נגן ה PMP הטוב בעולם! - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן ה PMP הטוב בעולם!

Pc1ko

Recommended Posts

שלום לכולם, אני רוצה לקנות נגן PMP.

יש כמה נגני PMP טובים כיום ואני מתלבט איזה לקנות. יש שלוש חברות מובילות בתחום:

Creative, IAudio/Cowon, Archos

התקציב שלי הוא עד 1550 (מקסימום, ולא שקל יותר), הזמנה מחו"ל אפשרית ואף רצויה, אבל שוב, שהסכום הכולל (כולל משלוח) לא יעלה על הסכום 1550.

לאיזה מהחברות יש את הנגן PMP הכי טוב כיום, ואם יש נגן שהוא ממש טוב ובמחיר נמוך יותר כמובן שאני אשמח לשמוע.

הערה: vision:M יכול להחש עם הנגנים האלה למרות שלא נחשב PMP, אבל אם יגידו לי שהוא הכי טוב מכולם זה יהיה מעולה.

תודה רבה לכולם

שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחום ה PMP ארכוס טובים מהשאר. אבל לכל מכשיר חסרונות ויתרונות

אני כבר אומר לך, דבר ראשון- המסך של ה A2 של iAudio לא טוב כמו המסכים ב PMP של קריאטיב וארכוס (לא פרטים על הנייר, אלא מעשית)

אני ממליץ על ZVW של קריאטיב. עולה רק 284 דולר, מסך מצוין, איכות שמע מעולה, זמני סוללה של 14 שעות מוזיקה או 4.5 שעות וידאו, דק יחסית, ומכוסה מגנזיום.

הדבר היחיד שאין לו זה הקלטה :\

אם אתה רוצה גם הקלטה, לך על AV500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלום.

אלא אם כן אתה מאלו שחייבים תמיכה בפורמטים נידחים כמו FLAC, ואז יש את ה A2

עד לפני שבועיים היה מבצע והיה את ה ZVW ב 250 דולר. המחיר עלה חזרה ל 300 :\ אבל זה עדיין שווה את זה.

ה ZVW בחנות של יהודים כשרים ששולחים גם לארץ:

http://www.bhphotovideo.com/bnh/controller/home?O=productlist&A=details&Q=&sku=459115&is=REG&addedTroughType=search

משלוח לארץ עולה 39 דולר

בתכל'ס כולל המכס והכל זה יוצא 1650-1700 :\ אבל מאוד שווה את זה.

עריכה-

http://www.amazon.com/Creative-Vision-Widescreen-Multimedia-Player/dp/B000IF4TPY/sr=8-1/qid=1162640898/ref=pd_bbs_sr_1/002-8565708-8116862?ie=UTF8&s=electronics

280 דולר באמאזון, תשתמש במאסטופ בשביל להביא לארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישן בטירוף, גרוע, תומך רק ב WMV

לא להתקרב

לקריאטיב הייתה טבילה ראשונה גרועה, ומאז הם חיכו כמה שנים והוציאו את סדרת ה Vision המעולה

המקורי עם מסך רגיל והרזולוציה הגבוהה ביותר בשוק- 640X480

W עם מסך רחב

ו M שהוא נגן ייעודי משולב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...