מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים? - עמוד 14 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים?

radioded

Recommended Posts

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

או שתיקח 19" LG או שתיקח 20" אל תיקח את הCMV הוא אומנם זול אבל האיכות היא בהתאם.

קח את הDell 20" גם רחב וגם אחד המסכים היותר אייכותים והחריגה היא של 500 שקל תסמוך עלי אתה לא רוצה להתפשר על מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שתיקח 19" LG או שתיקח 20" אל תיקח את הCMV הוא אומנם זול אבל האיכות היא בהתאם.

קח את הDell 20" גם רחב וגם אחד המסכים היותר אייכותים והחריגה היא של 500 שקל תסמוך עלי אתה לא רוצה להתפשר על מסך.

אמרתי לך אחי, אם אני חורג אז זה כבר לכיוון ה-NEC, אבל בסה"כ כמה גרוע יכול להיות מסך??

יודע מה, אני חייב לראות את הגודל של ה-NEC שוב, כי אני רוצה לראות אם הוא יהיה לי קטן מדי - הוא 20.1 אינץ', אחרי שאני אראה אותו אני אחליט באופן סופי אם אני מוכן להשקיע יותר על מסך שקטן ב-2 אינץ' שאמנם באמת יותר טוב...

סבבה? אז לגבי מסך - נעזוב את זה עכשיו, אז מה אתה אומר THAOG על המפרט בתכלס? שווה לקנות את הראשון? או שעדיף בינתיים השני? הבדל של 1000 שקל וחריגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, 20 אינטש זה המון

תהיה פרקטי... 22 אינטש של CMV הוא לא מדהים.... (איכות לא טובה בכלל - שוב פעם - לדעתי האישית)

עדיף 20 אינטש טוב - ה - באמת מצוין, את ה - NEC לא ראיתי

המפרט הראשון מצוין - באמת שווה ה 8800GTS

רק דבר אחד... לא משנה איפה אתה קונה את המחשב - אני ממליץ לקנות את הזכרונות של מנועה מחשבים ב - 1400 שקל - ככה גם לא תהיה לך חריגה בתקציב

ואני מדגיש - זאת ממש לא בעיה להזמין דרכם ולקבל בדואר... כמו שאמרתי חבר שלי עשה את זה והיה ממש מרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לקחת את ה- E6600 ולא את ה- E6400 , נכון?

אם ישאר תקציב בסוף ולא יהיה משהו מסוים שאתה רוצה להוסיף לו אז תיקח את הE6600 הוא פחות יגביל אותך במשחקים..

3. אני ממש שמח שחיזקת אותי במסך ה- CMV כי כבר כמעט סגרתי היום על ה- NEC למרות שהתבאסתי על הגודל והמחיר (שוב, למרות שאני יודע שיש תמורה בעד האגרה) וגם אני שמעתי על הקטע הזה שכשהמסך שחור אז רואים קצת אור מלמטה ולמעלה - לא קריטי, שווה את המחיר ובהחלט בתקציב!
5. לגבי המשחק - WORLD OF WARCRAFT , שמעתי עליו מזמן אבל אף פעם לא ידעתי באמת איך הוא מתנהל, אחרי שראיתי את הפרק של SOUTHPARK שכולו מדבר רק על המשחק, ממש התלהבתי והחלטתי שאני רוצה להתחיל למרות שאני ממש מפחד כי שמעתי על אנשים שזה הרס להם את החיים או יותר נכון השתלט להם על החיים...

:smile1:אני הייתי אחד מהמכורים.. שיחקתי בזה איזה שנתיים הייתי קם ב7 בבוקר ועד 1 בלילה כל יום בחופשים הייתי משחק.. עד שנהרס לי הכרטיס מסך :'(

עכשיו אפילו סרט על כ ןל המסך אני לא יכול לאות.. :-\

6. לגבי הספק, הבנתי שלא אנרמקס אחרי בלגאנים שעשו כאן אמרו לי לקחת קורסייר אז אני לא אשבור את המילה, נשמע לי מבטיח וטוב, לא קריטי מבחינתך נכון?..

