חבר שלי שלח לי את הקישור הזה, אמולטר PS2 שעובד &#149 - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר שלי שלח לי את הקישור הזה, אמולטר PS2 שעובד &#149

marlboro

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט הסברתי לבחור שאני יודע על מה אני מדבר ולא זורק סתם דברים לאוויר.

כן אז למה אמרתה שכבר ב98 שיחקתה בכל המישחקים של הPS1

אם אני זוכר נכון רק ב2001 יצא 2 וגם אחרי שהוא יצא יצאו עוד קצת מישחקים טובים לPS1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להפעיל רזידנט אוויל 4 אבל לא משנה איזה משחק אני מנסה האמולטור קורס לי בזמן שהוא בא להפעיל אותו ונותן לי שגיאת שלח\אל תישלח מה לעשות? ישל יאת האמולטור 0.92 משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מקוד

אתה באמת חושב שאפשר לדמות את החומרה של הפלייסטיישן 2 שבכלל לא דומה למחשב pc? לא פלא שיקרטע, זאת לא אותה בכלל

הנינטנדו והסופר נינטנדו והמגה דרייב היו עם יותר פשוטים בגלל זה עוד היה אפשר לעשות אמולציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מקוד

אתה באמת חושב שאפשר לדמות את החומרה של הפלייסטיישן 2 שבכלל לא דומה למחשב pc? לא פלא שיקרטע, זאת לא אותה בכלל

הנינטנדו והסופר נינטנדו והמגה דרייב היו עם יותר פשוטים בגלל זה עוד היה אפשר לעשות אמולציה

לעשות אמולציה אפשרי מאוד ומאוד יכול להיות שחלק מהפורטים מישתמשים באמולציה או אמולציה חלקית

הבעיה זה שהאמולטורים שמפותחים היום לקהל הרחב מפותחים ביתנדבות על ידי חובבים

ולא על ידי חברות אם עשרות ויותר מפתחים רצינים

אם אמולציה לא היתה אפשרית אף מישחק לא היה פועל

ואם אתה חושב שהיא אפשר לעשות אמולציה אם מהירות מספקת אף מישחק לא היה מגיעה ל30 פרים לשניה באף חלק כבד מהמישחק

ויש מישחקים שבחלקים מהם כולל יחסית כבדים עברו את ה30 פרימים לשניה

הבעיה זה לא אפשרי לא אפשרי הבעיה כמה זמן יקח ליכתוב קוד טוב

ובקצב הזה ניראה שיקח הרבה זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה לנינטנדו ולסופר לא היתה בעיה לכתוב קוד שהיום כל האמולטורים של הקונסולות האלה עובדים מצויין?

החומרה של הנינטנדו והסופר גם מאוד שונה מהPC

וגם האמולטורים שלהם לא ניכתבו ביום ולקח זמן

אבל כניראה שהם היו יותר פשוטים טכנולוגית

ככה שהיה יותר קל

תיזכור לאף אחד מהם אין כרטיס גרפי וDVD ועוד כל מיני רכיבים שצריך לעשות להם אמולציה

דרך אגב גם לPS1 לקח זמן וגם או שונה מאוד מהPC אבל בסוף הצליחו

והצליחו לעשות לדרימקסט אמולטור נחמד

לא מושלם אבל מפעיל כמה מישחקים טובים באופן שחיק

בקיצור זה לא שלא אפשר זה עינין של אם חובבים יצליחו וכמה זמן יקח להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירות האמולטור קשורה בעיקר למעבד - לכרטיס המסך באופן שולי מאוד.

יש חשיבות מיוחדת לכפולי , ולפי מה שהבנתי, הם כבר עובדים על אופטימיזיציה למרובעי - כך שב-2007 האמולטור ירוץ במהירות של PS2 אמיתי.

אצלי בP-D 820 שלי משחקים רצים בממוצע של 27 פריימים לשניה - קצת מדכא.

