כ.מסך AGP ב350שח ל4X - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כ.מסך AGP ב350שח ל4X

PuG3o6

Recommended Posts

שלום רבותיי..

אני מחפש כ.מסך למחשב ישן ( 1.4GHZ) ב350שח AGP לא יותר שיתמוך עד 4X

ראיתי בKSP את זה 9600 Pro EZ 256MB, TV, DVI, AGP‎ ב 350שח

אם יש הצעות יותר טובות אז תודה

אני רק רוצה שזה יריץ לי את Carbon החדש עד תחילת השנה החדשה כשייצאו וכל זה אז אני ירכוש אחד חדש דנדש :)

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בSKYPC את כרטיס המסך 6200GT אז אם זיכרוני לא מטעה אותי אתה יכול לפתוח לו צינורות עיבוד דרך הריוה טונר ולעשות לו קצת והוא יכול להשתוות ל6600 או 6600GT (נידמה לי...אני זוכר משהו בסגנון..) והוא עולה 412 שקל...לפי דעתי תיבדוק את זה כי אם כן אז הוא הרבה יותר שווה והרבה יותר חזק מה 9600PRO שיחזיק לך במאה אחוז את הCARBON רק יש לי חששות בנוגע למעבד שלך...הוא בכלל טועם לדרישות מינימום???...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בSKYPC את כרטיס המסך 6200GT אז אם זיכרוני לא מטעה אותי אתה יכול לפתוח לו צינורות עיבוד דרך הריוה טונר ולעשות לו קצת והוא יכול להשתוות ל6600 או 6600GT (נידמה לי...אני זוכר משהו בסגנון..) והוא עולה 412 שקל...לפי דעתי תיבדוק את זה כי אם כן אז הוא הרבה יותר שווה והרבה יותר חזק מה 9600PRO שיחזיק לך במאה אחוז את הCARBON רק יש לי חששות בנוגע למעבד שלך...הוא בכלל טועם לדרישות מינימום???...

אוי לא... :o

נתחיל מזה שהמחשב שלו לא יחזיק את NFSC ואמשיך לכיוון ה6200GT המדובר

הכרטיס הזה הוא 64ביט ולא שווה בכלל את הכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 9600Pro מעולה בתקציב... למרות שהוא כרטיס "קצת" ישן הוא משאיר אבק להרבה מתחרים עד 400 ש''ח לAGP.

הבעיה זה עם המעבד שלך... 1.4GHZ אני לא מאמין שיחזיק וגם אם כן סביר להניח שהביצועים יהיו נחותים מכדי לשחק בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...