המלצה למשחק FPS (יריות) כייפי עם גרפיקה חדשה ולוהטת - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למשחק FPS (יריות) כייפי עם גרפיקה חדשה ולוהטת

rikus

Recommended Posts

צריך איזה משהו להעביר את הזמן ככה שלא דורש אבל שעות על גבי שעות, עדיף דווקא לא עם מולטי...אבל משהו מגניב סטייל מקס פיין אולי, אלה מה ששיחקתי כבר:

1.HALF LIFE 2 +EP1

2. FARCRY

3. 3

4. PREY(רק את הדמו אבל לא ממש אהבתי)

לא זוכר אבל תזרקו המלצות חופשי...לא חייב עם עלילה מדהימה פשוט שהמשחק עצמו יהיה כיף ועם גרפיקה משגעת ושלא יהיה שם או משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי RIDDICK משחק גאוני! FEAR אני לא כל כך אוהב..אין דברים חדשים משהו? יש גם את המערבון הזה ויש עוד אחד..טוב אני אעשה חיפוש חשבתי כבר שאנשים יתלהבו לספר על המשחקים שהם חרשו עליהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, FEAR מפחיד רק בהתחלה?

שיחקתי קצת בהתחלה וזה היה טיפה מפחיד אך מרתק אותך לכיסא שלא יקפוץ לך איזה מישהו!

לאט לאט זה הופך יותר למשחק יריות מאשר אימה, וטוב שכך (לפחות לדעתי) אז ככה יהיה כל המשחק? או שיתחיל להיות יותר מפחיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ יותר , למרות שהמשחק מהמם.

אני ממליץ (בניגוד לרוב חברי הפורום) על dark massiah.

עד עכשיו הספקתי רק עד השלב השלישי אבל השלבים פשוט מדהימים, הרגעים המתוסרטים הם מעולים ונותנים לך להרגיש ממש בתוך המשחק. ובכלל משחק כיפי עד טירוף. בינתיים לא היה לי בעיות של crashing לדסקטופ (טפו טפו טפו) והמשחק אכן דורש מערכת די כבדה. אבל אם יש לך אחת כזו אתה תהנה מאוד מהמשחק. פשוט אין לתאר את רמת האנדרנלין בגוף (שוב, רגעים מתוסרטים לא פחות מHL2 וCOD2, אבל אולי טיפה נסחפתי ;D) בזמן שגובלינים וארק רודפים אחריך (ותלוי איך עושים את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...