זה כן קריטי.. כי אז כבר עדיף לך לקחת את הליברטי 400W.. הקרוסאיר מספק לכרטיס מסך 18A והליברטי יספק לכרטיס מסך 18A ככה שיהיה לך כבר עדיף לקחת את הליברטי 400W שעולה הרבה הרבה פחות.. אני רציתי שתיקח את הליברטי 500W בגלל שהוא יספק לך 20A לכרטיס מסך ואז הוא מספק יותר מהליברטי והקרוסאיר ב2A וזה מה שיגרום שכרטיס R600 יעבוד במערכת.. ולכן אל תתפשר על הקרוסאיר למרות שהוא גם מצויין פשוט לצרכים שלך הוא פחות טוב..

קח את הליברטי 500W

7. לגבי רזולוציות, אמרת שאם אני רוצה לשחק עם X1950PRO ב- 1050*1680 יכול להיות שאני אצטרך בחלק מהמשחקים לא לשחק על המקסימום, תקרא שוב את סעיף מס' ארבע...

אני עדיין חושב שעדיף לך את הX1950PRO ולא את הXT.. כי זה הבדל גם די גדול בכסף ואחרי כמה חודשים כשתחליף לDX10 אז תרגיש די ביזבוז שהוצאת כלכך הרבה על כרטיס קודם והשתמשת בו כלכך קצת זמן.. מקסימום תרד ברזולוציה ל1400*900 עדיין לא יהיה עיוותים..

מערכת בנה לך מחשב הכוללת את המוצרים:

מעבד: INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX

לוח אם: P5W DH DELUXE

זיכרון: SUPERTALENT 2048MB(1024MBX2) 800 CL4-4-3-8 - OC MEMORY + HEAT SINK - T800UX2GC4

כרטיס מסך: SAPPHIRE PCI-EX RADEON X1950XT 256MB DUAL DVI TV/O - RETAIL

דיסק קשיח: 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - ATA 150

צורב DVD: PIONEER DVDRW DVR-111DBK DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - BULK

מארז: THERMALTAKE KANDALF BLACK FULL TOWER CASE SERIES VA9000BWS w/o

ספק כוח : 520W HX SERIES : CMPSU-520HXEU ₪ 827

לוח אם לא טוב.. אמרת לך בהודעה הקודמת שאם אתה לוקח P5B להסתכל שזה לא P5W הוא הרבה פחות טוב בOC מהP5B בכלל אני חושב שכדאי לקחת את ה965P-S3 של גיגהבייט..

CL נמוך לא עוזר לך במעבדי הקונור וכמוש אמרו זה זיכרונות לOC רציני יותר

צורב עדיף H10.. ספק כמו שאמרתי את הליברטי 500W אם אתה רוצה הסבר מפורט יותר למה.. חוץ ממה שאמרתי מקודם ולא הבנתי אני יסביר שוב יותר מפורט :)

אם אתה שואל אותי לגבי המסך קח את המסך הזה.

http://www.pc-4u.co.il/product.asp?productid=515

2500 שקל אולי חריגה קטנה יוצאת לך. אבל שווה את זה.

ממה שהבנתי המסך הזה ממש מצויין וניראה לי שעדיף גם על הNEC.. אבל זה עוד כסף..

או קיי... אז עברנו שוב ל- 8800 (אמנם הפעם GTS) זה נשמע לי סבבה, שוב זה 1000 ש"ח יותר אבל אולי זה יצא טוב... הייתי רוצה לשמוע גם את דעת PERGOLA בענין כי כל דעה נוספת מחזקת (או מחלישה) את רצוני לרכוש כבר...

קודם כל אם אנחנו עוברים ל8800 אז אתה לוקח את הליברטי 400W במקום ה500W כי אתה לא תחכה לR600..

דבר שני אני עדיין חושב שעדיף לקחת X1950PRO ואז עוד כמה חודשים לקנות כרטיס מסך DX10..

גם בגלל שהמחירים של ה8800 די גבוהים ועדיף לחכות שירד המחיר.. גם בגלל שעדיין אין לNVDIA תחרות עם ATI כי כרגע ATI לא הוציאה כרטיסים תומכי DX10 ולכן הם מרשים לעצמם לשים מחיר גבוה לכרטיסים שלהם.. וגם בגלל שאומרים שהR600 אמורים להיות ממש ממש טובים..

בעיקרון מה שאתה צריך לעשות לפי דעתי זה לקנות X1950PRO ואז להחליף בעתיד אבל אם תקנה X1950XT כבר יש לשקול אולי כמו שאמרו לקנות את ה8800..

