בעיית התחברות במשחק- Battlefield 2142 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית התחברות במשחק- Battlefield 2142

Avi313

Recommended Posts

מממ איך אני מתחבר למשחק? הוא מבקש ממני שם משתמש וססמא בהתחלה, ואז כשאני רושם שאני רוצה ליצור שם חדש, הוא מנסה להתחבר ל- "EA Master Server" אבל לא מצליח. מה אני עושה? חייבים לשחק את המשחק ברשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה באמת?

אז לא, לא קניתי.

כמה הוא עולה? הוא שווה את הקניה?

ואני לא מבין, למה יש את המשחק להורדה אם איאפשר לשחק בו אלא אם כן קונים אותו?

אבי אתה יכול להוריד את הדמו מפה המשחק עולה בסביבות ה 200, 250 שקל.

המשחק לא נועד להורדה, כנ"ל לגבי כל משחק באשר הוא. אם יש לך עוד שאלות, אל תתבייש לשאול, בשביל זה אנחנו כאן :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע שמשחקים לא נועדו להורדה, אבל בכל זאת יש משחקים שעובדים ויש משחקים שלא. אז אם המשחק הוא משחק וצריך לקנות אותו, למה בכל זאת מעלים אותו לתכנות הורדה מבלי שיהיה אפשר להשתמש בו?

ותודה :)

בהחלט לא מתבייש לשאול שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע שמשחקים לא נועדו להורדה, אבל בכל זאת יש משחקים שעובדים ויש משחקים שלא. אז אם המשחק הוא משחק וצריך לקנות אותו, למה בכל זאת מעלים אותו לתכנות הורדה מבלי שיהיה אפשר להשתמש בו?

כדי שילדים טיפשים כמוך יבואו וישאלו שאלות על ווארז בפורומים חוקיים.

ban him! ban him forever!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אני בטוח שאתה קנית את כל המשחקים שיש ברשותך. אל תהיה תמים...

ועכשיו, אם מישהו עם רמת משכל יותר גבוהה מהמגיב הנ"ל יוכל לענות?

כן אני מבין שזו התעסקות עם חומרים בלתי חוקיים, ואני לרוב לא עושה את זה. אבל מתוך סקרנות למה מעלים משחקים כאלו בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאני לא קונה את המשחקים (יש לי מספר משחקים מקוריים מלפני כמה שנים) שלי כיום.

אבל אני לא בא ושואל שאלות על ווארז בפורום שאוסר על דיבור ועיסוק בווארז (בתחומי הפורום) ::)

תחשוב על זה.

ובקשר למנת משכל, אני אפילו לא מתכוון להיכנס לזה, מה שבטוח אתה בטח תשמח אם תקבל 500 בפסיכומטרי אחרת היית מבין שזו טעות לשאול במקום שכזה על ווארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...