אשכול פדיחותתת :) - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול פדיחותתת :)

VL

Recommended Posts

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואי נזכרתי שפאדיחה שהייתה לאיזה חבר שלי! :jump:

הייתי פעם בוילה של איזה חבר והיינו אצלו בחדר הוא, אני ועוד 3 בנות בחדר שלו... קיצר כל היום היינו ביחד וכל הזמן שהבנות לא שמו לב הוא לוחש לי כל שניה:"בוא'נה דורון אני מת להפליץ!! השעועית שאכלתי אתמול עוד לא ירדה לי!!" עכשיו, בחדר שלו יש חלון כזה שאפשר לטפס עליו ולהגיע לגג של המחסן שיש לו בחצר ואז לרדת מהמחסן לחצר... אז שיחקנו בכדורגל אצלו בחדר (חדר דיי גדול) ואחת הבנות העיפה את הכדור מחוץ לחדר וביקשה ממנו להביא ת'כדור והוא לא רצה אז היא אמרה לוח שיטפס על החלון ויביא אותו כי לא היה לה נעים... קיצר אז ההוא מטפס על החלון וההיא דוחפת לו ת'תחת בשביל שיצא דרך החלון בשביל לעזור לו לצאת והוא מתאמץ בשביל לטפס ופיתאום ההוא הרביץ עליה כזה נוד רועש וגדול לפנים!!!! חחחחחחחחחחחח!! כולם היו מופתעים והוא מסכן מה זה התפדח!! ואני התפוצצתי מצחוק עם דמעות ועד היום אני צוחק על זה!! :lol:

וואי, להורים שלו יש כסף לוילה אבל לא לאוכל שלא אוכל של חזירים? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי מפדח שעולה לי לראש זה הפדיחה של חבר שלי שסבתא שלו נכנסה לחדר בשמן שהוא הביא ביד והתחילה לתפוצץ מצחוק - משום מה היה לו בדיוק פטיש על השולחן אז הוא זרק אותו עליה ושבר לה את הרגל. אני יודע זה נישמע הזוי ביותר וזה אמת לאמיתה. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי מפדח שעולה לי לראש זה הפדיחה של חבר שלי שסבתא שלו נכנסה לחדר בשמן שהוא הביא ביד והתחילה לתפוצץ מצחוק - משום מה היה לו בדיוק פטיש על השולחן אז הוא זרק אותו עליה ושבר לה את הרגל. אני יודע זה נישמע הזוי ביותר וזה אמת לאמיתה. :screwy:

זה באמת הזוי. אין לו מנעול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL!! גם חבר שלי פעם אונן וסבתא שלו נכנסה ואומרת לו "מזה? מה אתה עושה?" אז הואהתחיל לעשות הצגות כאילו כואב לו הזיין ושורף, והיא האמינה לו ואומרת לו "לך מהר למקלחת, תשטוף את זה!"

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL!! גם חבר שלי פעם אונן וסבתא שלו נכנסה ואומרת לו "מזה? מה אתה עושה?" אז הואהתחיל לעשות הצגות כאילו כואב לו הזיין ושורף, והיא האמינה לו ואומרת לו "לך מהר למקלחת, תשטוף את זה!"

Anatoli.

:lol:

אני זוכרת שבכיתה א' לפני שנים רבות רבות היה ילד שעשה קקי בתחתונים אז הוא שם את התחתונים עם הקקי על השולחן של המורה. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...