מחפש משחקי נהיגה, רצוי כאלה שניתן להוסיף מכוניות - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחקי נהיגה, רצוי כאלה שניתן להוסיף מכוניות

GRiM

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בישבלי LFS היה יותר קשה מאשר GTR2

שחקתיבGTR2 יומיים איזה 10 שעות(5ביום) ומאז אני שולט בזה מעולה!

משחק ממש טוב......

LFS לא התחברתי

אבל צריך לאהב את סודג המשחק...

תנסה את XR-XPAND-RALLY ריבלתי אותו עם הכרטיס מסך.. משחק חמוד אבל שיעמם אוצי מהר מאוד... אבל תנסה כל אחד מתחבר למשהו אחר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Street Racing Syndicate

לא הצלחתי להשיג את המשחק, אם למישהו יש מושג מאיפה אני יכול להשיג אותו מהר - שישלח לי הודעה פרטית.

בקשר ל-LFS, הורדתי את המשחק והוא די נחמד - כמעט הצלחתי לעשות דריפטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LFS משחק גאוני הורדתי את הדמו ופשוט נדלקתי, השליטה על המכונית על העכבר זה ה-דבר הכי נוח וכייפי וסוף סוף משחק רציני ששם אפשר להגיד יש לך את חוש הרגש על הבלמים, מהירות והשליטה.

לא כמו בכל שאר המשחקים שהSKILLS שלך זה שאתה לוחץ על הרווח וימני מהר פה אתה צריך רגש :)

אהבתי טילים...רק הגרפיקה לא הכי הכי אבל עדין נחמד מאוד...(אבל נראה לי שלא הגדתי את הגרפיקה על הכי גבוה, מחר נבדוק ת'עניין...)

כמה המלא עולה בארץ ? ואיפה אני יכול לרכוש אותו, וגם האם המשחקיות ברשת מפותחת בישראל + איך אני יכול להוסיף מכוניות או לעצב אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LFS משחק גאוני הורדתי את הדמו ופשוט נדלקתי, השליטה על המכונית על העכבר זה ה-דבר הכי נוח וכייפי וסוף סוף משחק רציני ששם אפשר להגיד יש לך את חוש הרגש על הבלמים, מהירות והשליטה.

לא כמו בכל שאר המשחקים שהSKILLS שלך זה שאתה לוחץ על הרווח וימני מהר פה אתה צריך רגש :)

אהבתי טילים...רק הגרפיקה לא הכי הכי אבל עדין נחמד מאוד...(אבל נראה לי שלא הגדתי את הגרפיקה על הכי גבוה, מחר נבדוק ת'עניין...)

כמה המלא עולה בארץ ? ואיפה אני יכול לרכוש אותו, וגם האם המשחקיות ברשת מפותחת בישראל + איך אני יכול להוסיף מכוניות או לעצב אותם?

המשחק עולה כ-200 ש"ח לפתיחה (בלי דיסק) ולא נמכר כרגע בארץ, לא נראה לי שאפשר להוסיף מכוניות (החברה מוסיפה מדי פעם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעניתי על כל השאלות שלך כמה עמודים אחורה...

בכל מקרה, המשחק עולה בערך 200 ש"ח (זה בפאונד, לא זוכר בדיוק כמה). אתה מוריד את הדמו ואז קונה רישיון דרך האתר שלהם (לוקח דקה וחצי על השעון עם פייפאל).

אי אפשר להוסיף מכוניות אבל אפשר להוריד סטאפים וסקינים שאנשים מכינים.

בקשר למשחק ברשת, אני לא ראיתי שרתים בישראל, אבל אין בעייה עם שרתים באירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...