אני בעד האפשרות של הX1950PRO..

(לא מת על מארז).

הלו!!! דבר יפה!!!...

:lol: אתה ממש מאוהב בו :silly:

הלוואי ואני אתחדש כבר! אני מת להתחדש! ביום שהמחשב הזה יהיה אצלי אני אהיה הבן אדם הכי מאושר בעולם!

יש פה אחד בפורום עם 8800 בSLI ניראה לי שהוא יהיה קצת יותר מאושר ממך :silly:

אני לא מבין למה משמיצים את הCMV גם אני פעם חשבתי שהוא די עלוב בגלל השם של החברה אבל ממה ששמעתי מאנשים הוא ממש טוב..

חוץ מיזה שאמרו בפורום גם שבמקומות שמוכרים אותם ברשת בחו"ל 98% משהו כזה מרוצים מהמסך הזה ואומרים שהוא טוב..

אם אני ימצא את הדיון הזה אני יביא לך לינק ואז תוכל להחליט איזה מסך באמת הכי טוב מביניהם בו היה גם את הDELL גם את הCMV וגם את הNEC ובסוף אמרו מה הכי כדאי..

לגבי המפרט.. לדעתי תיקח את ה965P-S3 מביא OC ממש גבוה במחיר הרבה הרבה יותר נמוך.. הוא מגיע לבאס 500 שזה מלא ועוד יחסית למחיר שלו..

ואני די בטוח שלא תעבור את הבאס 500.. בעיקרון אם תקנה את הP5B זה סתם עוד ביזבוז כסף.. כי היית מקבל ביצועים מצויינים גם מה965P-S3 (לא DS3)

לגבי הצורב אני זוכר שפעם שאלתי בפורום הכוננים את זה שהכי מבין שם והוא אמר לי שהH10 הכי משתלם.. אבל לאידוע לגבי הצורב שלך אולי הוא יותר טוב צריך לשאול בפורום הכוננים.. כרטיס מסך אני בעד X1950PRO ובעתיד 8800 ואז תקנה כרטיס R600 בעתיד.. אתה לא חייב לקנות עכשיו את הכי הכי טוב כי זה די פחות משתלם כי המחירים של ה8800 די בשמיים ולמעלה הסברתי למה.. וגם כשיצא הR600 תחכה איזה חודש שירדו המחירים שלו..

אם אתה קונה כבר את הX1950XT אז תיקח את ה8800.. ספק אם אתה קונה עכשיו 8800 לקחת 400W ליברטי כי בעתיד לא תקנה R600 ואם אתה קונה עכשיו X1950PRO ובעתיד R600 תיקח 500W ליברטי ולא הקרוסאיר..

ואין לך טעם לקחת זיכורנות כלאה עם המעבד הזה.. גם אם תרצה להגיע למהירות 4000 איתו.. שזה די המקסימום באיוורר אוויר ולא איוורר מים או גז..

לא תצטרך OC גדול לזיכורנות.. כי בשביל מהירות 4000 זה אומר באס 444 עם זיכורנות800MHZ זה יעשה OC לזיכורנות ל888MHZ ובשביל זה לא צריך זיכורנות כלאה טובים כמו מה שקנית שעולים די הרבה..

עכשיו כשאני חושב על זה.. יכול להיות שכן תצטרך את הקרוסאיר ואולי בכלל לא יהיה כדאי לך בשום מצב את ה400W..

זה תלוי לאיזה מהירות מעבד אתה רוצה לעשות את הOC.. שהמעבד יעבוד במהירות 3000?3500?3800?4000? לפי זה אני יוכל להגיד לך איזה ספק איזה לוח איזה מעבד ואיזה כרטיס..

(בשביל מהירות מעל 3000 כבר תצטרך לקנות איוורר מיוחד למעבד..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה פרגולה אם הוא יעשה OC זה יהיה משהו בקטנה והוא לא ירגיש הבדל בין הP5B לבין הP5W. וזה היתרון היחידי של ה P5B (עם שניהם הוא יכול להגיע בכיף 3.5 אומנם הוא יצטרך להוסיף איזה 270 שקל לקירור למעבד).

לגבי הכרטיס מסך הוא אמר שהוא לא מתכוון לשדרג אותו בשנה הקרובה בגלל זה הGTS עדיף לו.

