נישואין בין הומוסקסואלים ולסביות - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נישואין בין הומוסקסואלים ולסביות

lollipop15

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זה הקטע של כל הדתיים (אם זה קטולים ואם חרדים או מוסלמים) להכנס לשאר העולם לחדר המיטות? שיתחתנו, למי אכפת? אז מה עכשיו שונה?

"Oh my God, honey! Those fags next door, they're still fucking only now they do it with wedding bands!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כואב להגיד את זה אבל אני לא חושב שלזוג הומואים מותר לגדל ילד משלהם.

עם כמה שאני תמוך בכל המאבק ההומו לסבי בארץ, אני חושב שלתת לזוג כזה לגדל ילד זה לא אחראי ומאוד לא מתחשב מצד ההורים.

דבר ראשון, הילד יהיה מסכן, יש לו הורים הומואים תהיה לו ילדות דפוקה לגמרי ואין על זה וויכוח.

דבר שני זה לגדל ילד בסביבה לא טבעית שהרי שמשיכה הומו לסבית היא סטייה מינית לא טבעית, המצב האופטימאלי לילד הוא לגדול בסביבה טבעית ולתת לו להחליט מה הוא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, הילד יהיה מסכן, יש לו הורים הומואים תהיה לו ילדות דפוקה לגמרי ואין על זה וויכוח.

מי אמר שאין ויכוח על זה? אתה?

Bullshit, בחברה אופטימלית זאת לא הייתה בעיה. זה לא שהוא יהפוך להומו בגלל זה, הבעיה היחידה היא ביחס החברה כלפי התא המשפחתי הזה, ולו במהות שלו.

אלא אם יש לך הארות אחרות מדוע זאת תהיה בעיה.

דבר שני זה לגדל ילד בסביבה לא טבעית שהרי שמשיכה הומו לסבית היא סטייה מינית לא טבעית, המצב האופטימאלי לילד הוא לגדול בסביבה טבעית ולתת לו להחליט מה הוא רוצה.

ואם משפחה לבנה מאמצת ילד שחור - זאת גם סביבה לא רצויה ולא טבעית? ומשפחה לבנה שמאמצת ילד צהוב (סיני)? למה את עניין הגזעים עברנו ואת העניין הזה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומר לילד להורים הומולסביים תהיה ילדות דפוקה? זאת הבטחה? לא הבנתי. אז מה? לילדים שנולדו לזוגות סטרייטים יש חיים טובים? אין במשפחות כאלו עוני? אלימות? אונס וגילוי עריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כואב להגיד את זה אבל אני לא חושב שלזוג הומואים מותר לגדל ילד משלהם.

עם כמה שאני תמוך בכל המאבק ההומו לסבי בארץ, אני חושב שלתת לזוג כזה לגדל ילד זה לא אחראי ומאוד לא מתחשב מצד ההורים.

די לזיין בשכל! מילא היית אומר משהו ומביא הוכחות לכך, אתה פשוט יורה בליל של שטויות על האנשים בפורום בלי לבדוק מחקרים ועובדות שמוכיחות שאתה טועה לחלוטין...

הנה מה שאומרת אגודת הפסיכולוגים האמריקאית לגבי הורות הומולסבית:

Can Lesbians, Gay Men, and Bisexuals Be Good Parents?

Yes. Studies comparing groups of children raised by homosexual and by heterosexual parents find no developmental differences between the two groups of children in four critical areas: their intelligence, psychological adjustment, social adjustment, and popularity with friends. It is also important to realize that a parent's sexual orientation does not dictate his or her children's.

