מה אתם אומרים על DVD+R של FUJI תוצרת YUDEN - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על DVD+R של FUJI תוצרת YUDEN

erwrxstier

Recommended Posts

http://www.lira.co.il/site/viewProduct.php?pid=262&cat=3232

כתוב שם שהמדיה היא מדגם yuden000 t02

מכיוון שבלתי אפשרי למצוא בארץ VERBATIM תוצרת YUDEN , אני חושב שהFUJI האלה הם המדיות הכי טובות שאפשר להשיג כרגע

מה אתם אומרים?

אם עוד אנשים כאן רוצה להזמין אז תרשמו אולי נקמבן איזה הנחה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא במלאי ?הם סתם רושמים? אינעל רבאק ערס זה ניהיה ממש תופעה בארץ , לשים מיליון מוצרים באינטרנט ובפועל אין שום דבר במלאי

מה שהכי מצחיק בחנויות האלה (לא החנות זאת ספציפית , אני בכלל לא מכיר אותה) שבשביל שיהיה להם מקום לאחסן את כל המוצרים שהם כותבים שיש להם באינטרנט , הם צריכות מינימום איזה שטח בגודל של האנגר מטוסי איירבאס 380 , ושאתה בא אליהם לחנות פיזית אתה רואה שהם נמצאים באיזה חור בגודל של דירת חדר וחצי

בכל מקרה הבנתי שVERBATIM של YUDEN הם הכי טובים שיש

אם אתה מכיר DVD+R יותר איכותי תן המלצה אחי,כי אני מתכנן לגבות המון חומר חשוב , והאיכות והאורך חיים(אני לא מאמין לשטויות של ה100 שנה בתנאים אידיאלים עאלק , מספיק לי שיחזיק ל5-8שנים ואני יהיה מרוצה) של המדיה קריטית בשבילי

אני מוכן לשלם על 4ש"ח גג בשביל דיסק , זאת אמרת שחבילה של 50 לא תעלה מעבר ל200ש"ח

אם למישהו יש המלצות לדיסקים איכותיים (ויותר חשוב איפה אפשר לקנות אותם) אני אשמח מאוד לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא במלאי ?הם סתם רושמים? אינעל רבאק ערס זה ניהיה ממש תופעה בארץ , לשים מיליון מוצרים באינטרנט ובפועל אין שום דבר במלאי

מה שהכי מצחיק בחנויות האלה (לא החנות זאת ספציפית , אני בכלל לא מכיר אותה) שבשביל שיהיה להם מקום לאחסן את כל המוצרים שהם כותבים שיש להם באינטרנט , הם צריכות מינימום איזה שטח בגודל של האנגר מטוסי איירבאס 380 , ושאתה בא אליהם לחנות פיזית אתה רואה שהם נמצאים באיזה חור בגודל של דירת חדר וחצי

הוצאת לי את המילים מהפה :xyxthumbs:

ולעניין:

מדיות של ורבטים MCC 004 - איכותיות מאוד וזולות מ TY. אני קניתי מלמיר - 50 יחידות 128 ש"ח.

יש אותם גם באופיס דיפו (יקר בהרבה אלא אם יש להם את המבצעים של ורבטים מדי פעם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונדמה לי שבאופיס דיפו עדיין יש של 2+1 תבדוק.בכל אופן זכור שעדיף טיאוון על הודו.(בכמה סניפים שלהם יש אף תוצרת יפן אך לא בטוח בכלל שהם יותר טובים מאלו תוצרת טיאוון(לפחות בארץ).).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...