מחפש נגן MP3 בעל איכות שמע מעולה, באזור ה-500 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נגן MP3 בעל איכות שמע מעולה, באזור ה-500 ש"ח

GRiM

Recommended Posts

החלטתי שאני באמת צריך לקנות לעצמי נגן איכותי. אני מחפש נגן בתקציב של כ-500 ש"ח, בעל נפח של 1GB לפחות, איכות שמע מעל כולם (ללא החלפת אוזניות), עדיפות לאיכות שמע על פני הנפח, חשוב מאוד שהממשק יהיה הכי נוח בין מעבר שירים, חיי ארוכים (לא אכפת לי להשתמש בסוללת אצבע, מספיקה להמון זמן - לא?), רצוי מאוד אפשרות לעדכון קושחה ולאו דווקא קושחה מקורית (כלומר רצוי שקושחות יהיו נפוצות ועדכניות). השירים שלי הם בד"כ באזור ה-128-256kbps.

אשמח לקבל הצעות, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

128-256? אז לא דרוש לך נגן עד כדי כך טוב -___-

iAudio G3 במקרה שלך.

אם תהיה רציני בנוגע לעניין איכות השמע, אז Mpio one fg200, אחד מהנגנים האיכותיים ביותר שקיימים. רק זמן הסוללה שלו בעייתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח בקשר ל-FG200 שהוא איכותי מספיק? חשבתי ש-MPIO זאת חברה פשוטה ובינונית, כמו SanDisk.

http://www.e-buy.co.il/Product.asp?Pid=mpio1gbfg200&Cat2Cat1ID=5060&Cat2ID=0

אגב, שכחתי לציין שמאוד חשובה לי עוצמת השמע, רוב הזמן אני אשמע את המוסיקה באוטובוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאנדיסק היא לא חברה פשוטה ובינונית, אלא תאגיד ענק בגודל שאני לא חושב שתוכל לתפוס אפילו. העובדה שהם לא נכנסו לשוק הנגנים חזק עד לאחרונה עם ה E2xx זה משהו אחר.

Mpio- לא בדיוק חברת ענק, אבל יש גם להם כמה מכשירים טובים. מבחינת איכות, ה FG200 איכותי יותר מה G3 של iaudio, או מהרבה נגנים של חברות מקבילות גדולות בהרבה. הוא גם טוב יותר מה muvo של קריאטיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...