בעיית פינגים ב BF2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית פינגים ב BF2

The-Fox

Recommended Posts

אני משחק BF2 כבר חודש בערך, הפינגים שלי לא משהו, הטובים ביותר מגרדים את ה 100, מעט על 125-150, וכל השאר 170 וצפונה.

לפעמים זה גרוע יותר ואני לא מצליח לרדת מפינג של 200-300. שזה פשוט בלתי אפשרי וגם מנתקים אותי מרוב השרתים, הפינגים לא ממש יציבים בקיצור.

אני לקוח של 012 בכבלים בחיבור 1.5/256

אני נמצא מאחורי ראוטר של לינקסיס WRT54GL עם הפירמוור המקורי והעדכני, לצערי לא יכולתי להשתמש בפירמוור של DD-WRT מכיוון ו012 דרשו כסף על שימוש בפרוטוקול של DHCP ולכן אני מחובר כרגע ב L2TP.

צריך אולי לנתב פורטים למשחק ?

הכרטיס רשת הוא כרטיס O/B בלוח DFI Lanparty UT 4 Ultra. יש 2 של Gigabit, אני כרגע משתמש בכרטיס של Yukon, לא נראה לי שזה משנה ממש לעומת הכרטיס של .

מה יכול להיות הגורם הבעייתי פה ? אני חושד בספק אך אמרו לי שהם דווקא די טובים, הגורם השני הוא הראוטר, אם כי הוא אמור להיות ראוטר טוב מאד.

אם למישהו יש עזרה או עצה בנושא אני אשמח.

כמו כן הייתי שמח לדעת איזה פינגים אתם מקבלים בBF2, אשמח אם תציינו גם את שם הספקית והאם חיבור דרך או כבלים.

תודה לכל העוזרים :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בזמן האחרון בעיות, כנראה בכבלים. יש פה כמה ת'ראדים בנושא. אני גם 012 בכבלים והמהירות והפינגים רחוקים מלהיות אידיאלים. למען האמת עוד לא יצא לי לדבר עם הספקיות. אני בטוח שיש משהו אבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד על חיבור MPLS מ 012 בימים אלו. בתקווה שזה ישפר את הפינגים ואם לא זה, אז לפחות את היציבות הזוועתית של 012.

ואם לא זה, אז לפחות חיבור פשוט ונוח יותר :silly:

איזה פינגים אתה מקבל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב להשוות פינגים, אני ביישן :-[

סתם, אני לא מאמין בבדיקות האלה. צריך השוואה ארוכת זמן לשרתים קבועים ובזמנים קבועים כדי להגיע למסקנות רציניות מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ולא נכון.

אני כמעט בחיים לא יורד מפינג של 100 ב BF2, במשחק עצמו אני בודק כמעט כל הזמן.

ברשימת שרתים אני גם כמעט ולא יורד מה 100, נדיר ביותר. הרוב על 120+

נכנסתי כבר בכל שעות היממה האפשריות לצורךף העניין.

אם אתה מקבל קבוע פחות מ 90 פינג לדוגמא, אני חושב שזה מסכם הכל לא ?

אולי זה לא המצב אבל הוא יתכן ולכן אני אומר שזה נכון ולא נכון.

בקיצור אל תתבייש חביבי :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...