תהיות בנוגע לסוף ימי הקירור.... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תהיות בנוגע לסוף ימי הקירור....

yoav9

Recommended Posts

לאחר שראיתי את המפלצת הזאת

:eek2:

שימי הכיף בהם אנחנו נאבקים שעות בעוד שתי מעלות שירדו, חושבים על עוד מיקום למאוורר שעוד לא היה, קונים עוד משהו קטן רק בשביל שתי מעלות פחות (שזה הדבר שאני הכי הכי אוהב בכל נושא המחשבים), תזכרו את זה טוב טוב, כי עוד כמה שנים, הכל הולך להעלם ואז זה יהיה כמו שהיום אנחנו מספרים לאחים שלנו איך כשהיינו בני 8 שיחקנו בega ואיך היה לפני , או ששיחקנו בfifa 95 (או 94, הוויכוח עדיין נמשך!) הרי כמה זמן זה יחזיק, לפני שuber למחשב יהפוך לנחלה, שכל מחשב שאתה קונה בחנות קבר יגיע מיידי היצרן עם מערכת כל כך טובה שהחומרה תגביל אותך הרבה לפני החום.

(מה שכבר קורה היום עם הslk-800, שם אין סיכוי שהמעבד יתחם, כמעט)

אני בדיכאון....

:'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pelt זה ממש לא בשבילך יואב, ממש לא.

זה ל-Hardcore Overclockers only, ולקרר את הדבר הזה עם אוויר זה פשוט טיפשי וביזבוז ענק. הדרך הכי טובה לסחוט ממנו את מיטב הביצועים היא לקרר אותו עם קרח יבש/גז/מים.

בואו גם לא נדבר על הספק המעצבן שצריך לקנות שיספק זרם איכותי ויציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ל-Hardcore Overclockers only, ולקרר את הדבר הזה עם אוויר זה פשוט טיפשי וביזבוז ענק. הדרך הכי טובה לסחוט ממנו את מיטב הביצועים היא לקרר אותו עם קרח יבש/גז/מים.

אז זהו, איך הסאבזירו מתמודד עם זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע שהוא מתמודד עם זה יפה? זה שזה כתוב באתר של Tt לא אומר כלום. זה הרי ידוע שהם משקרים לגבי המון מוצרים שלהם.

חוץ מזה, שמת לב כמה רועש ה-Biatch הזה? 39dBA!!! בשבילי זה די המון ובלתי נסלח.

זה גם סוג מוזר של pelt מסורס משהו, 73W undecided.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות, זה לא פליטר מסורס, זה אחד חכם.

בכרטיס PCI שבא איתו יש את הספק כוח של הפליטר וחיישן חכם שיודע כמה זרם להזרים ככה שהמאורר והפליטר עצמו עובדים רק כמה שצריך, ולא עושים רעש מיותר כשלא צריך.

נדיר מאוד שהכמות רעש באמ תגיע ל 37DB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע שהוא מתמודד עם זה יפה? זה שזה כתוב באתר של Tt לא אומר כלום. זה הרי ידוע שהם משקרים לגבי המון מוצרים שלהם.

חוץ מזה, שמת לב כמה רועש ה-Biatch הזה? 39dBA!!! בשבילי זה די המון ובלתי נסלח.

זה גם סוג מוזר של pelt מסורס משהו, 73W undecided.gif

נחכה לreview ונראה... אבל אני די מסכים עם מה שאתה אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות, זה לא פליטר מסורס, זה אחד חכם.

בכרטיס PCI שבא איתו יש את הספק כוח של הפליטר וחיישן חכם שיודע כמה זרם להזרים ככה שהמאורר והפליטר עצמו עובדים רק כמה שצריך, ולא עושים רעש מיותר כשלא צריך.

נדיר מאוד שהכמות רעש באמ תגיע ל 37DB

מה חכם? כרטיס מסכן ומוזר שלוקח את כל המידע מהלוח אם ומעביר פקודות לדבר המסורס והמוזר הזה שמנסה להקרא pelt.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין, שלפי מה שאני הבנתי זה לא "פיילטר חכם" או שם אחר, זה דומה לפייטר רק יכול לדאוג לעצמו ולא מפוצץ את כל המארז בחום, לא ממש הבנתי איך (גם אין הסברים) אבל זה מה שהבנתי שהוא עושה.

לגבי הכותרת...

אתם משום מה לקחתם את הTt השטות הזאת בתור נושא התר'ד, אני התכוונתי אליו בתור דוגמא, שזו רק הההתחלה ועוד כמה שנים דברים מסוג זה יהיו נחלת הכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...