מה עושים שהמחשב לא עושה POST? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עושים שהמחשב לא עושה POST?

Astrix-D

Recommended Posts

אם הוא לא יעשה POST זה אומר שלא תוכל להיכנס לביוס,כדי בכל זאת להיכנס אתה תצטרך להעביר את הגמפר שיושב על תושבת בעלת 3 פינים שנקראת

CMOS מצד שמאל לימין,קרי,כרגע הגמפר יושב על שני פינים,השמאלי ביותר והאמצעי,כשהימני חופשי,תנתק את המחשב מהחשמל,תוציא את הגמפר,תמתין בחצי דקה

ותתקע אותו על שני הפינים,הימני והאמצעי,ואז תוציא אותו ותחזיר אותו למצב הקודם,השמאלי והאמצעי ותדליק את המחשב,קח בחשבון שפעולה זאת מחזירה את הביוס למצב DEFAULT .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך הבחור מעלי יכל להדריך אותך כל כך מפורט כיצד לעשות CLR לCMOS שלך, אבל אני לא ממליץ לך להקשיב לו כי המיקום של הג'אמפר משתנה מלוח אל לוח, תסתכל בספר ההוראות של הלוח שלך ותחפש משהו כמו CLEAR CMOS או CLRCMOS או כל דבר שקשור לCMOS כדי למצוא את ההגדרות הנכונות של הג'אמפר

עוד שיטה לעשות ריסט לביוס כאשר המחשב כבוי היא לנתק את החשמל מהמחשב ולהוציא בעדינות את הבטריה שיושבת על הלוח אם למשך 30 שניות, להחזיר - לחבר ת'חשמל וזהו עשית ריסט לביוס, משום מה השיטה הזאת נחשבת לפחות טובה אבל אין לי מושג למה האמת.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך הבחור מעלי יכל להדריך אותך כל כך מפורט כיצד לעשות CLR לCMOS שלך, אבל אני לא ממליץ לך להקשיב לו כי המיקום של הג'אמפר משתנה מלוח אל לוח, תסתכל בספר ההוראות של הלוח שלך ותחפש משהו כמו CLEAR CMOS או CLRCMOS או כל דבר שקשור לCMOS כדי למצוא את ההגדרות הנכונות של הג'אמפר

עוד שיטה לעשות ריסט לביוס כאשר המחשב כבוי היא לנתק את החשמל מהמחשב ולהוציא בעדינות את הבטריה שיושבת על הלוח אם למשך 30 שניות, להחזיר - לחבר ת'חשמל וזהו עשית ריסט לביוס, משום מה השיטה הזאת נחשבת לפחות טובה אבל אין לי מושג למה האמת.

-ג'ו

למה לא להקשיב לי ? האם בתגובה שלי רשמתי איפה נמצא ה - CMOS ? התשובה היא לא והמסקנה מכך היא או שהוא אמור לדעת או שהוא אמור לקרוא בחוברת של הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא להקשיב לי ? האם בתגובה שלי רשמתי איפה נמצא ה - CMOS ? התשובה היא לא והמסקנה מכך היא או שהוא אמור לדעת או שהוא אמור לקרוא בחוברת של הלוח.

התגובה שלך רק מוכיחה שאם היו קיימים צווי הרחקה מהאינטרנט, היית מקבל אחד כבר מזמן..

אני מציע לך לקרוא את התגובה הראשונה שלך פה, ואז לקרוא את שלי, ולעשות את זה עוד כמה פעמים עד שתבין למה לא להקשיב לך... בתקווה שתצליח.

מאחל לך בהצלחה.

ד"א גימל, 'תה צודק אבל בד"כ הם נכשלים בכך... :S תמיד טוב לדעת מראש איך עושים ריסט לCMOS שלך לפני שאתה עושה OC :cool2:

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלך רק מוכיחה שאם היו קיימים צווי הרחקה מהאינטרנט, היית מקבל אחד כבר מזמן..

אני מציע לך לקרוא את התגובה הראשונה שלך פה, ואז לקרוא את שלי, ולעשות את זה עוד כמה פעמים עד שתבין למה לא להקשיב לך... בתקווה שתצליח.

מאחל לך בהצלחה.

ד"א גימל, 'תה צודק אבל בד"כ הם נכשלים בכך... :S תמיד טוב לדעת מראש איך עושים ריסט לCMOS שלך לפני שאתה עושה OC :cool2:

-ג'ו

הבנתי שאתה חושב שאתה גאון,אבל התמונה הבאה תוכיח לך שאתה לא כל כך

http://www.bgslevi.cz/image/asusp4s533mx.jpg

תביט למטה מצד שמאל,הגמפר בכחול והתושבת שלו מורכבת משלושה פינים בדיוק כמו שאמרתי,לגבי הלוח הנ"ל כנראה שהוא לא יצטרך לעשות CLR כי בלוח יש אופציה אוטומטית שמחזירה את הביוס ל - DEFAULT במקרה של כישלון באובר קלוק ללא צורך ב - CLR .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

או לפחות אמור לעשות זאת, אבל בכל זאת אני ממליץ לפותח ההודעה להסתכל במדריך הלוח אם שלו כדי שידע מראש כיצד לנקות את הCMOS למקרה שהאתחול העצמי שלו ל יעבוד במצב של מסך שחור בהדלקה [לא מגיע לPOST].. רק עיצה, ותמיד טוב לדעת על כל מקרה, אפילו אם האתחול העצמי של הלוח לעולם לא יכשל.

