כמו שאמרת לבד כל הסלוטים שלך תפוסים, תשאר עם ה1 גיגה, אם תרגיש בהמשך שאתה צריך יותר, תעיף את כולם ותקנה 2 סטיקים של גיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שכבר ביצעתי OC למעבד שלי משהו כמו 150 מה"צ.... והוא עדיין לא עובר את ה33 מעלות גג.

אני מפחד לעשות יותר כי הוא נהיה קצת לא יציב ללא העלאת מתח ואני מפחד מזה כי הספק שלי מעאפן.

אבל בדיוק בגלל העניין שזה 939 ובקרוב אני כבר לא אמצא מעבדים לסוקט הזה וגם אם כן אז זה יהיה מחיר מופקע, אז חשבתי ללכת על כפול עכשיו. 3800X2 אומרים שהוא גם אוברקלוקר טוב, מעבר להיותו מעבד חזק בהרבה מהמעבד שיש לי בנוכחי.

השאלות הן:

א. האם הוא שווה את ההשקעה (900 ש"ח, שכנראה אצליח להוריד לסביבות ה700 שקל)?

ב. האם 1GB יספיק לי לכל המשחקים בשנה הקרובה (שכן אני כנראה כבר אקנה מחשב חדש עד אז, או אולי בכלל נייד).

ג. האם הספק שלי יסחוב אותו כמו שצריך?

ד. שאלה נוספת שחשבתי עליה עכשיו - האם אני אצטרך להתקין מחדש במידה ובאמת אחליף לכפול ליבה? כי ממש לא בא לי :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כן, גם ללא הנחה (אבל זאת דעה אישית שלי).

ב. תלוי באיזה מערכת הפעלה, ב- ה1 גיגה יהיה אחלה, בויסטה ה1 גיגה יהיה מינימלי אבל אפשר להסתדר עם זה בלי בעיה.

ג. רוב הסיכויים שהחלפת מעבד בלבד לא תגרום לספק שינוי כלשהו, אבל עקרונית ממש לא מומלץ להשאיר אותו גם אם אתה לא משדרג בכלל.

ד. לא תצטרך להתקין מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי שוב מקרוב על הספק שלי:

L&C P4 LCB400ATX

חברת "L&C"?

למטה כתוב LG Tech...

חברת LG דווקא סבבה לא?

לא ממש הבנתי מה זה L&C שכתוב בגדול....

הוא מספק לי 17A במסילות 12V מקסימום 204W.

מספק מקסימום 380W סה"כ.

האם הוא יספיק למערכת שלי אם אני אחליף ל3800X2 שצורך 89W בIdle?

קחו בחשבון שיש לי כרטיס מסך חזק.

צורב DVD וגם CD-ROM רגיל.

2 הארדיסקים.

4 סטיקים של 400MHZ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...