ניסיתי אצל חברים שיש להם קונרו, ואצלהם הצלחתי להריץ את המשחקים בממוצע של 38 פריימים לשניה.

מתחיל כבר להתקרב להיות נורמאלי :D.

אגב, יש אימרה כללית שאומרת שכדי לבצע אמולציה של כלשהי, צריך חומרה חזקה פי 5 מהחומרה אותה מנסים לדמות.

מרובעי הליבה יעברו את ה"פי 5"...

אגב - זה קצת מדאיג. זה אומר שאמולטור לPS3, בעל 8 הליבות, יצטרך סביבות ה-32 ליבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לPS3 אין באמת 8 ליבות מה שיש זה חזקה אחת ו7 עזר

שזה אומנם גם מסובך לחכות והPS3 בכל זות מאוד חזק

אבל לא חזק כמו שאנשים חושבים

לחכות לאמולטור של הPS3 ניראה לי מגוחך

כל עוד לא תיהיה חברה רצינית שתנסה את זה וגם אז צריך לחכות למחשבים הרבה יותר חזקים מהיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עודדת אותי :silly:

ישנם אמולטורים רשמיים למעבד ה-Cell, כמו כן, הספציפיקציות שלו פתוחות לכל דורש.

ודבר נוסף - המבנה התיכנותי הכללי של הCell לא השתנה מאז הPS2, כלומר ניתן יהיה להתבסס על האמולטור לPS2 כדי ליצור אמולטור PS3 -

אבל כן, המהירות תהיה על הפנים, גם אם חברה רצינית עתירת תקציב תעשה את זה.

בעצם.... חברה עתירת תקציב פשוט תעשה כרטיס Cell ב-PCI-E וכך תבנה אמולטור שהוא לא בדיוק אמולטור :D...

אבל כיוון שאין כיום חברה רצינית שמעוניינת לקחת את זה על עצמה, זה כנראה לא יקרה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם.... חברה עתירת תקציב פשוט תעשה כרטיס Cell ב-PCI-E וכך תבנה אמולטור שהוא לא בדיוק אמולטור :D...

אבל כיוון שאין כיום חברה רצינית שמעוניינת לקחת את זה על עצמה, זה כנראה לא יקרה... ::)

רעיון טוב, אם היה לי כסף הייתי הולך על זה.... תחשוב איזה אדיר זה היה

(כמובן אחרי התביעות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל First Squad:

אני לידיעתך מכיר אימולטורים עוד לפניך וגם אם התנסית באימולטורים ישנים אז מה?

רואים שלא התנסית באימולטור של PS2.

בקיצור אם אתה לא יודע ואני יודע שאתה לא כי אני בעצמי כל הזמן בודק את האימולטור, אל תתן חוות דעת שקריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון טוב, אם היה לי כסף הייתי הולך על זה.... תחשוב איזה אדיר זה היה

(כמובן אחרי התביעות)

כבר חשבתי איזה אדיר זה היה - לכן כתבתי את זה... ת'אמת, זה ייתן הרבה יותר רווחים לסוני.

במקום למכור קונסולות במחירי הפסד (סוני מפסידה 300$ על כל קונסולה שנמכרת), סוני היתה מוכרת כרטיסי PCI-E עם מעבדי הCell לחוד, כונני Bluray לחוד, ו-Sixaxis לחוד. כך היא היתה יכולה להרוויח הרבה יותר על הPS3 - ואם היא היתה נותנת זכיונות לבניית הPCB לחברות צד שלישי, כגון , וכו', היא היתה חוסכת אפילו עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אדיר, כרטיס PS3 של

:lol:

אתה מקבל אותו בקופסאה שחרוה יפה כזאתי, עם שני סטיקים (זאת מהדורת ה שבאה כבר עם blue-ray)

יש לך משחק מתנה....Gears of wars. הוא עובד חלק עם המסך מחשב... לא תופס מקום כמו הקונסולה

מ-ד-ה-י-ם

אני אחכה ל ATI all in wonder שיכלול גם ו 360

:cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...