החלפת משחקים ל XBOX 360? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת משחקים ל XBOX 360?

Interl-Conore

Recommended Posts

אני חובב את נינטנדו ואם אני לא מיתכוון ליקנות את הWII בקרוב תיהיה בטוח שגם ה360 לא בתיכנון

ובעינין הפריצות לפי מה שקראתי זה כן עלול להיות מסוכן כמו שפריצות דומות לDS ולPSP יכולות לידפוק תמכשיר

וזה שאתם כבר בעצמכם אומרים שזה לא מבטל הגנה אזורית

מוכיח שזה רחוק מלהיות מושלם

ולפי מה שקראתי אין 100% תאימות גם לאותו אזור

זה שזה פועל באופן חלקי על זה אני לא יתווכך ואם כרגע אפשר גם לשחק בLIVE זה מצוין

אבל זה לא אומר שמיקרוסופט לא יוכלו לנטרל את זה בעתיד הקרוב אם הם ירצו

וקראתי כתבה על עקר שהיה מעורב באחת הפריצות וגם הוא אמר שבעתיד יכולים להוציא עידכונים שינטרלו את הפריצה

במישחקים חדשים

תן לנו גם לקרוא את הכתבה הזאת

התכוונת להגיד "האקר"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אקר

בכל מיקרה באתר הזה אני בדרך כלל קורא על פריצות חדשות ומידע חדש-

http://www.maxconsole.net/

ופה מצאתי לך פורום אם מה כן פועל ומה לא ובאיזה פריצה-

http://forums.maxconsole.net/showthread.php?t=22658

כמובן תחפש יותר ותימצא לי אישית אין כח ליקרוא תפורום הזה

ובעינין המאמר הם הורידו אותו מיזמן מהדפים הראשים אבל תעשה חיפוש ותימצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-היא לא מאפשרת לריץ את כל המישחקים או אפילו קרוב לזה

2-היא מסוכנת

3-ליקנות 360 בלי לשחק בLIVE

מקביל לליקנות בטלפילד ולא לשחק ברשת

ה360 בנוי לLIVE ורוב המישחקים הטובים שלו קיבלו ציונים גבוהים גם ביגלל הLIVE

אז מה תשחק אוביליון כל הזמן?

בישביל זה קניתה 360?

מר גולם יקר, יש לך מספר טעויות:

1. הפריצה מאפשרת לך לשחק בכל המשחקים שהם באיזור שלך (PAL או NTSC). מכיוון שרוב המשחקים רצים תחת האיזור PAL אין עם זה שום בעיה. לא קיים ולא יהיה קיים משחק גדול ורציני שיצא לXBOX360 ולא תהיה לו גירסת PAL!

2. הפריצה לא מסוכנת. אני חוזר - לא מסוכנת. פעם אחרונה למקרה שלא הבנת אותי: הפריצה לא מסוכנת.

ברגע שהתקנת את הפריצה היא עובדת וזהו. המכשיר לא יכול להתפוצץ/להישרף/להינעל/להישבר/להיעלם/להתחשמל בגלל הפריצה!

אם מישהו לא יודע להתקין את הפריצה על המכשיר אז זה כבר בעיה של הבן אדם ולא של הפריצה!

3. נכון להיום הפריצה כן מאפשרת לשחק ברשת LIVE. ניתן ואפשרי לשחק ברשת LIVE עם משחקים שצרבת ולהנות כמו כל משתמש אחר!

לא ידוע אם לא יכולים או לא רוצים לחסום את מי שמותקן לו פריצה מרשת LIVE. ייתכן שיום אחד הם כן יצליחו וירצו - זה לא משנה להרבה אנשים (אחד מהם זה אני). יש לי את הXBOX הראשון כבר קרוב לשנתיים ולא שיחקתי אונליין אפילו פעם אחת ועדיין מאוד נהניתי מהמכשיר. אז כל עוד אני אוכל לחסוך המון כסף על משחקים ולהנות מXBOX360 בלי להוציא כל פעם 400 שקל על משחק - דיינו.

ידידי היקר, כבר כיום לXBOX360 יש היצע נכבד מאוד של משחקים שכולם, אבל ממש כולם, ניתנים להפעלה בעזרת הפריצה וניתן להנות מהמשחקים גם ברשת LIVE וגם אופליין בבית. אז בבקשה, תפסיק לפזר פה בפורום מידע שהוא לא אמין, לא נכון ולא מדויק!

אין לי בעיה שאתה אוהב או לא אוהב את הקונסולה, אבל אם אתה לא יודע ולא בטוח במידע שיש לך אז אל תכתוב אותו.

הייתי חייב לכתוב את כל זה כי פשוט בהודעה הספציפית הזאת הבאת לי את הסעיף :kopfpatsch:

שיהיה לך יום נעים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kisin

1-ברגע שאתה לא יכול להפעיל מישחק מיכל אזור זה כבר לא מושלם מבחינתי

אם כבר תגיד שאין הרבה מישחקים יפנים גדולים ל360 אז זה פחות רלוונטי מיקונסולות אחרות

2-אני ינסח אחרת

הפירצה לא מסוכנת ההתקנה כן

אתה צריך לדעת את סוג הכונן שלך ואיך להתקין ואם תעשה טעויות המכשיר יכול לידפק

כמו שקרה למיספר PSP וDS אם פריצות מהסוג הזה

3-זה שאפשר בLIVE זה חדש לי

ולא אמרתי שזה לא מישתלם למי שיש 360 בארץ כי אני גם היתי מתקין פירצה אם היה לי 360

