K800I OR N-SERIES - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

K800I OR N-SERIES

n9555

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ת'אמת.... .כן ... חחח אבל אני לא פריק ואני לא יסתובב בלילה סתם עם המצלמה של הפלאפון.... אני לא SNAPSHOTFRIK לא עד כדי כך חשובה האיכות וחוץ מזה אני מניח שיש דברים ש הN93 עולה על ה K800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת.... .כן ... חחח אבל אני לא פריק ואני לא יסתובב בלילה סתם עם המצלמה של הפלאפון.... אני לא SNAPSHOTFRIK לא עד כדי כך חשובה האיכות וחוץ מזה אני מניח שיש דברים ש הN93 עולה על ה K800

כן, באקרובטיקה...

חחח אהבתי את התנוחות שלו :lol:

N93 אחלה מכשיר... אם הוא היה ברשת אז הייתי הולך עליו בטוח (כמו שאמרת, הקטע עם הצילום די זניח אם יש מכשיר שחזק כל כך)

-סימיביאן (לעומת מה שזה לא יהיה ב-K800 שאי אפשר לשנות בו כלום)

-מצלמת איכותית (לעומת הבסיסית של סוני)

-פנס (לא כמו ל-K800 אבל פנס!)

-זום אופטי! אבל כמובן לפיריקים של צילום, ואתה לא כזה, לכן מי צריך אותו נכון? :lol: :lol: :lol:

-אקרובט מקצוען (נערת הגומי של אם תרצה, בקושי מצליח לעמוד חחח)

- אלוף משקל, מייק טייסון פרש בגללו, באמת...

ואם לעיקר אז N93 מיועד להיות מכשיר לצילום (כלומר לאנשים שמצפים ורוצים להסריט בצורה איכותית), כאשר K800i מיועד להיות מכשיר לצילום רגילות (מיועד לצלמים חובבים), ובכל אחד מושקעת עיקר המחשבה בתכונה שלו, ולא בכל השאר (שאר השוני סך הכל זניח ואם התכונות הללו משניות בשבילך כפי שהבנתי כבר, אז שניהם לא מתאימים לך ואתה סתם מבזבז כסף!)

כתבת מקודם שמה שחשוב לך זה:

א) בטריה

ב)איכות צילום

3) פיצ'רים למיניהם

זה מצוטט מהודעה מוקדמת שלך, והיית צריך להוסיף עוד תכונה וזה סימיביאן...

לכן אתה מוגבל למכשיר אחד בלבד וכל השאר זה סתם זיבולי שכל, אתה יכול לקנות רק את N93. אגב מוזר שכתבת שאיכות צילום חשובה לך אם אחר כך אמרת שהיא לא... כמובן בדור שלישי כידוע הסוללה לא מספיקה להרבה - לכן גם N93 לא מספיק טוב בשבילך... (נגמר לי האוויר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...