"האיחוד הגדול" של ג'יגה בייט ואסוס - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"האיחוד הגדול" של ג'יגה בייט ואסוס

J.Dog-Christ

Recommended Posts

ראיתי שלא פתחו ת'רד, והיות שזה שינוי מאודד משמעותי החלטתי לפתוח בעצמי :P .

אז מה דעתכם יצא מהאיחוד הזה? נראה מוצרים זולים יותר? או שאולי אפילו טובים יותר? [ג'יגה בייט תמיד מוציאים את הפיצ'רים הכי מגניבים עם הלוחות שלהם, ואסוס ידועים באיכות הגבוהה והאוברקלוקים המעולים שהלוחות שלהם מוציאים]

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע מה אתם רוצים.

גי'גבייט תמיד הוציאה לוחות מאוד איכותיים, העיניין שהם הוציאו למשתמש הפשוט ולא ניסתה אפילו להוציא לוחות ל-OC וכו', כל מי שקנה לוח לשימוש רגיל לא התאכזב מאיכות הלוח.

אני עבדתי עם המון לקוחות מרוצים וגם אני אישית כל השנים עבדתי איתם והם פשוט טובים.

כיום כשהם החליטו לצאת גם לשוק הגבוה, הם הפגינו את יכולתם להוציא לוחות לא רק טובים אלא מעולים ואף טובים יותר מאסוס,

גם באיכות, גם בפוטנציאל ה-OC שלהם וכו'.

אני חושב ששני הגדולים האלה יגרמו לשוק להתעורר ללוחות שלא חלמנו אליהם, בעיניין המחיר... טוב זה נהיה חכמים בעוד: XXXX......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שיצא לי לדווח על חדשה כל כך "עצובה", אבל היי, תראו, בסך הכל הם הולכים לייצר ביחד, יותר יעיל, יותר זול, וחוץ מזה, המהנדסים של שתיי החברות הולכים לעמוד ולהשתפשף אחד מהשני, לדעתי יצא מהשילוב משהו טוב, האיכות של שתיי החברות, המחיר של שתייהן (ASUS P5B DELUXE היא הדוגמא הכי טובה שאני מוצא, הביקורת עדיין בעמוד השער...) די נמוך (עוד לא הגיע לרמה של DFI , אבל נמוך יחסית לביצועים), ושתייהן אמינות, טבעי שהן התחברו כל כך טוב, ואני מאחל ל UNITED הצלחה.

אני חושב ששני הגדולים האלה יגרמו לשוק להתעורר ללוחות שלא חלמנו אליהם, בעיניין המחיר... טוב זה נהיה חכמים בעוד: XXXX......

צודק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אל תדברו אל רוב המתמשים כי הרבה מהשתמשים בכלל קונים או משהו בסגנון ועוד יותר משתמשים לא יודעים בכלל מה זה .........

אז תדברו אלינו!

חוץ מזה GG היא חברה זווועה!!! אני לא מכיר מתמשים ששונאים חברה כמו ששונאים את GG הרבה מאוד מתמשים מאוד לא מרוצים מGG.....

זה שיש להם 'הצלחה' עם 4 לוחות חדשים לא אומר הרבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אל תדברו אל רוב המתמשים כי הרבה מהשתמשים בכלל קונים או משהו בסגנון ועוד יותר משתמשים לא יודעים בכלל מה זה .........

אז תדברו אלינו!

חוץ מזה GG היא חברה זווועה!!! אני לא מכיר מתמשים ששונאים חברה כמו ששונאים את GG הרבה מאוד מתמשים מאוד לא מרוצים מGG.....

זה שיש להם 'הצלחה' עם 4 לוחות חדשים לא אומר הרבה!

כשתפסיק לדבר שטויות תחזור...

עריכה: אה ואגב, בתחילת ההודעה שלך עוד היה לי חשק להסביר לך הכל, אבל ההמשך הרס לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...