אבל אם אתה לא משחק בLIVE אתה מפסיד הרבה מהחוויה של ה360

זה כמו ליקנות קונסולה של ולא לשחק במאריו וזלדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kisin

1-ברגע שאתה לא יכול להפעיל מישחק מיכל אזור זה כבר לא מושלם מבחינתי

אם כבר תגיד שאין הרבה מישחקים יפנים גדולים ל360 אז זה פחות רלוונטי מיקונסולות אחרות

2-אני ינסח אחרת

הפירצה לא מסוכנת ההתקנה כן

אתה צריך לדעת את סוג הכונן שלך ואיך להתקין ואם תעשה טעויות המכשיר יכול לידפק

כמו שקרה למיספר PSP וDS אם פריצות מהסוג הזה

3-זה שאפשר בLIVE זה חדש לי

ולא אמרתי שזה לא מישתלם למי שיש 360 בארץ כי אני גם היתי מתקין פירצה אם היה לי 360

אבל אם אתה לא משחק בLIVE אתה מפסיד הרבה מהחוויה של ה360

זה כמו ליקנות קונסולה של נינטנדו ולא לשחק במאריו וזלדה

1. איש איש והדיעה שלו. אני אישית לא חובב לחלוטין משחקים יפניים (מה שמאפיין את המשחקים מאיזור NTSC).

בנוסף כל משחק גדול שיצא בעבר או שיצא בעתיד לXBOX360 יגיע בגרסאות לשני האיזורים, אולי בהפרשים של זמן, אבל הוא יגיע.

עובדה נוספת היא שחלק נכבד מהמשחקים מגיע פתוח לכל האיזורים (לדוגמא, GEARS OF WAR).

לכן אני חושב שהפריצה היא טובה מאוד ואין צורך ביותר מזה.

2. פה אני מסכים איתך - הפירצה לא מסוכנת ההתקנה כן .

אבל זה כמו כל דבר אחר בחיים! אם אתה אל יודע לתקן מזגן אז אתה הולך למומחה בנעיין ומשלם לו קצת כסף שיתקן לך, אם אתה לא יודע לתקן את האוטו שלא עובד לך אז אתה הולך למוסך כדי שיתקנו לך. וככה זה גם פה - אם אתה לא יודע לפתוח את הXBOX360 ולהתקין את הפריצה אז אל תתקין לבדך ותתן למישהו אחר שיודע לעשות את זה וככה תחסוך כל סכנה!

3. זה בדוק וידוע - נכון להיום ניתן לשחק ברשת LIVE עם הפריצה!

כמובן שאפשרי שמתישהו יצליחו וירצו למנוע מכל הקונסולות עם הפריצה גישה לרשת LIVE, אבל נכון להיום אין שום בעיה כזאת ואף אחד לא יודע אם זה ימשיך לנצח או שלא.

לגבי החוויה של LIVE, זה כבר עניין אישי. אני מאוד אוהב לשחק משחקים ומאוד נהנה מלשחק משחקים על המחשב וגם בXBOX ולעולם לא שיחקתי משחקי רשת. זה לא משהו שמושך אותי. אני נהנה לשחק באופציית SINGLE PLAYER של המשחק וזהו. משחקי רשת מבחינתי זה רק משחקים שאני משחק בדפדפן האינטרנט עם חברים.

ולכן אתה לא יכול לומר כזה דבר שאם אני לא משחק בLIVE אז אני מפסיד מהחוויה של הXBOX360.

אני מסתכל על כל העניין של XBOX360 מבחינת מחיר, מבחינת היצע משחקים, מבחינת פריצה קיימת ומבחינת אפשרויות נוספות שיש למכשיר (כדוגמא: התחברות לרשת הבייתית ועבודה כWINDOWS MEDIA CENTER), וכל זה, לדעתי האישית, הופך את הקונסולה הזאת לכדאית ביותר מבחינת כל הקונסולת של הדור החדש. אני לא כותב את כל זה כדי להתחיל פה ריב אלא כדי להסביר לך את דעתי האישית בצירוף של עובדות (לגבי הפריצה והקונסולה)

גם מרגע שהתקנת זה לא חסין תקלות, ובנוסף עידכון הסתיו האחרון הרס עם חלק מהפריצות

לגבי זה, עדכון הסתיו האחרון גרם לכמה מכשירים להציג שגיאה על המסך.

מפוסטים שקראתי בפורומים שונים השגיאה הזאת כנראה לא נוצרה בגלל הפריצה אלא בגלל בעיה אחרת שגרמה לכמה מכשירים בצורה אקראית להציג את השגיאה הזאת. כל מי שלא מותקנת לו הפריצה כמובן שזכאי לקבל מכשיר חדש במקום, למי שקיימת לו הפריצה יש אפשרות לתקן את המכשיר בכל מיני דרכים שונות שאחת מהן היא פשוט לשחזר את הקונסולה למצב הראשוני שלה (שזה אומר למעשה - להסיר את הפריצה שניתנת להסרה בגלל שזאת פריהצ דרך תוכנה ולא דרך חומרה) ואז להריץ את העדכון על הקונסולה שוב וזה אמור לתקן את הבעיה.

כמובן שהדרך הבטוחה ביותר לעבוד עם הקונסולה שלך היא לא להתקין שום פריצה ולעבוד עם הקונסולה כמו שמיקרוסופט תכננו, אבל אני לא חושב שיש פה הרבה חברה ישראלים שמוכנים ורוצים להוציא 400 שקל על כל משחק חדש שיוצא.

ללא פריצה אני בטוח לא הייתי רוצה לקנות את הXBOX360 ואני בטוח שזה תקף להרבה אנשים אחרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...