GeForce 8900 של NVIDIA !!! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GeForce 8900 של NVIDIA !!!

EAD

Recommended Posts

קצת שוטטתי ברשת, ומצאתי בהרבה אתרים (תריצו חיפוש), ובעיקר בפורום של http://guru3d.com/

פרטים לגבי כך שNVIDIA מתכוננת להוציא כרטיס חדש (כנראה כתגובה לR600) שATI הולכת להוציא, כנראה שהוא אף יצא בחודשים הקרובים (פבוראר או משהו כזה), אני מקווה שהוא יתמוך בDX10.1 שמפתחים כרגע

ובכול מקרה, זה צעד טוב שכנראה גם יוזיל את G80 שיש כרגע וגם יתן לנו הGAMERS כרטיסים עוד יותר חזקים וטובים :yelclap:

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי לא מעט ברשת, ונראה שזה כבר מעבר לרק השערה.

בהתחלה דיברו על חודשים יולי או משהו וכעת מדברים על חודשים פבוראר ככה

כמו כן כנראה שיכלול GDDR4 במקום 3 שיש בG80 כיום

יהיה קצר יותר באורך

ויכלול דרישות הספק חשמל נמוכות יותר, חוץ מזה יצא הR600 שכנראה הולך להיות ממש טוב :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

הגיוני בהחלט...

ליבה ב80ננו עם תוספת של 100mhz(+-) + GDDR4 במהירות 2500MHZ בהחלט יתנו שיפור יפה... :P

מעניין אם הוא יספיק לליבה מפלצתית כמו הR600 (עדיין לא קלטתי שיהיה שם בקר 512bit... ::)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת שוטטתי ברשת, ומצאתי בהרבה אתרים (תריצו חיפוש), ובעיקר בפורום של http://guru3d.com/

פרטים לגבי כך שNVIDIA מתכוננת להוציא כרטיס חדש (כנראה כתגובה לR600) שATI הולכת להוציא, כנראה שהוא אף יצא בחודשים הקרובים (פבוראר או משהו כזה), אני מקווה שהוא יתמוך בDX10.1 שמפתחים כרגע

ובכול מקרה, זה צעד טוב שכנראה גם יוזיל את G80 שיש כרגע וגם יתן לנו הGAMERS כרטיסים עוד יותר חזקים וטובים :yelclap:

מה דעתכם?

זה היה צפוי שאנוידיה תוציא כרטיס כנגד ה R600 המגיע (לא מבטיח שיהיה יותר טוב מהG80 הנוכחי) מזכיר קצת את 7800GTX,X1800XT, 7800GTX 512MB.

2. אתה באמת חושב שאחריי שחיכו כל כך לכרטיסי תומכי DX10, הם ידפקו אותם ויוציאו DX10.1? זה שמועות ובכלל לא בטוח שיהיה (לא מבין תפאניקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

הגיוני בהחלט...

ליבה ב80ננו עם תוספת של 100mhz(+-) + GDDR4 במהירות 2500MHZ בהחלט יתנו שיפור יפה... :P

מעניין אם הוא יספיק לליבה מפלצתית כמו הR600 (עדיין לא קלטתי שיהיה שם בקר 512bit... ::)).

512 ביט לליבה ו1024 ביט לזיכרונות\Ring bus ותוסיף 1GB זכרון

קשה לי להאמין שעוד כמה מגה הרצים יעזרו לו לנצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שR600 הולך להיות ממש כרטיס חזק :jump:

ויציג קרוב לוודאי ביצועים הרבה יותר טובים משל G80 גם בגרסת GTX מואצת עם של 1900 מגה הרץ, ולכן גם ATI מתעכבים עם הכרטיס, בשונה מNVIDIA הכרטיס של ATI גם יציג הרבה טכנו' חדשות בנושאים כמו סוג הלוח של הכרטיס, הזכרונות וכו'

רק כאשר תוציא את 8900 בגרסה חזקה אז תהיה תחרות ממשית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...