בחירת פאלאפון לרשת סלקום כנירא של נוקיה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת פאלאפון לרשת סלקום כנירא של נוקיה

barry

Recommended Posts

אז ככה , אני עובר מירשת פאלפון לסלקום ואני צריך לבחור פאלפון עכשיו הבעיה היא שאני לא ממש מבין בעינין כאילו ראיתי מה יש לילדים בשיכבה שלי כמו ה 6280 שהוא פאלאפון ממש נחמד או 6230I שהוא יותר זול ובלי אינטרנט אבל גם חביב או שבכלל 6070 שהוא חינם .... זה מה שראיתי במציאות ודי יבנתי מהם כמובן שה 6280 הוא הכי מרשים , אבל בנוסף שנכנסתי לאתר של נוקיה ראיתי את ה N73 שהוא עם 3.2 מגה פיקסל בניגוד ל 2 ומשהו של 6280 .

עכשיו מה אני שואל

1)יש לי מחשב ניד שאני משתמש בו בבית הספר יש בו בלוטוס חיצוני (Bluetooth USB Adapter - Class 1 עשר מטר נירא לי ><) השאלה שלי עם אני לוכך פאלאפון שיש בו את הרשת כמו ה 6280 ו N73 עם שאני מפעיל את הבלוטוס הוא אני יוכל ליגלוש באינטרנט דרך המחשב הניד שלי (הניד הוא LG-LS50a עם כרטיס על חוטי ואני הוספתי בלוטוס חיצוני)

2)אני לא יודע כמה פלאפונים שווים בתור נגנים אבל בעיקרון אני רוצה ליקנות בזמן הקרוב אחד מנגני ה SANDISK SANSA אולי m250 או C150 או E250 אני מעמין שהאיכות שלהם יותר טובה השאלה עם יהיה כל כך הרבה יותר טובה וחיי הבטריה יותר טובים שכדי פחות להשקיע בפאלפון עם נגן איכותי (היחיד שנירא כמו פאלפון שהוא נגן זה ה N90 שהוא בכלל לא קים בארץ ><)

3)ראיתי ש ל N80 WIFI עם שאלה 1 זה נכון ועובד עם זה זה לא משנה למרות שהכרטיס WLAN הוא מובנה וה הוא USB adapter אז עם יש עדיפות על ה WIFI ועדיף את ה N80 בתיקווה שהוא מגיע לארץ בזמן הקרוב תגידי עם עדיף בקיצור

4)בעיקר מה שחשוב לי בפאלפון זה ייחולת לתקשר עם המחשב הניד בדרך אל חוטית שיחות וידוא ונגן זה בעיקר בונוס לא עם עדיף עדין נגן אמיתי אני יכול ליקנות את ה SANSA

5) עם יש אישהו פאלפון אחר שהוא טוב למה שאני מבקש אני ישמח לדעת עלו

6)מישהו יודע מה המחיר של הרשת הפתוחה שצריך לשלם חודשי מדיגמי פאלפון 6820 אמרו לי שזה 14 שקל לחודש אבל אין לי מוסג מה המחיר המדיוק

עוד נקודה חשובה ממש לא משנה לי לקחת לפאלפון זול ויחסית פשוט הכי עיקרי לי שתיהיה (עם יש בכלל) את האפשרות ליתחבר דרך למחשב הניד ואז דרך הניד לאינטרנט ואולי שיחות ודיואו זה העיקרי לדעתי

תודה רבה! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אני לא חושב שתוכל להשתמש בו כמודם דרך בלוטות' (כן, אומרים טות'. זה שאנשים בארץ לא יודעים לבטא את זה זה עניין אחר.)

2) אל תקנה פלאפון כנגן יעודי. אתה תתאכזב. תקנה פלאפון ונגן נפרד.

3) Wifi זה Wifi ן-BT זה BT. זה לא אותו הדבר.

4) אין בעיה לתקשר. אני רואה שיש לך דונגל ומחשב נייד אז יהיו לך שלוש אפשרויות: כבל מהפלאפון ל-, בלוטות' ו-IR; ככה שממש אין לך בעייה.

תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אני לא חושב שתוכל להשתמש בו כמודם דרך בלוטות' (כן, אומרים טות'. זה שאנשים בארץ לא יודעים לבטא את זה זה עניין אחר.)

2) אל תקנה פלאפון כנגן יעודי. אתה תתאכזב. תקנה פלאפון ונגן נפרד.

3) Wifi זה Wifi ן-BT זה BT. זה לא אותו הדבר.

4) אין בעיה לתקשר. אני רואה שיש לך דונגל ומחשב נייד אז יהיו לך שלוש אפשרויות: כבל מהפלאפון ל-, בלוטות' ו-IR; ככה שממש אין לך בעייה.

תתחדש :xyxthumbs:

תודה קודם כל

עיבדתי אותך עם הפאלפון לא יוכל לשמש כ מודם דרך בלוטות' (עם אתה אומר :P) התיקשור כלומר אני יכול להעביר נתונים דרך ה בלוטות' של הפלאפון והדונגל של הניד של אבל זה לא יאפשר לי לגלוש דרכו ? וו מה זה IR? :s05:

והפלפון N80 שיש בו WIFI יוכל לשמש כמו על חוטית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...