הרוגה ופצועה קשה ממטח הקסאמים היום בבוקר - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרוגה ופצועה קשה ממטח הקסאמים היום בבוקר

Milford Cubicle

Recommended Posts

המטרה היא לא ליירט, המטרה היא שהם יפסיקו לירות. שתהיה להם כבר ממשלה נורמאלית שתשתלט על הבבונים עם הרקטות במקום לתקצב אותם, אבל זה לא יקרה.

את בטוחה שמוסלמים וממשלה נורמאלית זה דבר שהולך ביחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרגע, אני כמעט בטוח שהם מרגישים שאין להם מה להפסיד וזה המצב הכי מסוכן מבחינתינו.

אז בואו נכבה להם את החשמל לאיזה שבוע שבועיים. להזכיר להם שיש להם עדיין מה להפסיד.

ואם זה לא עוזר אז גם את המים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד מתי? אף אחד לא יודע, אבל צריך לגרום להם להרגיש שאם הם יורים עוד קסאמים הם מפסידים משהו

לצערנו, במשך 6 השנים האחרונות הוכח שאין דבר כזה "לייצר לחץ של האוכלוסיה על המנהיגים" (או על ארגוני הטרור אם תרצה...).

זאת תזה של , שאם תקשה שם את החיים ברמה של להפציץ כל הזמן ולפגוע בתשתית הם יגידו "זה לא שווה את זה" ויבקשו מכל הבני זונות להפסיק.

בבחירות האחרונות שם, דווקא בבית חנון למשל, לחמאס היה רוב מוחלט... וגם בבחירות המקומיות.

כנראה, שכמו בכל מקום בעולם, ייצר הנקמה יותר חזק מהשכל...

אז בואו נכבה להם את החשמל לאיזה שבוע שבועיים. להזכיר להם שיש להם עדיין מה להפסיד.

ואם זה לא עוזר אז גם את המים.

אני בעד.

להם יש קפצונים, לנו יש F16 - זה לא אומר שאסור לנו להשתמש בזה.

מצב הומניטרי או לא מצב הומניטרי, רוצים חשמל - תנו לנו מה שאנחנו רוצים - שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לאו דווקא דיברתי במובן הפיזי, צריך לגרום להם להבין שהם מפסידים משהו יותר גדול, משהו יותר גדול מאי נוחות, אני לא יודע מה זה, אבל חייבת להיות לכל אדם איזושהי נקודת תורפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד.

להם יש קפצונים, לנו יש F16 - זה לא אומר שאסור לנו להשתמש בזה.

מצב הומניטרי או לא מצב הומניטרי, רוצים חשמל - תנו לנו מה שאנחנו רוצים - שקט.

נו מה נסגר..........

מור, תשנה שוב את הסיסמה... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ראה את הכתבה של אהוד יערי ב"אולפן שישי"?

הוא דיבר שם על תורת הלחימה המוסלמית... ולפי מה שהוא אמר, הנחיתות הטכנולוגית ובכוח, ההרוגים בצד שלהם והסכמים זמניים (AKA הודנה) זה הכול הכנה לחיסול המוחלט של האוייב (במקרה הזה- אנחנו..)

זה אומר, שאם לא עכשו, אז בעתיד תהייה פה מלחמה שהתוצאה שלה תהייה חיסול של אחד העמים.... אני לא רוצה שישראל תהייה בצד המפסיד. :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, גם אם אוכל אקסטא, גם בהזיות אני לא אראה דבר כזה. איסלאם "דת של שלום" אעלק. חבורה של פראים.

סתם לידע כללי (אני לא בטוח אם בגלל זה כתבת את זה, אבל) המילה "איסלאם" משמעותה "כניעה" (לרצון האל). משמעותה אינה "שלום" (סלאם).

ולדעתי אנחנו לא הולכים לכיוון של עימות (לצערי). אנחנו הולכים לכיוון של חילחול איטי (וזאת בדיוק הבעיה) של האיסלאם לכל העולם, כולל לתוך המדינה, כשבסופו של דבר - התאסלמות (בכוח או בקלות, מה שיבוא) של כל העולם.

הבעיה עם התהליך הזה היא בדיוק זה - הוא איטי מדי.

מי שמכיר את המשל עם הצפרדע ועם המים הרותחים - זה הכי מתאים לסיטואציה. מוות זוחל. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד ההתנתקות הבאה.

