חוות דעת על המכשיר n73 + כמה שאלות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על המכשיר n73 + כמה שאלות

GanJaval

Recommended Posts

לפני יומיים קניתי את המכשיר

אהבתי אותו מאוד ...

המסך גדול וצבעים יפים.

המצלמה טובה מאוד ולפעמים מפתיעה ממש אך האיכות בחושך לא משהו..

2 הרמקולים חזקים ושומעים מוזיקה נחמד ...

האוזניות שמגיעות עם המכשיר לא אהבתי ..

טיפה מסובך האמת ..

וגם לפעמים איטי ..

ועכשיו לשאלות.?

1. אני יכול לחבר יותר איכותיות למכשיר הזה ? ואם כן איך ? (ותנו אולי המלצה על אוזניותעד 150 שח )

2.אני לא יודע איך לשנות את הצליל למשל על קבלת הודעה וגם לא יודע איך לשנות את הצליל של שעון מעורר גם לא מצאתי שעון מעורר מצאתי רק משהו התראה .. אבל זה בסיגנון . אז מי שיודע שיגיד לי בבקשה ...

3. איזה כדאי לי לקנות ? אני רוצה של ג'יגה מה הכי טוב ואם יש גם קישור לחנות אמינה ..

4.יש אולי איזה הגדרות מומלצות למצלמה ולנגן ...?

5.המכשיר זה מערכגת הפעלה סימביאנית ובנתיים אני לא מנצל את זה אם מישהו יכול להסביר איך אני יכול לנצל אותה יותר ויש לו תוכנות טובות להורדה שישלח לי קישור/קישורים .(אם זה תוכנות לא חוקיות אז אם אפשר בפרטי אם זה אסור לפירסום פה )

בנתים אני חושב שזהו מקווה שתענו לי על כל השאלות ואם לא לפחות על חלק תודה מראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5.המכשיר זה מערכגת הפעלה סימביאנית ובנתיים אני לא מנצל את זה אם מישהו יכול להסביר איך אני יכול לנצל אותה יותר ויש לו תוכנות טובות להורדה שישלח לי קישור/קישורים .(אם זה תוכנות לא חוקיות אז אם אפשר בפרטי אם זה אסור לפירסום פה )

לפני בערך שבוע נתנו לי פה אתר( http://www.ipmart-forum.com/ )ואמרו לי שהוא הכי טוב לסימביאן ,לא יצא לי לנסות אותו עדיין מכיוון שעדיין הפלאפון לא הגיע אבל הוא נראה בסדר.

אתה יכול לומר למה לא אהבת את האוזניות? אני צריך לחשוב גם על דרך להשיג טובות אם הם לא טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות מתאם לאוזניות, מקורי אתה יכול לקנות ביורוקום ואולי גם אצל אורנג'/סלקום או לא מקורי בכל מיני מקומות...

תוכנות אתה יכול למצוא את כולם בIP MART שנתנו לך את הלינק אליו למעלה... אבל יש שם אלפי תוכנות אז כדי למצוא את התוכנות המומלצות תיכנס לwww.pocket.co.il יש שם בפורום סימיבאןרשימה של תוכנות מומלצות... התוכנה שלדעתי הכי חשובה היא smart movie... איכות ווידאו מדהימה ויש אפשרות להכניס כתוביות בעברית

זיכרון אתה צריך mini SD מומלץ של לפי מה שהבנתי... תקנה איזה גודל שבא לך... שים לב שסרט אחרי קידוד בMART MOVIE שוקל בערך 300 מגה ופרק בסדרה (מצויירת) שוקל בערך 60 מגה

בקשר לשעון מעורר תוריד את התוכנה handy alarm במקום ההשעון מעורר המובנה... היא הרבה יותר טובה

כדי לשנות את הצילצולים תיכנס לתיקייה כלים ושם לפרופילים ושם תערוך את הפורפיל כללי...

נ.ב. יצא לפני כמה ימים גירסא חדשה... כדי שתעדכן את המכשיר, לחלק מהמכשירים זה עדיין לא יצא אבל תנסה להוריד את העידכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...