החלפת הארדיסק למחשב נייד. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת הארדיסק למחשב נייד.

Avi313

Recommended Posts

אז זהו שאם הייתה אחריות אז זה היה הרבה יותר קל. העניין הוא שהאחריות נאבדה, אז מה שאני רוצה לעשות זה לקנות הארדיסק ושאיזה חנות למחשבים תתקין לי. יש כזו חנות? או שזה רק אצל החברה?

החברה היא ד"א...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאם הייתה אחריות אז זה היה הרבה יותר קל. העניין הוא שהאחריות נאבדה, אז מה שאני רוצה לעשות זה לקנות הארדיסק ושאיזה חנות למחשבים תתקין לי. יש כזו חנות? או שזה רק אצל החברה?

החברה היא Dell ד"א...

אתה יודע היכן קנית את המחשב? ומתי? תנסה לברר אולי תוכל לראות אם עדין יש לך אחריות עליו לפעמים אפשר לדעת על פי המספר הסריאלי של המחשב שלך וכאלה אבל כדאי שתברר תחילה היכן ומתי קנית אותו ומי מספק עבורך את השירות למחשב כי בארץ ל DELL יש מספר מפיצים שונים ועל כן זה תלוי עם מי מהם עבדה החנות שממנתנרכש שהנייד שברשותך.

אם בכל זאת אתה צריך לקנות לבד דיסק קשיח אז אתה יכול לנסות ב www.yardenpc.co.il

או לנסות ולקנות ישרות מהיבואן כדוגמאת ח.י. שמיבאת את הדיסקים לניידים של HITACHI שאגב נחשבים למובילים ולטובים בתחום הדיסקים לניידים.

כמו כן אתה יכול לקנות בבאג. אני אישיי במקרה הזה ההיתי הולך על הסניף המרכזי שלהם בקניון שבעת הכוכבים אשר בהרצליה.

שם יש להם גם מעבדת שירות ומתוך ניסיון שלי הם בהחלט יוכלו להרכיב לך אותו במקום הישן והתקול (כמובן תמורה תשלום סימלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...