שדרות ואשקלון תחילה

תחי מדינת פלסטית

כל כך נכון^^^

כל ההתנתקות הזו היתה כזו שטות שלא תרמה כלום לא לנו(טוב אולי חוץ מסבל של אנשים שנשארו בלי בית ועבודה) ולא לאוייב

סתם לידע כללי (אני לא בטוח אם בגלל זה כתבת את זה, אבל) המילה "איסלאם" משמעותה "כניעה" (לרצון האל). משמעותה אינה "שלום" (סלאם).

ולדעתי אנחנו לא הולכים לכיוון של עימות (לצערי). אנחנו הולכים לכיוון של חילחול איטי (וזאת בדיוק הבעיה) של האיסלאם לכל העולם, כולל לתוך המדינה, כשבסופו של דבר - התאסלמות (בכוח או בקלות, מה שיבוא) של כל העולם.

הבעיה עם התהליך הזה היא בדיוק זה - הוא איטי מדי.

מי שמכיר את המשל עם הצפרדע ועם המים הרותחים - זה הכי מתאים לסיטואציה. מוות זוחל. :-\

תחי מדינת פלסטין והעולם המולסמי(אני מתכוון שכל העולם יהיה מוסלמי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ראה את הכתבה של אהוד יערי ב"אולפן שישי"?

מה שאהוד יערי שכח לציין, בכתבה הדרמטית שלו (ואני מסכים כמעט עם כל מה שהוא אמר שם) זה דבר אחד קטן. המחבלים ואירגוני הטרור והרצח הם מושא להערצה. זה מעיד באופן חד משמעי על העובדה שהפלסטינים לא סובלים את תוצאות הטרור של עצמם. אין מה לעשות. היה פעם פרק ברחוב סומסום (כן, כבר בגיל צעיר ניסו ללמד אותנו את זה) שבו מישהו מנסה לשטוף את היד, אז הוא משתמש בסבון, אבל אז הסבון מתלכלך, ואז הוא מנקה את הסבון והמטלית מתלכלכת. בסופו של דבר הוא בכה על זה שהוא לא מצליח להיפטר מהכתם. קטע די טיפשי, אבל הלקח ברור - צריך להיות ריאלי. כל עוד מסוככת על הפלסטינים מתוצאות הטרור של עצמם, המחבלים ימשיכו להיות מוערצים. כל עוד הפלסטינים לא פוחדים פחד מוות ומתעוררים כל בוקר בחרדה ובתקווה שלא ימותו, ומצד שני יודעים שאחרי שבוע רגיעה הטרור מהצד הישראלי יורד באופן דרסטי והם יכולים לחיות בשקט, אבל רק עד הנפגע הישראלי הבא, ואם לא יהיו נפגעים מהצד הישראלי הרבה זמן, הם יצ'ופרו בהקלות מסוגים וסוגים שונים - שיטת המקל והגזר בצורה מובהקת - כל עוד זה לא קורה, לא יהיה כאן שקט (אלא אם יהיה ניצחון לפלסטינים, משמע השמדת מדינת , משמע, חגיגות ניצחון של חודש אבל אחר כך שקט).

וכמובן, כל עוד המלחמה נמשכת, הפלסטינים ימשיכו לסבול "בקטנה" ולהיות מנוונים ולא להתפתח - ובסה"כ הכללי, זה יותר רע להם מהאפשרות הקודמת (וכמובן, גם למדינה שלנו).

אני כמובן לא אומר שזה מה שצריך לעשות, אבל אני אומר שני דברים:

1) לא צריך לשלול על הסף את מה שהצעתי בצעקות של פאשיזם וגזענות, למרות שברור שיש כאלה שיעשו את זה.

2) ה"מוסר" שנהוג לייחס לשמאל לעומת הימין הוא מוסר צבוע. הוא מוסר רגעי שנועד מלכתחילה "לצאת ידי חובה" ולאפשר את האפשרות המובהקת לצאת ולהצהיר "אני לא אשם". אגב, אני לא מדבר על השמאל הקיצוני בכלל (שבמקרה ההוא, אני חושב שכמעט כולם כאן יסכימו איתי שהוא לא מוסר "אמיתי"). ואני גם לא אומר שהמוסר של הימין יותר טוב ובטח לא זה של הימין הקנאי (שוב, על פי הגדרת הקנאות, למרות שכנראה יהיה לכמה מאיתנו ויכוח על מה זה ימין קנאי בדיוק). אני פשוט שולל את היתרון המוסרי המיידי שמקבלת הגישה השמאלנית באופן אוטומטי, ואת תווית הפאשיזם שהרבה פעמים מקבל הימין באותו האופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...