מעבדי 65NM של AMD ישוקו ב5 בדצמבר - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבדי 65NM של AMD ישוקו ב5 בדצמבר

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יודע שאם היית עובד בגרסת ה-32 ביט לא היית מרגיש בהבדל.... כאילו מה ההבדל בין הגרסאות? 10% - ולפעמים אפילו ה64ביט איתי יותר ברנדור... ואתה לא עובד עם יותר מ-4 גיגה בייט ראם.

0,1425,i=113565,00.gif

ומאז תחילת 2004 יש לאינטל מעבדי 64 ביט...

כנראה לא שמתם לב אבל אין שיפור - יש הרעה בביצועים... שימו לב למשפט "Lower is better".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה לא משנה מי מרוויח יותר

זה משנה מי בסופו של דבר מקבל בראש ומי נותן בראש

נכון להיום, (בכל שוק שהוא לא הנמוך יותר), אלה ה-CoRE 2 DuO שנותנים וה- 64 2X שמקבלים (אני לא צריך להמשיך את המשפט נכון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה המעניינת היא למה AMD הוסיפו 100mhz לאותו rating?

אולי בגלל שמשום מה גרסת ה 65 ננו-מטר מבצעת פחות טוב לאותה מהירות שעון?

אני מקווה שלא...

זה לא אותו רייטינג. ממה שאני מבין, יש שם פלוס שלא היה בדירוג הקודם. כמו שהיה פעם עם האתלונים המקוריים.

אם לא מת אז מתי? אודיסאה 2010

אודיסיאה 2008:

http://en.wikipedia.org/wiki/Common_System_Interface

הטענה הזאת לא מזכירה לכם משהו?

ככה הם גם טענו שאין צורך ב-64 ביט, והיום אין כבר מעבד של שלא תומך ב-64 ביט מעניין...

אז זהו, שהם צדקו.

תיקון קטן: הם טענו שעדיין אין צורך בזה. וזה היה ב-2004 (או 2003?) כשהם טענו את זה. כבר מזמן יש להם שתומכים ב-64 ביט בצורה טובה. ובשורה התחתונה - הם טענו, והם צדקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה, זה באמת חשוד.

אבל יכול להיות שזה "תרגיל שיווקי".

כדי להצדיק אנשים כמו urib שאומרים שה-4200X2 מביס את E6300, פשוט משווים את התדר שלו לזה של ה-5000X2

:P

(הגזמתי בכוונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה, זה באמת חשוד.

אבל יכול להיות שזה "תרגיל שיווקי".

כדי להצדיק אנשים כמו urib שאומרים שה-4200X2 מביס את E6300, פשוט משווים את התדר שלו לזה של ה-5000X2

:P

(הגזמתי בכוונה)

אתה לא צריך להגזים, תראה בנצ'מרקים בין 4400X2 ל-E6600 התוצאות קצת מדאיגות עבור .

http://www.tekbunker.com/index.php?option=com_content&task=view&id=252&Itemid=57&limit=1&limitstart=1

AMD SETUP RESULTS

Graphic Tests

1. Return to Proxycon 22.388 fps

2. Firefly Forest 24.902 fps

INTEL SETUP RESULTS

Graphic Tests

1. Return to Proxycon 21.358 fps

2. Firefly Forest 23.642 fps

:o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון. כדי לחסוך מאנשים כל פעם להתאמץ ולהגיב על הדברים האלה, אולי שמישהו יפתח ת'רד "תגובות ל-urib" כאשר אנשים יקפידו שכל ת'רד יכיל תגובה ספציפית לנושא מסויים אותו הוא מסלף. ואז, בכל מקרה כזה, פשוט נוכל לעשות ציטוט משם, במקום לכתוב מחדש את אותו הדבר מיליון פעם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...