צריך המלצה למכשיר MP3 לקנייה בארה"ב - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למכשיר MP3 לקנייה בארה"ב

Noder

Recommended Posts

היי כמו שכתוב בכותרת .... אני צריך המלצה עד 250 דולר לקניית מכשיר בארה"ב

הקטע של לנגן לא כ"כ חשוב לי , אבל חשוב שיהיה מסך .

חשוב לי הנוחות , גודל המכשיר, שלא יהיה כבד מדי , ממשק ואיכות שמע ועיצוב המכשיר ומשך זמן שהבטריה מחזיקה.

חשבתי על Microsft Zune החדש של 30 ג'יגה שמעתי שהוא טוב.

מישהו יודע כמה זמן הבטרייה שלו מחזיקה ?

מה אתם אומרים ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל Zune- הסוללה שלו מחזיקה 14 שעות.

אני ממליץ על ה Vision M, שעדיף מה ZUNE ועולה פחות. ה ZUNE דורש המרות ל WMV בשביל נגינת וידאו, יש לו פורט ייעודי (הוא לא משתמש במיני USB), ה ZVM מציע איכות שמע עדיפה, וגם עולה פחות. כ 220 דולר ליד ה 250 של ה ZUNE.

במידה ואתה לא צריך 30 ג'יגה, מצטרף להמלצה על ה V plus.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על ה Vision M, שעדיף מה ZUNE ועולה פחות. ה ZUNE דורש המרות ל WMV בשביל נגינת וידאו, יש לו פורט ייעודי (הוא לא משתמש במיני USB), ה ZVM מציע איכות שמע עדיפה, וגם עולה פחות. כ 220 דולר ליד ה 250 של ה ZUNE.

תודה רבה... ואמממ כמה עולה ה V Plus ? כמה זמן בטרייה ? ועם כמה גי'גה הוא בא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בס"ד

ולגבי צפיה בוידאו?

המסך של הZUNE גדול יותר

מה איכות המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ZVM-

לגבי צפיה בוידאו, הוא תומך בהרבה פורמטים, לרבות קודקים divx/xvid, ככה שבכל הנוגע ל AVI, המרה לא נדרשת.

המסך של ה ZUNE גדול יותר, אבל שניהם באותה רזולוציה- 320X240. מסך מאוד איכותי.

ZUNE-

דורש המרה ל WMV, וכבר נתתי את הפרטים לגבי המסך, 3" ברזולוציה של 320X240. לא יצא לי לראות אותו אישית עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ZVM-

לגבי צפיה בוידאו, הוא תומך בהרבה פורמטים, לרבות קודקים divx/xvid, ככה שבכל הנוגע ל AVI, המרה לא נדרשת.

המסך של ה ZUNE גדול יותר, אבל שניהם באותה רזולוציה- 320X240. מסך מאוד איכותי. מאשר ב100 אחוז מסך מעולה

ZUNE-

דורש המרה ל WMV, וכבר נתתי את הפרטים לגבי המסך, 3" ברזולוציה של 320X240. לא יצא לי לראות אותו אישית עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החל מ 2 עד 8 ג'יגה

זמן רשמי- 15 שעות. זמן מעשי- כ 18-20 שעות (נשמע מוזר, אבל אתה יכול לקרוא ביקורות)

כמה עולה? 135 דולר ל 2 ג'יגה, 160 דולר ל 4 ג'יגה, ובערך 190 דולר ל 8 ג'יגה.

תודה רבה נראה לי שאני אלך על Creaative ZVP ד"א הבטרייה נטענת בחשמל או במחשב ? ואם כן במחשמל האם מקבלים איתו מטען ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...