עזרה בפרמוט: - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בפרמוט:

T-Flash

Recommended Posts

שלום חברים :)

לאחרונה מופיעים לי הרבה קריסות/מסכים כחולים, אי תגובה של תוכניות וכו' וכו', אז החלטתי לפרמט.

כל זה התחיל בעיקר אחרי שעשיתי את ה OC שלי, כנראה הוא דפק לי את מערכת ההפעלה. למעשה עכשיו אני פוחד לכתוב פה יותר מדי דברים כי פוחד שהמערכת שוב תקרוס לי וכל מה שכתבתי יעלם :(

אז ככה :xyxthumbs:

בחיים שלי לא פירמטי מחשב, נשמע דיי מסובך אך חברים אומרים שלא.

1. יש לי הרבה דברים במחשב שאני רוצה לגבות, במידה ונכנס אלי וירוס - הוא יעבור עם הצריבה לוינדוס החדש? ובמידה ויש לי תקלה כזאת (בגלל ה OC) או אחרת - היא לא תעבור עם קבצי הגיבוי?

2. איך אני מתקין דרייברים? הרי לא הגיוני שאני אתקין את הדריברים אחרי שאני מתקין את מערכת ההפעלה (דוגמא לכך - לא להתקין של כרטיס המסך ולהתקין וינדוס - הרי לא תהיה תצוגה!), או שאני טועה?

3. עוד שאלות בנתיים אין לי, אך יתווספו לי עוד, בנתיים תנסו לעזור לי עם אלו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-זה יעבור לוינדוס החדש רק אם אחד מהקבצים שאתה מגבה הוא הוירוס ואתה תפתח אותו בוינדוס החדש.

2-תיהיה לך תצוגה אבל היא לא תיהיה טובה ולא ממש תוכל לשחק והכרטיס מסך שלך יצטרך הרבה יותר להתאמץ בשביל זה.

ואין לך מה לדאוג,זה התקנה של next next next

רק תזכור שאולי אתה צריך כדי שההתקנה תזהה לך את הדיסק הקשיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עשיתי את הפירמוט הראשון שלי

לפני חצי שנה בערך..ומודה זה מפחיד... פחדתי מאוד מאוד שהמידע שלי יאבד..

אבל אחרי שעושים פעם ראשונה

ורואים שזה ממש קל ומטומטמם לעשות אפשר לעשות כל הזמן ולא לפחוד..

תמיד הצעד הראשון הכי קשה :smile1:

אבל אל תדאג תיגבי את המידע על דיסקים, ושום דבר לא יקרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עושים שום דבר לפני ההתקנה של הוינדוס,כי זה במילא ימחק.המחשב יעבוד בלי עם תצוגה לא טובה,יכול להיות שבלי קול ויכול להיות שאתה תצטרך גם כדי לגלוש באינטרנט(ואת זה אמור להיות לך על דיסק).הכל זה התקנה של next next,אף חברה לא תרצה שתצטרך טכנאי בשביל להתקין את הדרייבר שלה,או במקרה של מייקרוסופט את הוינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ויש לך 2 מחיצות :C :D תוריד את הדרייברים העדכניים ללוח שלך לכונן שאתה לא מפרמט או שתוריד ותצרוב לדיסק

יש לוחות שהווינדוס לא מזהה בהם את הכרטיס ואז זה יוצר בעיה בחיבור לאינטרנט (במידה ואתה מחובר עם כבל )

וזה יחסוך לך הרבה כאב ראש

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם חזרתי :)

יש לי דיסק וינדוס, עכשיו, איך בדיוק אני מוחק את כל מה שיש בדיסק C ומתקין עליו את המערכת ההפעלה? ככה מדיסק D לא יעלם שום דבר?

ככל שיותר פרטים, יותר טוב :xyxthumbs:

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להגדיר בביוס שיעשה BOOT מהCD ואז פשוט תכניס את הדיסק ותפעיל מחדש את המחשב.

כשזה יעלה את המחשב אתה תראה שזה יכתוב לך ללחוץ כל מקש בשביל לטעון מהCD-אם לא תעשה את זה אז זה פשוט יעלה מהדיסק קשיח כרגיל.אם אתה צריך אז תכניס אותם ובהתחלה של המסך הכחול הזה שמופיע אתה תראה שיהיה רשום לך בשורה למטה ללחוץ F6 אז תלחץ ויהיה לך שלב בהתקנה שבו אתה תצטרך לטעון את זה מהדיסקט.בעיקרון אתה ממשיך ככה לפי ההוראות שיהיו כתובות לך בפס למטה וכשאתה מגיע לבחירת כונן אז תבחר בכונן שאתה רוצה לפרמט(יכול להיות שלפני שאתה בוחר כונן יוצג לך רק הכונן שמותקן עליו עם אפשרות להתקנת תיקון.אז תלחץ אסקייפ ואז זה יגיע לך לבחירת כונן) ותלחץ עליו.אז זה ישאל אותך לסוג הפירמוט(הכי טוב זה NTFS לא מהיר) ואחרי שאתה בוחר זה ישאל אותך אם אתה בטוח.נראה לי שבשביל לאשר את זה אתה תצטרך ללחוץ על F אבל זה יהיה רשום לך למטה.אחרי זה מתחילה העתקת קבצי התקנה ואחרי כמה דקות זה יפעיל את המחשב מחדש ויעלה לך התקנה של וינדוס.מכאן זה כבר די ברור,תצטרך לבחור שפה,לשים סיריאל,אבל הכל בחלונות ממש כמו של וינדוס שמותקן כבר וזה הרבה יותר פשוט.

דרך אגב במהלך ההתקנה יהיה כמה פעמים מסך שחור ל2-3 שניות אז אל תיבהל,זה בסך הכל מעדכן את התצוגה.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבההה על ההסבר המפורט, אבל לא הבנתי את זה:

אם אתה צריך אז תכניס אותם ובהתחלה של המסך הכחול הזה שמופיע אתה תראה שיהיה רשום לך בשורה למטה ללחוץ F6 אז תלחץ ויהיה לך שלב בהתקנה שבו אתה תצטרך לטעון את זה מהדיסקט

לא הבנתי, איזה דרייברים? של לוח האם ושל כרטיס המסך? מה הם קשורים למהלך ההתקנה של הוינדוס? הרי אני מתקין אותם אחרי שהתקנתי את הווינדוס לא? או שהבנתי משהו לא נכון?

תודה רבה שוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה OC ולפרמט זה "מפחיד" :o :o :o :o

הגישה המקובלת לגיבוי היא פיצול הכונן שלך (C,D) ולהעביר את הדברים שלך ל-D שישמרו אחרי הפורמט (אלא אם כן אתה מפרמט את D ...). לגבי הדריוורים לא צריך לדאוג ממש מכיוון שלוינדאוס יש תמיכה חלקית ברוב הרכיבים. למשל המסך שלך יעבוד אבל ברזולוציה נכומה. מיד אח"כ תוכל להתקין את הדריוור לכרטיס המסך שלך.

טיפים: -תגבה את ה-favorites של הדפדפן אם הוא מותקן על המחיצה של וינדאוס.

- תכין לך winzip או winrar בגיבויים.

נ.ב: יש לי SATA1 ולא צריך שום דריוור

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...