מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים? - עמוד 11 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב שכבר בניתי בסביבות 12K ואני מתכוון לקנות, יש מקום לשינויים?

radioded

Recommended Posts

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

WOW אז יכול להיות שאפילו FSP 400W באמת יחזיק את הGTX :o

ואתה חושב שהR600 יצרוך פי 2 יותר חשמל מהGTX?!?! ממש לא הגיוני

חוצמזיה שזה לא אפשרי כמו שאמרתי למעלה.. אין מצב שזה יהיה מעל 220W אחרת לאף אחד כמעט לא יהיה ספק שיחזיק את הכרטיס וזה לא יוצא להם משתלם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז לדעתי מעכשיו ההמלצות אמורות להיות ככה:

לGTX GTS ליברטי 400W יחזיק בהחלט..

(אולי אפילו לGTS יספיק 400W FSP.. אבל נלך על בטוח ומי שיש לו כסף לGTS כבר כדאי לו להשקיע את ה100 150 שקל על הליברטי..)

ולR600 את הליברטי 500W.. למרות שלדעתי יספיק ה400W אבל רק ליתר ביטחון.. מסכימים איתי? או שחושבים אחרת?

וTerjen ממש תודה על המידע שרשמת פה למעלה על הכרטיס כבר מלא זמן רציתי לדעת מה הצריכת חשמל שלו בפיק וכל פעם אמרו משהו אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מישהו שמתכנן SLI/CF ל8800 הייתי לוקח את הSeasonic S12

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=6283

לו יש 4 מסילות ואז מסילה אחת לכרטיס מסך אחד ומסילה שניה לכרטיס מסך שני עוד מסילה למעבד ועוד אחת לשאר הדברים..

ואז כל כרטיס מסך מקבל את מלוא ההספק שלו.. בספקים אחרים בלי 4 מסילות זה לא קורה..

(יכול להיות אבל שבספק קרוסאיר עם ה3 מסילות אולי אולי אפשר את הGTS או GTX בSLI.. את הR600 בCF אי אפשר בספק קרוסאיר אבל.. )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני בשוק! כמה שעות אני לא פה ונוספים שני עמודים, דבר ראשון נענה על השאלה הגדולה - לגבי OC, תכלס, אני לא מאמין שאני אעשה, לא יהיה לי כח להתעסק בזה יותר מדי אבל אי אפשר לדעת, בואו נצא מנקודת הנחה שלא...

עכשיו... עם כל העמודים שקראתי פה הבנתי שאני קונה את ה- X1950XT או PRO (מה ההבדל ביניהם במחיר?) ומחכה חצי שנה עד שנה ואז משדרג?

ולגבי צריכת החשמל - אני פשוט אקח את ה- 500 ליברטי ויהיה לי שקט לפי מה שהבנתי , נכון?

תכלס אני מתכנן על ה- R600... כי אני מעדיף ATI משום מה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקח את הx1950pro הוא יותר זול מx1950xt ב600 ש"ח~

וגם אל תשכח שהוא כרטיס מעבר בנתיים לשנה תקח x1950pro ואז תשדרג לr600

לגבי הספק תקח 500W

הוא זול ב- 600 ש"ח אבל מה ההבדל ביניהם בביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אם לא מתוכנן OC תיקח לוח 965P-S3(שים לב שזה S3 ולא DS3) וזיכורנות 677MHZ לא משנה איזה..

ואפילו תוכל לעשות למחשב OC אם תרצה.. לא צריך שום קירור מיוחד.. מעבד או E6300 או E6600

(בעיקרון אם אתה עושה OC עם המערכת שרשמתי לך הרגע ביחד עם E6300 אתה מגיע לרמה של הE6600.. (אם היית קונה 800MHZ אם הלוח אם שנתתי היית מגיע למהירות יותר גבוהה מהE6800 אבל אמרת שאתה לא מתכנן OC ככה שאין טעם לדבר על זה..)

ותיקח את ה1950PRO ואת הספק 500W

הוא זול ב- 600 ש"ח אבל מה ההבדל ביניהם בביצועים?

זה לא משנה למה לקנות עכשיו כרטיס מסך יקר ב600 שקל שעוד חצי שנה תזרוק אותו פשוט תקנה את הPRO ואז כשתשים אותו בצד לא תרגיש כזה הפסד גדול כמו שהיית מרגיש עם הX1950XT..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...