מעבדי 65NM של AMD ישוקו ב5 בדצמבר - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבדי 65NM של AMD ישוקו ב5 בדצמבר

lmlm

Recommended Posts

את התשובה לשאלות שלכם יודעים רק מהנדסי .

אפשר להעריך שמכיוון שהטכנולוגיה מאפשרת לעבוד בתדר יותר גבוה ומכיוון שידוע שכרגע בעלי עדיפה זה לא מזיק לסחוט קצת יותר כל מעבד שיוצא לשוק. מה גם שניתן כרגע לעבוד בקפיצות של 100Mhz כי המכפיל שוכלל ויכול לעבוד במכפלות X0.5

בקשר לשאלה על הביצועים, המעבד נשאר אותו מעבד עם אותו תכנון לוגי - איך המעבר ל 65nm יכול לשנות לו את יעילות העיבוד PPC ???

גם בסוקט 939 יש אפשרות לעבודה עם חצאי מכפלות

לא שזה מועיל למשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אינטל שלפה שם בגאון ובשמחה טבלה שמראה שארכיטקטורת ה-FSB המזדקנת עוד לא מגבילה ארת המעבדים שלה בתגובה לשאלה האם ה-FSB כבר לא מגביל אותם והאם לא עדיף לעבור כמו לתקן HTT (שבסך הכל הוא תקן חופשי, הם רוצים, הם מחר בבוקר יכולים לעבור אליו ולא תהיה בעיה של זכויות יוצרים ורשיונות וכאלה) . לעומת זאת, הם כן הודו שבעתיד זה עלול להגביל, אבל הם מפתחים לעתיד הזה משהו שיעלה אפילו על ה-HTT (שאני מסכים איתך אגב שהוא פשוט יותר טוב...)

זה ממש לא פשוט לעבור ל-HT עבור זה דורש מהם שינוי קיצוני בארכיטקטורה, גם במעבדים וגם בצ'יפסט.

זכור את פרויקט CSI ז"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרו בת'רד הזה שהFSB בפירוש לא מגביל את המעבדים שלה (לפחות לא אלה שיושבים על לוחות עם מעבד אחד, וכנראה לא שניים).

אפשר להוכיח לך את זה בלי בעיה בכלל.

וזה שאינטל לא משתמשים בCSI בשוק הביתי או השרתים, לא אומר שזה מת.

ואני מצטט:

אינטל שלפה שם בגאון ובשמחה טבלה שמראה שארכיטקטורת ה-FSB המזדקנת עוד לא מגבילה ארת המעבדים שלה בתגובה לשאלה האם ה-FSB כבר לא מגביל אותם והאם לא עדיף לעבור כמו לתקן HTT (שבסך הכל הוא תקן חופשי, הם רוצים, הם מחר בבוקר יכולים לעבור אליו ולא תהיה בעיה של זכויות יוצרים ורשיונות וכאלה) . לעומת זאת, הם כן הודו שבעתיד זה עלול להגביל, אבל הם מפתחים לעתיד הזה משהו שיעלה אפילו על ה-HTT (שאני מסכים איתך אגב שהוא פשוט יותר טוב...)

אז מה אם לא יקראו לזה CSI. הרעיון לא מת אצל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם ממשיכים לטחון מים, כמה פעמים נכתוב לכם שהמעבר ל-65 ננו מיועד לצריכת חשמל נמוכה.

הפריצת דרך בעוד חצי-שנה K8L סבלנות! או שתקנו את המעבדים על סטרואידים של , 4 מגה מטמון :screwy:

עוד שנה 8 מגה, 16 מגה, 32 מגה...

אורי לפחות תהיה עקבי עם מה שאתה אומר. איך הציטוט למעלה מסתדר עם

"התשובה מאוד פשוטה, המזעור ל-65 ננו מאפשר להם למשוך את מהירות השעון, כנראה שהם יהיו גם טובים יותר לאוברקלוק מהדור הקודם של ה-90 ננו.

אגב: לי לפחות זה היה צפוי"

המעבר ל65 משפר או לא משפר את המהירות והיכולת ל OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה הזאת לא מזכירה לכם משהו?