Another myth about homosexuality is the mistaken belief that gay men have more of a tendency than heterosexual men to sexually molest children. There is no evidence to suggest that homosexuals are more likely than heterosexuals to molest children.

http://www.apa.org/topics/orientation.html

- חכה יש עוד - "מחקר: נישואים חד-מיניים טובים לבריאות:

http://news.msn.co.il/news/WorldNews/HealthScience/200602/20060216144137.htm

- והנה עוד קצת מויקיפדיה:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA_%D7%94%D7%95%D7%9E%D7%95_%D7%9C%D7%A1%D7%91%D7%99%D7%AA

ובנימה אישית - נראה שאתה יותר שבוי בדעות קדומות מאשר בבדיקת דברים בשטח. לא יודע למה אתה חושב שאתה תומך במאבק ההומו לסבי כאשר אתה קורא לחד מיניות "סטייה מינית לא טבעית" וחושב שאסור לתת לזוג חד מיני לגדל ילד, עם "תומכים" כמוך הקהילה ההומו לסבית תעלם תוך זמן קצר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכרו גם שטכנית, יותר קשה לזוג חד מיני להוליד/לאמץ ילד, כך שרוב הילדים במשפחות החד מיניות ממש רצויים והגיעו למשפחה לאחר מאמצים מרובים ושיקול דעת של בני הזוג. לדעתי זה מעלה את הסיכויי שלילד יהיו תנאים אופטימליים להתפתח בניגוד להרבה מקרים (כמובן שלא כולם ואפילו לא הרוב, אבל מספיק) בזוגות הטרוסקסואליים של הריון בלתי מתוכן לתוך משפחה שלא בשלה לגידול ילדים בין אם מנטלית או כלכלית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנימה אישית - נראה שאתה יותר שבוי בדעות קדומות מאשר בבדיקת דברים בשטח. לא יודע למה אתה חושב שאתה תומך במאבק ההומו לסבי כאשר אתה קורא לחד מיניות "סטייה מינית לא טבעית" וחושב שאסור לתת לזוג חד מיני לגדל ילד, עם "תומכים" כמוך הקהילה ההומו לסבית תעלם תוך זמן קצר...

אין ספק שהומוסקסואליות היא סטייה מהנורמה. אבל מי אמר שלסטות מהנורמה זה דבר רע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא החשבתי את מדינת כמדינה מודרנית. כמו שאני רואה את זה? היא מדינה מתפתחת. אבל לא מתפתחת כמו מדינות באפריקה, אלא מתפתחת באיחור כבד. כאשר רוב המדינות בעולם סיימו את המלחמות שלהם בנושא טריטוריות ודת, אנחנו עוד תקועים. וזה תמיד ישאר ככה(או לפחות עד שתהיה חוקה(בתנאי שהיא תהיה חוקה מודרנית, שדוגלת בשיוויון ומבטלת את המדיניות הדתית של הכנסת והממשלה) כמו שקובע החוק - מעניין למה אף אחד לא מגיש בג"ץ בנושא...).

ואני מסכים בעניין של החתונה. זו לא צריכה להיות החלטה של המדינה, זו צריכה להיות החלטה של הסמכות המשפטית העליונה של אותה דת.

וארה"ב נאורה? מעוז הדמוקרטיה? מסצ'וסטס היא המדינה היחידה בין 50 המדינות בארה"ב שמאפשרת לחד מיניים להתחתן. ולשם הבהרה - לטוס מצד אחד של ארה"ב לצד השני זה הרבה יותר רחוק(ויקר) מלטוס לקפריסין. ליתר דיוק, זה יותר רחוק מטיסה מכאן לקצה אירופה.

עוד מספר מדינות בודדות מכירות בנישואים חד מיניים. רוב המדינות או שאינן מכירות כלל וכלל בנישואים חד מיניים(ולא משנה באיזה מדינה הם נערכו), או שנותנות לזוג מעמד שונה מאשר זוג נשוי. כלומר, אינן מכירות בנישואים.

החוק הפדרלי אגב, אינו מכיר בנישואים בכלל - לא בחוקים, ולא בחוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרבה ילדים לזוגות הומולסבים בעיות מיניות כמו להרבה ילדים ממוצא 1 לזוג הורים ממוצא אחר

מה זה "הרבה" ? יותר מבמשפחות שאינן "זוגות הומולסבים" ?

מה הקשר בין מוצא ההורים לבעיות בזהות המינית או בעיות מיניות בכלל?

להזכירך, עד היום כל ההומוסקסואלים והלסביות נולדו וגדלו והתחנכו וקיבלו דוגמא מהורים שאינם כאלו, אלא מה שמוכנה "נורמלים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...