לא מצליח לעבור את ה3.6 בOC - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לעבור את ה3.6 בOC

gilloze

Recommended Posts

שלום, תמפרט שלי בצדד אני לא מצליח לעבור את ה3.6 בOC למה? ואני על יחס 1:1 מה הבעיה?

ועוד שאלה למה שאני מעלה את הבאס למעל ה240 עם יחס 1:1, הוא עושה לי ריסטרט כזה(אבל כל ההגדרות עדיין נשמרות כאילו זה לא מתאפס) ? והמעלות הם בסדר 50+ דרך אגב הביוס הכי חדש ללוח אם שלי

תןדה גיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שזאת הבעיה

ומהתח שלי על 1.6 וזה עוזר טיפה

שסמתי פחות זה בכלל לא היה עולה אכשיו שסמתי 1.6 זה עלהנ טיפה אולי צריך יותר?

לדעתי מתח יש מספיק, קודם כל טיפה מתח יתר לזכרונות, שיאפשר העלאה נוספת של התדר שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמה לסים לזיכרונות? הם אכשיו על 1.80

כמה לסים,וגם לסים עוד מתח לfsb?

תרגיע עם המתח ! זה מסוכן ! קודם כל תוודא מעבר לכל ספק שזה אכן מה שמגביל אותך, מעבד אתה מוודא ע"י הורדת המכפלה ב-1 ובדיקת יציבות (אם הכל בסדר, זה המעבד, תעלה לו טיפה תמתח, אבל ממש טיפה כי זה מסוכן), זיכרונות אתה מוודא ע"י העלאת המחלק מ-1:1 למשהו קל יותר, כמו 3:2, ואז בדיקת יציבות (אם אחריי מחלק הכל בסדר, אלה הזכרונות, תעלה מחלק, תעלה תזמונים, או תעלה מתח קצת בשביל יותר ביצועים מהם), ואם זה לא זה ולא זה אז זה הלוח, ואז תעלה טיפה את המתח שלו (אבל רק טיפה !). ברגע שגילית מה מגביל אותך תן לו עוד טיפונת תוספת מתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא יעזור ניסיתי את כל מה שאמרתה, ניראה הבעיה בלוח שהוא לא מספיק טוב לOC.

על איזה מהירות אתה עכשיו יחסית לסטוק ? 3.0@3.6 נכון? בינתיים זה יפה מאוד, לדעתי זה מספיק, אבל זאת רק דעתי, אם אתה רוצה יותר אתה צריך להסתכן קצת. קודם כל תחשוב עם עצמך אם אתה באמת רוצה וצריך את זה, אם התשובה חיובית, תעלה כל פעם במדרגה אחת כל מתח שאתה רואה בביוס (כלומר, חוץ מאלה שלא רלוונטיים כמו המתח ל-PCI-E), אם זה לא עוזר תחזיר לכמו שהיה קודם, אם כן, תמשיך לעלות, אבל שוב, במתח עדיף לא להתעסק יותר מדיי, כי מאוד מסוכן ועלול להסתיים ברכיבים שרופים. לא אני אישית ולא האתר אחראים לנזק שעלול להיגרם לאחד מרכיבי החומרה שלך במקרה של תקלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני עובד על 3.6 חלק ממש חלק על מתח גם נמוך יחסית 1.40

אני לא מבין מה הבעיה של זה, היום העלתי ל1.65 וולט למעבד זה עלה טיפה ואז נכבה זה גם התקדמות, (זה בניסיון ל3.8 דרך אגב אני עובד עם קירור המקורי של סטוק והוא לא עובד ב700 מעלות סתם חחחח הוא הגיע לי ל70 מעלות במתח 1.65 אבל אכשיו אני עם ה3.6 יושב במנוחה 48-50 ובמאמץ 60 בערך, אני תיכננתי לקנות Tunic Tower 120 מנעה +משחה חדשה, אבל ראיתי שאני לא יוכל לעלות ל3.8 אז אני לא קונה זהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...