Sony לא עומדת בביקוש של PS3 - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sony לא עומדת בביקוש של PS3

Mor Abergel

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פאקמה מאנוש! מה הוא עשה למחשיר!!!!100K-1 :P

אם זה לא היה PS3 אז הייתי אומר שהוא משועמם! אבל איך אפשר להיות משועמם עם PS3 (ולמה הוא כזה מפגר שהוא מפרק אותו! שיתן לי אותו...מה קרה לא מתחשביים קצת באחרים :smile1: ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב היתי מורחק

בכל מיקרה לPS3 יש פוטנציל רק שבשנה הקרובה אם לא יותר העלות מול תועלת ביכלל לא מישתלמת לרוב הגימרים

וזה שהוא ימכור את כל היחידות בהתחלה היה מאוד צפוי כי באף אזור אין מספיק יחידות להשקה ואפילו בארצות הברית

מעריכים שבימקום 400 אלף יהיו 200-300 אלף שזה גם כלום

כרגע לפי מהירות היצור של הPS3 אין לא סיכוי בשנה הקרובה מה שיהיה מעל זה אין לי מושג

אבל צריכים לשפר משמעותית תיצור שלהם

ודרך הגב ההשקה ביפן נחשבת לכישלון כי גם הרבה חסרי בתים סינים קנו יחידות למעסיקים שלהם כדי שימכרו ברשת במחיר מופרז

וגם מיתוך רק 88 אלף מחשירים שנימכרו נימכרו רק 80 אלף מישחקים שזה מיספר עלוב להשקה

חוץ מיזה יש כל מיני דיווחים שלילים על הPS3 כרגע וזה ביכלל לא היה צפוי מבחינתי אני חשבתי שסוני לפחות תקבל קצת פירסום חיובי מההשקה ביפן וגם בזה היא פישלה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב היתי מורחק

בכל מיקרה לPS3 יש פוטנציל רק שבשנה הקרובה אם לא יותר העלות מול תועלת ביכלל לא מישתלמת לרוב הגימרים

וזה שהוא ימכור את כל היחידות בהתחלה היה מאוד צפוי כי באף אזור אין מספיק יחידות להשקה ואפילו בארצות הברית

מעריכים שבימקום 400 אלף יהיו 200-300 אלף שזה גם כלום

כרגע לפי מהירות היצור של הPS3 אין לא סיכוי בשנה הקרובה מה שיהיה מעל זה אין לי מושג

אבל צריכים לשפר משמעותית תיצור שלהם

ודרך הגב ההשקה ביפן נחשבת לכישלון כי גם הרבה חסרי בתים סינים קנו יחידות למעסיקים שלהם כדי שימכרו ברשת במחיר מופרז

וגם מיתוך רק 88 אלף מחשירים שנימכרו נימכרו רק 80 אלף מישחקים שזה מיספר עלוב להשקה

חוץ מיזה יש כל מיני דיווחים שלילים על הPS3 כרגע וזה ביכלל לא היה צפוי מבחינתי אני חשבתי שסוני לפחות תקבל קצת פירסום חיובי מההשקה ביפן וגם בזה היא פישלה :kopfpatsch:

סוני משיקה את PS3 בארה"ב בחצות!

מעריכים (אנאליסטים ) שיש כ 150-200 אלף להשקה בארה"ב (גולם צדקת?)

מקור:

http://xbitlabs.com/news/multimedia/display/20061116040155.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו הDS לפי ערכות מוכר בסביבות 400 אלף יחידות בחודש ביפן ואולי יותר

הPSP והPS2 כל אחד בניפרד בסביבות ה100 אלף בחודש וזה רק ביפן

נתונים מאזורים אחרים אין לי מספיק אבל גם הרבה מאוד והמכשירים האלה מיזמן לא חדשים

ככה שמכשיר כמו הPS3 שקיבל המון תקציבים לפיתוח ופירסום והוא גם היורש של הPS2 המאוד מצליח מוכר רק 88 אלף בהשקה

זה מגוחח ולא משנה מה הסיבה

אנחנו לא בזמנים של הNES שהשוק היה מאוד קטן השוק היום ענקי ולדעתי היתה צריכה לידחות עוד תהשקה ולהשיק נורמלי

אפילו חלק מהמישחקים הגדולים נידחו כמו סוניק ואובביליון לדוגמה וNBA LIVE 07 יתבטל לגמרי השנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...