לגבי הספק כל מה שהליברטי יחזיק גם הקרוסייאר יחזיק ויותר העניין שהוא פשוט יותר אייכותי. (אתה נכנס יותר מיד חזק לחישובים של אמפרים).

לגבי המסך אני אסביר לך את זה בצורה כזו אתה חושב שאתה יכול לקנות בוואגטי ב100000 שקל? לא כי אתה מקבל מה שאתה משלם אומנם ה CMV מסך נחמד אבל למערכת שהוא מרכיב הוא לא מספיק אייכותי. הדל 20" הרבה יותר אייכותי ממנו וזה לא משנה שזה פחות 1.9".

עוד משהו אל תיקח את הGX2 יש כאלה שאומרים שהדל יותר אייכותי ויש כאלה שאומרים שהGX2 יותר אייכותי אבל מכיוןן שהדל עולה 500 שקל פחות קח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה פרגולה אם הוא יעשה OC זה יהיה משהו בקטנה והוא לא ירגיש הבדל בין הP5B לבין הP5W. וזה היתרון היחידי של הP5B.

נכון זה באמת היתרון של הP5B OC מטורף.. אבל אם הוא לא מתכנן OC מטורף אז בכל זאת הP5W לא מומלץ כי הוא סתם עולה הרבה והוא לא צריך את הפיצרים שלו ואז שיקח 965P-S3 שזה בעצם מה שאני המלצתי

לגבי הכרטיס מסך הוא אמר שהוא לא מתכוון לשדרג אותו בשנה הקרובה בגלל זה הGTS עדיף לו.

את זה לא ראיתי ::) אם הוא לא מתכוון לשדרג בשנה הקרובה שישקיע בGTS כמו שאמרת..

לגבי הספק כל מה שהליברטי יחזיק גם הקרוסייאר יחזיק ויותר העניין שהוא פשוט יותר אייכותי. (אתה נכנס יותר מיד חזק לחישובים של אמפרים).

בעיקרון הייתרון של הקרוסאיר שהוא מספק ביחד עם כל מסילות ה12V שלו יותר A מאשר כל המסילות ביחד של הליברטי 500W..

אבל לכרטיס מסך הוא מספק פחות.. ובשביל הR600 יכול להיות שה2A האלה יהיו משמעותיים ואז לא כל מה שליברטי מחזיק הקורסיאר יחזיק

זה תלוי מה תהייה הצריכת חשמל של הR600.. אבל כמשו אמרנו עכשיו כדאי לו לקחת את הGTS אם הוא לא מתכנן בשנה הקרובה לשדרג..

בעיקרון כשהוא לוקח את הGTS כדאי לו לקחת את הליברטי 400W.. אבל עכשיו כשאני חושב על זה ההגבלה של כל כל המסילות ביחד בליברטי 400W יהיה 400W

ואולי הוא יצטרך יותר בגלל הOC.. לכן או שיקח 500W ליברטי או 520W קרוסאיר.. ה520W קרוסאיר עדיף בגלל שאז אפשר להגיע לOC הרבה יותר גדול איתו..

אבל כל זה רק אם אתה קונה את ה8800 אם אתה קונה את הR600 יהיה עדיף את הליברטי 500W על הקרוסאיר 520W.. כי אולי הוא יצטרך את ה2A הנוספים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הסביר ניראה לי אחכך משהו שזה בעצם אומר שאז אין הגנה מהזרם ושבתור אחד שקיבל כמה מכות חמשל מה5V זה ממש ממש לא נעים..

ככה כאילו הוא רשם חח בטח מכת חשמל מה12V הרבה יותר כואבת :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, פתחתי עכשיו לשניה את המייל ואני חייב לעוף ככה שאין לי זמן לקרוא את מה שכתבתם אז אני מחר בבוקר אקרא ואתייחס לכל מילה

תודה רבה שאתם משקיעים מזמנכם בלעזור לי (וגם לאחרים כמובן)

נדבר מחר

שוב תודה

עודד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי השילוב של ההצעה הראשונה אם 8800GTS ואם מסך 20.1 אינטש של זוהי

ההצעה הכי משתלמת בשבילך אם אתה רוצה קצת לחסוך תקנה אם תזמונים קצת רפויים

(5-5-5-15 או 4-4-4-12) ששניהם עולים סביב 1500 ש"ח(כל אחד) ולדעתי זה יספיק לך

שניהם טובים לOC וגם מאוד איכותיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...