Inno3d 7600GS AGP ביקורת אישית - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Inno3d 7600GS AGP ביקורת אישית

Torn

Recommended Posts

שלום לכולם, אני הוא זה שבזמנו כתב את הביקורת על ה6800. לצערי כמו שפירסמתי פה באתר השבוע, הכרטיס נפטר!

בגלל הדריורים החדשים של נוידיה (סיפור ארוך, אתם מוזמנים להכנס להודעת הפטירה שכתבתי)

לביקורת שכתבתי בזמנו:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=210190.10

בקיצור לא חכיתי, וישר הלכתי למשרדים של PCNOW לממש את האחריות על הכרטיס!

למזלי השירות שלהם היה אדיב ומקצועי, הם מייד הסכימו להחליף לי את הכרטיס, אך הבעייה הייתה שאזל להם המלאי של הכרטיס הזה.

ולא היה להם תשובה בשבילי לגבי חידוש המלאי.

בגלל זה, הם הסכימו לתת לי 7600GS ללא תוספת תשלום.

מפאת חוסר זמן וסבלנות לחכות לכרטיס כמו שלי, נאלצתי להסכים להצעה.

מה גם שה7600 יקר בכ120 שקל יותר מה6800 שהיה לי. הנה קישור לכרטיס שהם נתנו לי:

'>http://www.pcnow.co.il/product.asp?productid=7047&CatCode=124 :bash:

ועכשיו לביקורת:

מראה חיצוני:

קודם כל שהתמונות לא יטעו אותכם, הכרטיס נראה זוועה חיצונית.

הקירור שלו קטנטן ומסכן, הPCB ירוק קטן ומגעיל, בקיצור יש לי MX400 בבית שנראה יותר טוב מהכרטיס הזה.

לא נראה שהשקיעו בו יותר מדי, זאת היא דעתי לפחות. וזה הוא הרשום הראשוני שקיבלתי מהכרטיס! ה6800 היה ממש דוגמן לידו.

למרות שמראה חיצוני לא אומר כלום על הביצועים, אבל הוא משדר יוקרה. ומה לעשות שאני רואה גוף שתפוס בתופסני פלסטיק של פעם זה הרושם.

זיכרונות מוחלשים

לאחר שקראתי מספר ביקורות באינטרנט, נוכחתי לדעת שזיכרונות הכרטיס אמורים להיות של סמסונג מסוג והם צריכים לרוץ בתדר של 800MHZ!

עד לפה הכל בסדר, אבל לא כך היה בכרטיס שנתנו לי! מסתבר שהכרטיס הזה הינו גירסה מוחלשת של ה7600GS שinno3d מייצרת.

הזיכרונות כאן הם מסוג אך הם רצים בתדר של 667 MHZ בלבד, איך שגליתי את העובדה הזאת רציתי למות. (ולשרוף את המשרדים של PCNOW ;D)

התקנה+טמפ'+עומס על הספק:

התקנת הכרטיס הלכה בצורה חלקה לחלוטין, לכרטיס יש מחבר מולקס שצריך לוודא את חיבורו לכרטיס.

הודות לגודלו הקטנטן ההתקנה עוברת בקלות, והוא אינו תופס חריצי PCI חשובים.

טמפ' המנוחה של הליבה היא 41 מעלות במנוחה, וגג אבל גג 50 מעלות במאמץ במהירויות סטוק. קר כמו קרח יחסית לקירור המסכן שמותקן עליו (כנראה שהגודל

לא קובע במקרה הזה :bash:).

העומס על הספק אינו מורגש, גם במאמץ! ולאחר קריאת מתחים שעשיתי נוכחתי לראות שהמתחים היו יציבים לחלוטין בכל רכיבי המחשב.

בניגוד ל6800 שזלל מתח וגרם לקפיצות קלות במסילת ה12V של המעבד במאמץ.

הספק הינו TT420 (לא משהו, אבל זה מה יש).

ביצועים:

ביצועי הכרטיס בסטוק נחותים במעט מביצועי ה6800 במהירות הסטוק שלו מבלי לפתוח צינורות.

התוצאות (400/666):

3Dmark03- 8800

3Dmark05-3470

Aqua mark-54200

מה אני אגיד לכם לאחר שראיתי את התוצאות, בהחלט התבאסתי. במיוחד לאור העובדה שלכרטיס הזה אין אפשרות לפתוח צינורות.

האפשרות היחידה שלי להוציא את המיץ מהכרטיס הזה זה OC! קראתי פה ושם, וגליתי של7600GS יש יכולות OC מעולות.

אבל לא חשבתי שכרטיס עם קירור מעפן כזה, ועוד של INNO3D יהיה חיית .

אבל כנראה שפה שגיתי, למזלי הייתי אומר :xyxthumbs:

חברים הכרטיס הזה הוא חיית .

אני לא אפרט לכם יותר מדי, אבל בוא נגיד ככה שלא העלתי מתחים, לא שניתי . לא עשיתי כלום חוץ מלשנות את המהירויות של הכרטיס.

ואם אני אגיד לכם שלא קיבלתי ארטיפקטים בכלל תאמינו?

הכוונה היא שנתקלתי בחוסר יציבות (תמונה קופאת למספר שניות), וזה קורה במהרויות ממש גבוהות. וזה נובע מחוסר מתח. הכרטיס הזה חייב V.MODE.

אני אדאג לזה בקרוב.

בקיצור מספיק לחפור :sleep:

תוצאות הOC המירבית שהגעתי אלייה היא.

530 לליבה! :yelclap:

ו980 לזיכרונות! :jump:

בתחשב בעובדה שהזיכרונות רצו בתדר של 667, זה חתיכת שיפור. הליבה במקור רצה ב400. גם כן השיפור היה ניכר.

ולהלן התוצאות:

3Dmark03- 1120

3Dmark05-4860

Aqua mark-62000

סיכום:

אז בסופו של דבר הרווחתי כרטיס חזק יותר מה6800 שהיה לי.

למרות כל החיסרונות שמצאתי בכרטיס, בסופו של דבר מה שמעניין אותנו פה זה הביצועים. והכרטיס הזה ללא ספק מלך אוברקלוקינג!

אני שמח מאוד על ההחלפה הזאת, מה גם שעכשיו אני יכול להיות רגוע יותר בגלל העובדה שיש לכרטיס 256 מגה במקום ה128 שהיו ב6800.

זהו, מקווה שנהנתם לקרוא.

לדעתי זה אחד הכרטיסים הטובים שאפשר לקנות היום לAGP בסכום של עד 650 שקל.

אני ממליץ :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...