שדרוג זיכרון לטובת VISTA - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג זיכרון לטובת VISTA

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם

אני עומד לשדרג את הזיכרון שלי מ 1024 ל 2048 לטובת הרצת חלונות - האם כמות כזאת גדולה (יחסית) תספיק לכל יישום שאני אנסה להריץ על המחשב מבלי אובדן ביצועים? יותר מזה כבר אי אפשר לשדרג את המחשב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לך לנסות למכור את מה שיש לך עכשיו ולקנות 2 של ג'יגה למה די סביר שבעתיד תרצה לשדרג ואז תיהיה לך בעיה.

2 ג'יגה יתן לך עכשיו עבודה טובה מאוד אבל למשחקים ותוכנות שיצאו בעתיד ויהיו כמובן יותר כבדים אתה כנראה תרצה להרחיב ל-4 ג'יגה ואולי אפילו ל-8(אני יודע שזה נשמע מטורף אבל אני לא מדבר על היום אלא על עוד שנה וחצי-3 שנים שאז אולי אפילו יהיה 16)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב על אותו הדבר להוסיף עוד ג'יגה לג'יגה שכבר יש לי..

אין ספק שיצרני הזכרונות מרוויחים בגדול בקטע הזה של ..

בכל מקרה לאלה שהליצו לבחור לחשוב על העתיד של 8 ג'יגה וכו קשה לי להאמין שהוא ישאר אם אותו המחשב כי אם הוא יצטרך לשדרג ל8 ג'יגה אז מה הם המעבד המשושה החדש שהוא ירצה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תמיד רק ההתחלה אבל השאלה היא מתי ההמשך? אני לא חושב שבשנה - שנה וחצי הקרובות מישהו יצטרך יותר מ2 ג'יגה..

ובכל מקרה אם הוא יקנה עכשיו סטיק 1 של ג'יגה אז בהנחה שלפני זה הוא עבד עם בדואל אז לא תהיה לו את האפשרות כי הוא צריך מספר זוגי של סטיקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעם המחשב שיש לי עכשיו אני לא אעבור את ה 2 ג'יגה - גם כי כל הסלוטים תפוסים וגם כי אני חושב שזה מוגזם כבר, עוד כמה שנים מחשב סטנדרטי יהיה עם 16 ג'יגה וכך הלאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2G יספיק לתקופת החיים של המחשב שלך , חברה תרגעו הגזמנו קצת עם הזכרון .

הדרישה הגבוהה לזיכרון הVISTA היא בגלל תכונה שיש בה שנקראת SuperFech , שהיא מעלה תוכנות לזכרון ע"פ מה שהיא לומדת מהמשתמש , לדוגמא : אני רגיל להפעיל כל יום את WORD בשעה 5 אז היא תעלה את התכנה הזאת לזכרון לפני השעה המיועדת . וממילא צריכים יותר זכרון , זה בשביל לשפר ביצועים ולא סתם לזלול זכרון .

מנסיון עם FINL עד כה אני מאד מרוצה ( הייתה תקעיה של המחשב פעם אחת בלבד ) , היא הרבה הרבה יותר יציבה וחלקה לשימוש .

בהצלחה .

מסקנה : שדרג ל2G ותהנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...