איך אני מגלה כמה MS המסך שלי? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מגלה כמה MS המסך שלי?

idan007

Recommended Posts

קניתי היום את המסך CMV 938D של chimei ואני יודע שהוא אמור להיות 5 MS אבל רציתי לדעת אם יש דרך לבדוק את זה בפועל.

אגב לפי דעתי הוא אחלה מסך והוא עוד רחב רק ב-1220, אבל מה אני יודע לפני המסך הזה היה לי בכלל עדיין CRT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב שתקבל באן שיעצרו אותך מלכתוב תגובות לא מועילות לכלום.

פותח התרד,תתחדש ותהנה.לדעתי זה לא חשוב המספר המוצהר של הMS,כל עוד אתה לא תבחין במריחות וזה מה שחשוב.

יש מספר שיטות שדרכן החברות מפרסמות את ה MS,תעשה חיפוש ותבין על מה אני מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב שתקבל באן שיעצרו אותך מלכתוב תגובות לא מועילות לכלום.

פותח התרד,תתחדש ותהנה.לדעתי זה לא חשוב המספר המוצהר של הMS,כל עוד אתה לא תבחין במריחות וזה מה שחשוב.

יש מספר שיטות שדרכן החברות מפרסמות את ה MS,תעשה חיפוש ותבין על מה אני מדבר.

LLLLLLLLMMMMMMMMMMMFFFFFFFFOOOOOOOOOOAAAAAAAAAAAAAAAAA

כלומר יש מריחות, הוא פשוט לא מבחין בהן.

חשבתי שאמרתם שלמסכים חדשים אין את הבעיות האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אמרת שהוא לא יבחין, כדי להבחין במשהו צריך שהוא יהיה קיים, כשם שכדי לא להבחין בו צריך שהוא יתרחש, ואתה פשוט לא תבחין בו. יכול להיות שמשהו עם עיין כן מזויינת יבחין בו.

האם עץ שנופל ביער שאין בו אנשים עושה רעש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אם אף אחד לא יודע איך בודקים חפיף אני עדיין חושב שזה אחלה מסך ואני לא שם לב למריחות בתמונה(אם בכלל קימות).

ועוד שאלה אחת אני כרגע מחובר בחיבור VGA ומחר אני מחבר כרטיס 1950 PRO עם DVI, אני אמור להרגיש איזה שהוא שינוי באיכות התמונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אם אף אחד לא יודע איך בודקים חפיף אני עדיין חושב שזה אחלה מסך ואני לא שם לב למריחות בתמונה(אם בכלל קימות).

ועוד שאלה אחת אני כרגע מחובר בחיבור VGA ומחר אני מחבר כרטיס 1950 PRO עם DVI, אני אמור להרגיש איזה שהוא שינוי באיכות התמונה?

את הבדיקות מבצעים במעבדות עם מכשירים מכויילים ובשווי של לא רוצה לחשוב על כמה מסכי LCD של EIZO, עושים מליונים של מדידות, וההוגנים לוקחים ממוצעים. אתה כל כך רוצה למדוד, תלך לחפש מעבדה כזאת.

אני בטוח שקיימות גם תוכנות שיעשו נגיד תוך כמה עשרות דקות בדיקות מהירות של הקפצת הפיקסל ללבן ובחזרה לשחור, אבל ברור לך שזה לא יהיה שמיש.

בקיצור, הרי אין לך צורך לדעת מה הזמן תגובה, אז למה להתאמץ לגלות?

לגבי השאלה השניה, זה תלוי מה אתה עושה עם המסך. אם אתה מסתכל בDESKTOP ופותח או משחק משחקי כבדים. השיפור העיקרי אמור להיות בעיקר בחדות של טקסט, ובניסיון לנצל המון צבעים מכרטיס המסך במשחקים בעלי האצה גרפית כבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...