ככה הם גם טענו שאין צורך ב-64 ביט, והיום אין כבר מעבד של שלא תומך ב-64 ביט מעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש תוכנה ביתית שממש נותנת בוסט ביצועים כזה גדול עם 64BIT?

אם זה היה נכון, אז הX2 היה לוקח את הC2D בלי מאמץ, אבל הנקודה היא ש64 ביט, נכון להיום, לא נותן לך כלום, פחות או יותר בשימושים ביתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה הזאת לא מזכירה לכם משהו?

ככה הם גם טענו שאין צורך ב-64 ביט, והיום אין כבר מעבד של שלא תומך ב-64 ביט מעניין...

חחחח אתה מצחיק - טענה יפה - פעם ראשונה שאתה טוען לטובת .

כן הם באמת טענו שעד 2008 בערך לא יהיה צורך ב-64 ביט בבית.

והם צדקו... מי בדיוק משתמש ב4 גיגה ראם בבית?

גם רק תתחיל לגרד את הצורך הזה ורק עבור המשתמשים הכי כבדים...

אני חושב שבמקרה של CSI הם לא יצליחו לתזמן עד כדי כך טוב... כי HT2 ושיפורים ברוטוקול ccHT להערכתי מאוד יכאיבו לאינטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אתה מצחיק - טענה יפה - פעם ראשונה שאתה טוען לטובת אינטל.

כן הם באמת טענו שעד 2008 בערך לא יהיה צורך ב-64 ביט בבית.

והם צדקו... מי בדיוק משתמש ב4 גיגה ראם בבית?

גם ויסטה רק תתחיל לגרד את הצורך הזה ורק עבור המשתמשים הכי כבדים...

אני חושב שבמקרה של CSI הם לא יצליחו לתזמן עד כדי כך טוב... כי HT2 ושיפורים ברוטוקול ccHT להערכתי מאוד יכאיבו לאינטל.

אתה כנראה חושב שהשימוש במחשב לצורך הבית, מסתכם באופיס, משחקים, ואוברקלוק, אז בוא אני אחדש לך אני עובד כפרילנס להדמיות תלת-מימד כבר מעל לשנה בתוכנה Cinema 4D בגרסת ה-64 ביט, עכשיו רק חסרה לי פוטושופ ב-64 ביט והמעגל נסגר, תודה שבזכותך גם המשתמש הביתי נהנה ממחשוב ב-64 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שאם היית עובד בגרסת ה-32 ביט לא היית מרגיש בהבדל.... כאילו מה ההבדל בין הגרסאות? 10% - ולפעמים אפילו ה64ביט איתי יותר ברנדור... ואתה לא עובד עם יותר מ-4 גיגה בייט ראם.

0,1425,i=113565,00.gif

ומאז תחילת 2004 יש לאינטל מעבדי 64 ביט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיפור העיקרי ממעבר ל-65nm הוא הגדלת תפוקת המעבדים מכל מפעל, ויותר שולי רווח שיאפשר להם להוריד עוד קצת את המחירים אם ירצו - או מצד שני קצת אוויר לנשימה בגלל מחירי הכסאח של המעבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שאם היית עובד בגרסת ה-32 ביט לא היית מרגיש בהבדל.... כאילו מה ההבדל בין הגרסאות? 10% ? ואתה לא עובד עם יותר מ-4 גיגה בייט ראם.

ומאז תחילת 2004 יש לאינטל מעבדי 64 ביט...

חבוב, יש הבדל של 20-30% על אותה החומרה!

היא עובדת לי על כמות פוליגונים בהרבה יותר גדולה, ב-32 ביט כבר הייתה קורסת!

אין מה לעשות העתיד הוא בליבה כפולה ומעלה, וגם המעבר ל-64 ביט.

אגב: הפיתרון של ל-64 ביט יענו EM64T שווה ל*** ואל תשאל אין לי כוח להרחיב תגגל אותה.

עריכה:

Cinebench 2003 לא תומכת בקוד נייטיב של 64 ביט! מגרסת Cinebench 9 יש תמיכה נייטיב ושם השמיים הם הגבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...