N73 עצות לצילום ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

N73 עצות לצילום ?

taotao

Recommended Posts

אנשים קניתי לא מזמן את הN73 אחלה טלפון..(במיוחד מערכת ההפעלה)..

עכשיו לפי המפרט וכו המצלמה שלו היא אחת האיכותיות שיש..

אבל מישום מה אני לא הכי מצליח (יותר נכון חושב) להוציא ממנה את המיטב בצילומים שונים..(לילה/יום..וכו)..

יש איזה עצות/טיפים לגבי צילום במצבים שונים.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

לא לצלם עם ה N73.

המצלמה שלו איכותית בערבון מוגבל בלבד, אל תיקח את המפרט ברצינות יתר. יש מכשירים סלולאריים בעלי מצלמות טובות בהרבה (ואני לא מתכוון לאלו שעולים כמה אלפים טובים)

בשביל בכל מקרה להוציא את המירב, תשתדל לצלם עם יד יציבה, במקום מואר היטב, ולא קרוב מדי לעצם שאתה מצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים קניתי לא מזמן את הN73 אחלה טלפון..(במיוחד מערכת ההפעלה)..

עכשיו לפי המפרט וכו המצלמה שלו היא אחת האיכותיות שיש..

אבל מישום מה אני לא הכי מצליח (יותר נכון חושב) להוציא ממנה את המיטב בצילומים שונים..(לילה/יום..וכו)..

יש איזה עצות/טיפים לגבי צילום במצבים שונים.?

עדיין לא נוצרה שיכולה לצלם באופן ראוי בלילה! יש מצלמות עם חשיפה ארוכה - אבל זה לא פרקטי אם אין לך חצובה או אם המטרה נעה...

אמורה להיות לך אפשרות למהירות/בהירות הצילום, אז תעשה מצב רגיל בשביל המצלמה ותערוך אחר כך בפוטושופ. אם הבעיה בפוקוס אז שים לב שהאובייקט בתוך הצלב או המטרה של המצלמה... זה מאפשר למצלמה להתמקד על האובייקט (בתצלום ארוך זה קצת בעייה, וגם בקרובים היא עלולה לחשוב שאובייקט סמוך יהיה המטרה, צריך לשחק עם חצי לחיצה על הכפתור צילום - עד שהאובייקט ממוקד ואז לצלם)

דווקא ראיתי שאנשים מצליחים להוציא צילומים די טובים - צריך למצוא את האיזון בין החשיפה לבין כמות ה"גרעינים" (ISO)

קניתי את K800 ולה יש את הפלאש שמאפשר לצלם בחושך מוחלט אפילו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לN73 אין פנס..(יש אפשרות להוריד תוכנה ש"מסדרת" תעניין)...

או קי וחוץ ממצבי לילה...יש המלצות לצילום יום וצילומי מאקרו...

במקרו צריך מצב מקרו, לא יודע אם יש אצלך במכשיר - בכל אופן מאקרו תמיד תצלם בתנאי אור אידיאליים (אור שמש הכי עדיף), אסור להשתמש בפלאש או לד - אז הכל יוצא מסנוור. גם גיליתי שעדיף להתרחק לאיזה -20 סנטימטרים ולצלם ברזולוציה הכי גדולה (אצלך 3.2 כזכור) במחשב תוריד כבר ל-2MP, פשוט תגזור את השוליים (אני יודע שזה לא 3.2 אבל זה מבטיח איכות טובה יותר בצילום ובעיקר בפוקוס)

הבעיה שתרדוף אותך זה צילום של אובייקטים מהירים, מכיוון שבמצלמות של סלולריים זה חיישן CMOS ולא CCD כמו של מצלמות רגילות, אז הוא איטי בהרבה... (אפילו ב-K800 שלי זה CMOS - שהיתרון של ה-CMOS אגב זה צריכת חשמל נמוכה בהרבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מצב מאקרו...

יש משהו שיכול למנוע ולהקטין את ה"מריחה"....

גם שאני מצלם יציב..וכו לפעמיים יש מריחה קלה..יש איזה דרך להקטין תעניין..(מצב אולי?)...

במצב מאקרו, תזוזות לא כל כך משפיעות, המריחה היא מחוסר מיקוד, אין ברירה - אתה חייב להתרחק קצת מהאובייקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...