מסך מאג 786FD - צבעים כהים מידי בכל מצב - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מאג 786FD - צבעים כהים מידי בכל מצב

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם.

רכשתי מסך משומש של מאג מהדגם המוזכר בכותרת, בכל מצב של תצוגה - סרטים, תמונות או סביבת חלונות רגילה התצוגה של המסך היא כהה מידי, התקנתי דרייבר של המסך מהאתר של מאג וזה לא עזר, יש לציין שהמסך מבחינת גיל הוא ישן יחסית אך הוא עבר שימוש מועט למדי (זה מה ששכנע אותי לרכוש אותו מלכתחילה) מה לפי דעתכם אפשר לעשות ניסיתי לשחק בהגדרות של המסך אך ללא הועיל שיחקתי בבהירות ובניגודיות וב אך שום דבר לא עוזר.

יש לציין שיש לי עוד שני מסכי טריניטרון שטוחים לחלוטין מסוג 770FD שבהם הצבעים מעולים ואין בעיה של כהות.

האם יש דרך לסדר את המצב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהם חשוכים אבל לעומת דגמי ה 770FD שלי שהם גם טריניטרון זה הבדל משמעותי, בהם אין את הבעיה הזאת כלל, רק ב 786. וזה אמנם מסך שיוצר בשנת 2000 אך עבדו איתו זמן מועט יחסית והוא לא שחוק בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורה לך שאתה משחק במשחקים שיש בהם הרבה חושך אבל החושך הזה יותר מדיי חשוך ממה שהוא אמור להיות ככה שאתה צריך לגעת בgamma כדי לראות משהו?

כן זו הבעיה העיקרית, וגם שיש בהן רקע לא כל כך כהה הוא הופך לחשוך.

רואים כמובן שהמסך מאוד איכותי וצבעים חיים אך פשוט כהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 786PF

גם לי יש בעיה כזאת בקטעים חשוכים

אין מה לעשות המסכים האלה הם מסכים זולים ולא איכותיים בכלל

אתה מתבלבל בגדול!

786PF זה דרעק, אני מדבר על 786FD שמבוסס על שפורפרת טריניטרון איכותית ה PF הוא דגם זול ונחות ה FD עלה בזמנו הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותו יומיים קניתי אותו משומש מחבר שלא השתמש בו הרבה - הוא עבר מהר ל LCD, יש לי גם את ה 786PF בבית הוא יחסית סביר, שמתי אותו לבן שלי שיראה עליו , אך לעומת ה 786FD הוא גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...