חדש של NVIDIA 93.71 - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש של NVIDIA 93.71

soldier

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כולכם מדברים על בעיות קטנות לי זה נראה כאילו הלך לי הכרטיס מסך בגלל הדרייבר התמונה במשחקים כהה מאוד למרות שאני שם על CONSTRAT גבוהה

וBRIGHTNESS גבוהה ואילו ב2D (טקסט,,וכו') המסך בהיר מדיי עכשיו הבעייה היא שניסיתי לחזור לדרייבר הקודם אבל לר רק שזה לא עבד אצלי המצב יותר גרוע.

במסך הDOS שהמחשב עולה גם שם הטקסט מתחרבש (לא מוצא מילה טובה יותר) יכול להיות בגלל שבהגדרות הדרייבר הוא הראה לי שמהירות הזכרון 2.6 GHZ

כאשר בפועל יש לי 650 ואפקטיבי 1300 MHZ נשרף משהו בגלל הדרייבר או נצרב לי משהו בביוס של הכרטיס בכל מקרה תחכו קצת עם ההתקנה לפחות רק אחד יאכל אותה .

נ.ב.

עכשיו אני מנסה את הפרון האחרון FORMAT ואם זה לא יעזור נקווה שזה רק הכרטיס המסך יקר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי דבר מוזר

המהירות של הכרטיס שלי עלתה ל1.38ghz זכרונות ו450 ליבה

בדקתי באוורסט והמהירויות רגילות

בטוח באג כולשהו

יש לך אחלה סקין מאיפה?

ולדיון: האם הדריבר תואם לכל כרטיס מסך של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם מדברים על בעיות קטנות לי זה נראה כאילו הלך לי הכרטיס מסך בגלל הדרייבר התמונה במשחקים כהה מאוד למרות שאני שם על CONSTRAT גבוהה

וBRIGHTNESS גבוהה ואילו ב2D (טקסט,,וכו') המסך בהיר מדיי עכשיו הבעייה היא שניסיתי לחזור לדרייבר הקודם אבל לר רק שזה לא עבד אצלי המצב יותר גרוע.

במסך הDOS שהמחשב עולה גם שם הטקסט מתחרבש (לא מוצא מילה טובה יותר) יכול להיות בגלל שבהגדרות הדרייבר הוא הראה לי שמהירות הזכרון 2.6 GHZ

כאשר בפועל יש לי 650 ואפקטיבי 1300 MHZ נשרף משהו בגלל הדרייבר או נצרב לי משהו בביוס של הכרטיס בכל מקרה תחכו קצת עם ההתקנה לפחות רק אחד יאכל אותה .

נ.ב.

עכשיו אני מנסה את הפרון האחרון FORMAT ואם זה לא יעזור נקווה שזה רק הכרטיס המסך יקר יותר

גם לי הוא עשה את זה אחרי שעשיתי OC דרך ATITOOL ל 530/1450 הוא העלה לי את הזיכרון ל2.9 !! בשניה שהדריוור היה ניטען אחרי ריסט המסך היה שחור.. ההיתי בטוח שהכרטיס מת..

מחיקה של ATITOOL והדריבר במצב בטוח סידרו את הבעיה... אחר כך התקנתי את הדריבר שוב ועכשיו אני OC דרך ריבה...

חבל דווקה הבדיקת ארטיפקטים של ATI היתה ממש יעילה.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה את ATI Tray tools.

זו לא תוכנה ל OC.. ואם אני זוכר נכון היא בכלל לא עובדת עם NV...

חוץ מיזה אני מעדיף שלא להעמיד את הכרטיס שלי במצב של 2.9GHZ לזיכרון 1.6NS שוב... :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק הדרייבר הזה גמור :pissed: :pissed: :pissed:

גם אני חשבתי שנידפק לי הכרטיס אחרי 10 דקות המסך היה נכבה קיבלתי חררה חחח חזרתי לדרייבר הקודם וגם לא עזר הייתי צריך להשתמש בDriver Cleaner PROבשביל לנקות את כל הקבצים של הדרייבר מהמערכת ואז להתקין את הדרייברים מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי אכשיו את כל התגובות ניהיה לי חלחלה, אני לא מבין מה הבעיה שלהם להוציא דריבירים נורמלים.

אני לא מתכוון להתקין אותם, אני נישאר אם ה84.21 שלי הכי סבבה.

בדיוק, עדיף בינתיים להשאר עם הגרסה שהזכרת, אם אני לא טועה הגרסה הזאת מגיעה גם ב BF2, אין שום בעיות וגם הממשק נראה יותר טוב

עדיף לחכות בינתיים לגרסה טובה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...