שאלה בקשר ל- Dell Inspiron 6400 / תקציב של ~8,200 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל- Dell Inspiron 6400 / תקציב של ~8,200 ש"ח

lharpaz

Recommended Posts

שלום,

אני מתעניין מאוד בנייד הבא:

http://www.nirtech.co.il/catalog/product_details.aspx?prodid=1811

זה Dell Inspiron 6400, עם מעבד 2 duo T7200, ועם שדרוג זכרון ל-2 ג'יגה.

אשמח לחוות דעת כללית על הנייד הזה.

בגדול אני עדיין לא סגור עליו לגמרי, למרות שהוא היחיד שבנתיים מצאתי בתקציב של 8,000 וקצת שיש לו מעבד 2 Duo, שלוש שנות אחריות, 2 ג'יגה זיכרון, וצג לא מבריק.

אני מאוד רוצה לראות את המחשב בעיניים לפני שאני קונה אותו, כדי להתרשם מאיכות הבניה בכלל ומאיכות המסך בפרט.

לכן, אשמח מאוד אם מישהו שיש לו את הנייד הזה יאפשר לי לראות אותו ולהתרשם ממנו (חשוב שזה יהיה Inspiron 6400 חדש יחסית, אבל לא חשוב שהמפרט יהיה זהה).

אם יש מישהו כזה מאיזור המרכז אשמח אם הוא/היא יצור איתי קשר בהודעה פרטית (אני עקרונית מרחובות, מגיע לעיתים גם להרצליה, וכמובן שאני אגיע לכל מקום קרוב יחסית).

לחילופין, אם יש למישהו מושג איפה אפשר לראות את המחשב בתצוגה זה יעזור לי מאוד (חיפשתי די הרבה ולא מצאתי אף רשת/חנות שמציגה אותו).

בנוסף, יש לי מספר שאלות, ואני אשמח מאוד אם מישהו שמכיר את הנייד / יש לו כזה יוכל לענות לי:

- האם יש לו בעיות התחממות מיוחדות? (איזורים שמתחממים והופכים את השימוש ללא נוח)

- לכמה זמן מספיקה הסוללה?

- ע"פ מה שידוע היום, האם כרטיס המסך (ATI X1400) הולך להספיק לממשק הגרפי הכבד של ויסטה?

תודה מראש,

ליאור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

תכננתי לקנות מחשב ולשדרג את הזיכרון, והגיע עכשיו דגם שבא מראש עם 2 ג'יגה וגם עם דיסק גדול יותר (120 ג'יגה).

http://www.nirtech.co.il/catalog/product_details.aspx?prodid=1490

אז נראה לי שאני אקנה את זה.

הייתי ב"מגה" (ברחובות ובהרצליה), ואין להם Inspiron 6400 בתצוגה. :(

אני אנסה סניפים אחרים שלהם, למרות שאני כבר מתייאש מהם...

אני רוצה שוב לבקש - אם יש למישהו Inspiron 6400 (חדש יחסית, נגיד כזה עם 2 Duo) והוא מוכן לתת לי להתרשם מהצג שלו ל-3 דקות, אני אודה לו מאוד.

אם מישהו יודע איפה כן אפשר לראות את הנייד הזה בתצוגה אז שיגיד.

תודה מראש,

ליאור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי המערכות המותקנות מראש באות בד"כ עם כמויות אסטרונומיות של זבל ותוכנות שרצות ברקע.

טוב לדעת.

אז מה בעצם צריך לעשות?

עד כמה שאני יודע הם לא מספקים דיסק התקנה או משהו, אלא רק מאפשרים לשחזר את מע' ההפעלה למצב ההתחלתי, ואני מניח שהוא כולל את כל הזבל - אז איך פותרים את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהמחשבים באים עם דיסק התקנה - שלי למשל בא עם.

אם אתה בעל חברה ויש לך Open License לאותו סוג מערכת ההפעלה שמותקן על הנייד, מותר לך להתקין אותו בלי לקנות רשיון חדש.

בתור משתמש ביתי, אתה די תקוע מבחינה חוקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב לא מתחממם ככל שידוע לי .......לפחות לא בצורה מיוחדת מניידים אחרים.

הסוללה שלו מספיקה ל-לא יותר משלוש שעות (בד"כ שעתיים).

כרטיס ATI תומך ב-VISTA (גם כרטיס מובנה תומך VISTA).

חסרון מאוד גדול של המחשב הוא אינו יכול להתחבר לתחנת עגינה (לא לכולם זה משמעותי)

הוא גם יחסית כבד 2.8 ק"ג אז תלוי לאיזה צרכים אתה קונה אותו.

אבל סה"כ הוא באמת אחלה מחשב אם לא משנה לך המשקל והחיבור לתחנת עגינה.

אם אתה רוצה לראות את המחשב .... פשוט כנס ל-ZAP ותחפס שם אתר שמציג אותו אני בטוח שתמצא אותו באחד מאלה : YARDENPC NOTEBOOKCLUB P.C CENTER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...