התחברות לרשת אלחוטית , בלי ידיעת הבעלים . בעד ונגד . - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחברות לרשת אלחוטית , בלי ידיעת הבעלים . בעד ונגד .

habarbash

התחברת לרשת של השכן , אתה מרגיש עבריין ??  

1532 הצבעות

1. 1. התחברת לרשת של השכן , אתה מרגיש עבריין ??

Recommended Posts

זה שיש לך שכן שחסר לו ידע, וקנה ראוטר אלחוטי בשביל נוחות, ואף אחד לא הסביר לו שאפשר לגנוב לו את הרשת

ושהוא יכול להגן על עצמו ע"י הצפנות ו/או FILTERING

וזה שלך אין שום חוש של הוגנות, ואתה נהנה להיות "ישראלי מכוער" ו"להשיג בחינם" ולנצל את תמימותו ואת חוסר הידע של השכן שלך

לא הופך את זה ללגיטימי

אח"כ השכן שלך מתעצבן על איטיות, מתקשר לספקית שלו ומתלונן על איטיות, ומדבר חצי שעה עם תומך טכני בכיר מתמיכת רשתות

שלבסוף אחרי כל הבדיקות הסטנדרטיות, מגלה שמישהו אחר משתמש כנראה ברשת ומציע להצפין אותה (מה שלא נתמך תמיד)

אז עצבנת את השכן שלך, את התומך הרגיל שענה לו בהתחלה, את התומך הבכיר מרשתות ביתיות שמצא את הבעיה

וכל המוקד הטכני קיבל שיחה אחת יותר ממה שהיתה צריכה להיות, עוד 30 דקות של שיחה, שעלו בזמן המתמה מעצבן ללקוחות אחרים

עם בעיה לגיטימית, שגם אותם עצבנת

בסה"כ עלית ל-10 אנשים על העצבים, אחד מהם גרוזיני ואחד מרוקאי.

העונש הקבוע בחוקי מדינת למעשה שכזה הוא הוצאה להורג במרפסת העישון של מוקד התמיכה הטכנית

ותליה על קורות המעלית החדשה שבונים לנו שם..

נ.ב

יהיה נחמד אם תפנה את השכן שלך לת'רד הזה (שלח לו מייל עם לינק)

ונסביר לו איך להגן על הרשת האלחוטית שלו.

יום נעים

(מיני סיכום : אני נגד, אלא אם כן התשתית שלך בבית מתה זמנית ואתה חייב לבדוק מייל חשוב שאמור להגיע אליך, וזה רק לדקה וחצי

וגם אחר כך אתה הולך לשכן שלך ומצפין לו את הרשת ומלמד אותו, ומביא לו פיצה משפחתית וקולה וחשפנית בתור פיצוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש חצוף. אתה כנראה חושב שדעתך בעניין מסויים מהווה איזהשהוא שיקול בשבילי או בשביל האתר בכלליות לגבי קיום החוקים שבו. אז בוא אני אוסיף לך מידע שכנראה יהיה חדש לך. האתר הזה הוא מקום פרטי, ולא ציבורי. החוקים הם קווים מנחים בשביל המשתמשים, ובפועל, אנחנו (הצוות) יכול לעשות מה שאנחנו רוצים.

כשזה נאמר, זה שאתה חושב שמעניין אותי שהעניין "צף" מבחינה חוקית, ושזה מהווה איזהשהיא עילה בשבילך לקבל מידע על אקט שהוא לכל הפחות לא חוקי, לא מעניין אותי בכלל.

אני ממליץ לך להפנים את העניין הזה, כי אם עוד פעם אחת אתה תעלה את הנושא הזה לדיו בצורה ציבורית, אתה תורחק לצמיתות. ואני אומר את זה ע"ג הפורום בכוונה.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...