ולאיש שמתווכח כאן ומקשקש כל היום, בוא אני אפשט לך את זה, כי לימדו אותי להיות נחמד למוגבלים, אתה לא יכול להדריך מישהו צעד צעד איך לסדר ג'אמפרים על הלוח שלו כשאתה לא מכיר את הלוח אישית, למה? כי אפילו אם אלו ההגדרות ה'נפוצות' תמיד יכול להיות מצב שבלוח כזה או אחר ההגדרות האלו לא יהיו נכונות ואפילו עלולות לגרום נזק לחומרה ואולי נזק בלתי הפיך, תמיד תפנה מישהו לספר ההדרכה של היצרן שלו, בשביל זה היצרנים מכינים את ספרי ההדרכה הללו..

יש מבין?.... אם אפילו עכשיו אתה לא מבין למה הוא לא היה צריך להקשיב לך [בהודעה הראשונה] אז מצטער בחור.... אתה צריך עזרה מקצועית(בתקווה שכן הבנת והשורה הזו לא רלוונטית.....).

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

או לפחות אמור לעשות זאת, אבל בכל זאת אני ממליץ לפותח ההודעה להסתכל במדריך הלוח אם שלו כדי שידע מראש כיצד לנקות את הCMOS למקרה שהאתחול העצמי שלו ל יעבוד במצב של מסך שחור בהדלקה [לא מגיע לPOST].. רק עיצה, ותמיד טוב לדעת על כל מקרה, אפילו אם האתחול העצמי של הלוח לעולם לא יכשל.

ולאיש שמתווכח כאן ומקשקש כל היום, בוא אני אפשט לך את זה, כי לימדו אותי להיות נחמד למוגבלים, אתה לא יכול להדריך מישהו צעד צעד איך לסדר ג'אמפרים על הלוח שלו כשאתה לא מכיר את הלוח אישית, למה? כי אפילו אם אלו ההגדרות ה'נפוצות' תמיד יכול להיות מצב שבלוח כזה או אחר ההגדרות האלו לא יהיו נכונות ואפילו עלולות לגרום נזק לחומרה ואולי נזק בלתי הפיך, תמיד תפנה מישהו לספר ההדרכה של היצרן שלו, בשביל זה היצרנים מכינים את ספרי ההדרכה הללו..

יש מבין?.... אם אפילו עכשיו אתה לא מבין למה הוא לא היה צריך להקשיב לך [בהודעה הראשונה] אז מצטער בחור.... אתה צריך עזרה מקצועית(בתקווה שכן הבנת והשורה הזו לא רלוונטית.....).

-ג'ו

אתה מבין מה רשמתה שם וואלה אם זה היה ככה אז הייתי שורף \ הורס לפחוץ חמישים לוחות עד היום פשש אני צריך ללכת להסתכל בחוברת בכל לוח נו באמת אי אפשר לטעות רשום CLR CMOS בכל לוח (אולי בצורה שונה) רק מפגר יטעה הגדרות הניקוי ביוס תמיד ובכל לוח שנתקלתי אותו דבר שלוש פינים

עזבו אני עצבני רצח כמה נובים יש בעולם או שאתה יודע או שלא תגיב הכי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

-ג'ו

אותי לימדו לא להיות נחמד לטמבלים שמחשיבים את עצמם לגאונים,כל מה שהמלצתי לו בנוגע לגמפר של הלוח שלו מבוסס על הספרות של הלוח,אם אתה לא מאמין לך חפש את ה - MANUAL שלו ותראה מה רשום שם לגבי ה - CMOS ותבדוק האם הוא נמצא בדיוק במקום שציינתי בתמונה שצירפתי.

פעם הבאה חפש לך חור אחר להתעלק עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין מה רשמתה שם וואלה אם זה היה ככה אז הייתי שורף \ הורס לפחוץ חמישים לוחות עד היום פשש אני צריך ללכת להסתכל בחוברת בכל לוח נו באמת אי אפשר לטעות רשום CLR CMOS בכל לוח (אולי בצורה שונה) רק מפגר יטעה הגדרות הניקוי ביוס תמיד ובכל לוח שנתקלתי אותו דבר שלוש פינים

עזבו אני עצבני רצח כמה נובים יש בעולם או שאתה יודע או שלא תגיב הכי טוב

סלח לי שאני מעיר לך על כך -- אבל המציאו את הניקוד כדי שישתמשו בו, כל הפסקה שכתבת שם היא גיבוב ענק של מילים.

בכל מקרה, כנראה שלא עברת הרבה מאוד לוחות, כי אני כבר נתקלתי במחשבים בהם הגדרות הג'אמפר לניקוי הלוח הן שונות ומשונות.

לא אמרתי שהתוצאות בהכרח יהיו הרסניות, אבל רק בשביל למנוע את האפשרות הכי קטנה שכן, למה לא להפנות את האיש[מי שזה לא יהיה] לספר ההדרכה של היצרן שלו?..

והמשפט האחרון שלך חסר כל קשר למה שנכתב פה.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...