איך אני מוריד את ה IL ORANGE הזה בV3 ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מוריד את ה IL ORANGE הזה בV3 ?

guypld

Recommended Posts

יש לי מטורולה רייזר V3 , שיחקתי איתו הרבה עם כל התוכנות של P2K Device , אבל דבר אחד לא הצלחתי לעשות,

להוריד את הלוגו של הספק - "IL ORANGE" , חיפשתי באינטרנט ולא מצאתי תשובה, ובפורום פה התחילו פעם אחת ת'רד עם הנושא הזה אבל לא הגיעו לפתרון.

אז אם מישהו יודע, אפשר עזרה בבקשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי להחליף,לא להוריד לגמרי,

בעצם אפשרי גם להוריד ע"י שימוש בתוכנת סקינים כלשהי.

למדרכים בעברית:

moto-il.net

(אולי בלי המקו )

יש שם מדריכים טובים שמסבירים צעד אחרי צעד,אם לא תצליח תגיד ואני כבר אדירך אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו מגניב, לא ידעתי שיש אתר בעברית שמתעסק עם זה.

לצערי חיפשתי באתר ולא מצאתי מדריך שמסביר איך להוריד את הלוגו הזה.

עריכה:

אוקיי מצאתי את המדריך והצלחתי להוריד את ה IL ORANGE

אבל מתחתיו נשאר ה "orange" המציק הזה :P

יש לך פתרון גם בשביל זה?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור,צריך לערוך את הSEEM

0032_0001

ביט 40 נראה לי בייט 4 צריך להיות מבוטל

אני לא בטוח אם זה הנכון בכל מקרה העליתי את מה שאני משתמש בו(תוריד בסוף את הסיומת TXT שישאר רק .SEEM ותעלה עם P2KMAN ),על אחריותך בלבד ותזכור לגבות הכול!

אם אתה צריך עוד משהו תודיע

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה, אני שיניתי בסים הזה רק את ביט 1, לא שמתי לב ל4 .

עכשיו מופיע לי תאריך במקום, איזה מציק הפלאפון הזה, יש לך מושג איך אני מעיף אותו?

תודה ומצטער שאני קרציה כזה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קרציה,זה מה שאתה אמור לראות

כדי להעיף תתאריך צריך שוב לערוך קובץ SKIN ואז להשתמש בסקין הזה.

מנסיון מר שיש לי אני לא עורך שום סקין ולא מעלה שום סקין.

חפש ב MOTOX.INFO יש שם מדריכים (באנגלית) איך להעיף הכול מהמסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר לא עובד..

וגם חיפשתי באינטרנט ומצאתי את המדריך הזה:

Date/'GPRS' Display Under Carrier Name:

The text displayed when GPRS "attaches" (the icon with the white box with blue pentagons above and below it beside your signal strength) is stored in seem 01a8_0001.

It can be annoying because this text overwrites the date on your phone, and a lot of people don't like that. But there are some very quick fixes.

Do you want the date to always display? Upload this file: http://xlr8.us/hofo/01a8_0001_datealways.zip.

Do you want nothing at all to display? Upload this file: http://xlr8.us/hofo/01a8_0001_nothing.zip.

Do you want your own custom text to display? Download this file and edit it the way I'm about to tell you: http://xlr8.us/hofo/01a8_0001_custom.zip.

Open the custom file in XVI32 and you'll see that I have mine set to display "XLR8" (of course). You can change the text that's displayed by altering the values on the text side of the hex editor.

Note that there must be a hex value of "00" in between each character that is to be displayed.

Also note that to specify the end of the display, you must put hex values of "00" twice. Then be sure the rest of the file is filled with hex values of "FF".

Save, upload, and restart to see the changes!

You may also get 'GPRS Active' displayed when you're actually in a web session. You can turn that off and keep whatever display you have based on the 01a8_0001.seem.

All you need to do is go into the 0032_0001.seem and change offset 60, bit #0 to "0" - that will turn off the 'GPRS Active' text along with the GPRS PDP Context icon (the square with the rays of sun).

Save, upload, and restart to see the changes!

אבל הוא לא עבד... באסה......

תודה בכל מקרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני לא זוכר בדיוק איזה ביט זה היה ואין לי ממש כוח לחםש את זה שוב.

אתה יכול לנסות (על אחריותך בלבד) להשתמש בקובץ שהבאתי לפני כמה הודעות(שנה את הסיומת שתיהיה רק .SEEM ) ->אתה מעלה את הקובץ ע"י התוכנה P2KMAN (ניתן להוריד אותה מ -IL.NET )

אתה אמור לכתוב בערכים 0032 ו 0001 ואז הוא יבקש ממך קובץ אתה בוחר את הקובץ שהבאתי הוא מעלה

אתה מכבה תפלאפון,מדליק והופ אין אורנג' אלא תאריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...