Splinter Cell: Double Agent - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Splinter Cell: Double Agent - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

שנייה אני ינסה .. אז אתה אומר להיות בחדר עם המחשבים אחרי שאמיל נותן לי את ההוראה ללחוץ E ואז כבר יהיו הוראות?

עריכה:טוב שמע אחי אני עומד ליד השולחן לוחץ E וכלום לא קורא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק בנוי ככה שאתה יכול עקרונית להכשל במשימות של שני הצדדים, הטובים והרעים. אבל כל פעם אתה מאבד חלק מה"אמינות" שלך באותו צד (לכן אתה באמת סוכן כפול, שעובד בשביל שני צדדים).

כל עוד האמינות שלך לא יורדת לאפס אז אין השפעה רצינית לזה שנכשלת, אבל אם זה יורד לאפס המשחק נגמר. יכול להיות באמת רמת האמינות שלך אצל הרעים נמוכה? אם לא אז פשוט תחכה שהזמן יגמר, הוא יגיד שהוא מאוכזב ממך, אבל המשחק ימשיך כרגיל.

אם לא, אז הגיע כנראה הזמן להתחיל להיות מיומן בסודוקו... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כן את עניין האמינות הבנתי לטובת הרעים יש לי כמעט אמינות מלאה לטובת הטובים -להפך ממש קצת..

אבל בנוגע למשימה הזאת ספציפית לא הבנתי למה האמינות מהטובים ירדה לאפס ואז המשחק נגמר הרי המשימה היא לטובת הרעים לא לטובת הטובים אז מה הקשר?

חיכיתי 20 דקות אמיל הגיע אמר לי ללכת אחריו ואז ירדה האמינות של הטובים לאפס והמשחק נגמר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה הולך אחרי אמיל . אתה הולך לראות את הספינה מתפוצצת.

אתה צריך לשבש את הפיצוץ. שעולה השעון לבחור JAM ואז הספינה לא מתפוצצת . ואתה מסיים את המשימה בלי להכשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום,

יש ברשותי מחשב חדש מאוד עם 4 ג'יגה מעבד E8400 וכרטיס מסך HD4850 ,המחשב עם כל העדכונים החדשים לכרטיס מסך וכו' וכמובן גם למשחק.

כאשר אני נכנס למסך המון אפשרויות גרפיות אינן פועלות לי ואני לא מבין למה?(זה אמור לסחוב לי בדוק),בנוסף אני מנסה להעלות הרזולוציה ל 1280X720 כאשר הרזולוציה המקסימלית היא 1366*768 .

האם אפשר להעלות רזולוציה ואפשרויות גרפיות ידנית בתיקיה הראשית של המשחק?....או שיש פתרון אחר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

היי

התחלתי לשחק במשחק נראה מאד נחמד..

יש לי כרטיס קול X-Fi Xtreme Gamer

והאופציה להאצת חומרה של HD לא זמינה לי למה זה?

אני משחק במקורי והתקנתי את הפאץ 1.02 מה יכול להיות אנה עזרו לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...