ויסטה תגיע רק על DVD? מה עושים אלו שאין להם? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ויסטה תגיע רק על DVD? מה עושים אלו שאין להם?

marlboro

Recommended Posts

מתוך מחשבה מאוד הגיונית שכנראה 99% מתוך אלו שאין להם די וי די במחשב כנראה שגם שאר המערכת לא תואמת ויסטה..

שטויות!!

המחשב שלי ניקנה לפני פחות מחודש!! וקניתי אותו בהתחלה ללא צורב ..

יש כאלה שיעדיפו צורב ב-200 ש"ח מאשר מערכת שלמה בכמה אלפים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות!!

המחשב שלי ניקנה לפני פחות מחודש!! וקניתי אותו בהתחלה ללא צורב ..

יש כאלה שיעדיפו צורב ב-200 ש"ח מאשר מערכת שלמה בכמה אלפים!

אתה יודע, יש אפשרות גם לקנות תוכנות, לא רק ליצרוב אותן.

כן כן! ליקנות, הולכים לחנות ומשלמים כסף ואז מקבלים דיסק מקורי, במקרה הזה אתה לא צריב צורב די וי די, רק כונן די וי די.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מה הקשר? צורב דיוידי הוא לא רק בצריבת ווארז. כמה כסף אתה שם שלביל גייטס במחשב יש צורב דיוידי? (או צורב בלוריי :smile1:)

ותאמין לי שאצלו הכל חוקי. צורב דיוידי נועד בשביל לצרוב קבצים שהם לא תמיד ווארז , למשל עבודות כבדות , סרטי אירועים , אלבומי , מוסיקה שאתה יוצר ועוד 1001 דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט לא שוקע אה?

אתה לא צריך צורב די וי די, אתה יכול לקנות כונן די וי די שעולה 100 שקל שבכל מקרה הכרחי כי רוב המשחקים מגיעים היום על די וי די, אלא עם שוב, אתה גם אותם מוריד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עושים אנשים שרוצים לשחק במחשב והדרישות הם לכרטיס 6600 ומעלה ויש להם MX? ..... פשוט לא משחקים\קונים כרטיס.

מי שיש לו חומרה טובה בשביל להריץ ויסטה אני מאמין שיהיה לו כונן\צורב .

ומי שאין לו ויש לו כסף לקנות ויסטה שיקנה גם לא יקרה לו כלום....

ומי שאין לו בלי שום קשר לויסטה שילך לקנות! איך אפשר היום בלי DVD? :nixweiss:

ומי שאין לו וכל מה שרושם למעלה לא נראה לו ורוצה "פרנציפ".... שיעמוד על רגל אחת וישיר הללויה. (מה הקשר? אין קשר... כמו שאין קשר בין השאלה הלא מובנת הזו).

אם מייקרוסופט הולכת לעשות גרסאת דיסקים הם דיסלקטים..... אני מאמין שיש רק אחד כזה בעולם וזה זה שאנחנו עונים לו עכשיו...

אגב אתה יכול לרכוש... להוריד מהאינטרנט, להתקין ולהשתמש בסיראל החוקי. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...