הונג קונג הנה אני בא... - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הונג קונג הנה אני בא...

idg83

Recommended Posts

טוב נו לא בדיוק אבל אחותי כן נוסעת לשם....

ואני הולך לקנות שטויות אבל אני לא יודע מה בדיוק

אולי אתם יכולים לעזור לי

אני מחפש פאלפון אפשרות עם כדי שאני לא יצטרך לקנות נייד

גם מחפש

אם אתם מכירים אתר אני שטויות שיש בהונג קונג אני ישמח מאוד

אנא עזרו לי לא כול יום נוסעים להונג קונג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שחבל, לא תהייה לך אחריות על המכשיר, רוב הסיכויים שזה יהיה זיוף באיכות ירודה ויהרס בקלות, מנסיון אני אומר, ואני השקעתי רק 200 שקל, אתה מתכנן להשקיע הרבה מאוד כסף, כבר עדיף בארץ או בארה"ב.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב........ קניתי נגן MP4 [למעשה שניים] באסיה כשדוד שלי טס לשם, הנגנים עשו בעיות מהרגע הראשון [אי אפשר היה לשים עליהם בכלל קבצים בקידוד MP4, והתוכנות שבאו איתן היו כל כך גרועות שהן בקושי עבדו]

אחד מהנגנים נשרף בזמן ההטענה [למרות שהצלחנו לקמבן איזו שהיא דרךשהוא יעבוד בצורה סבירה] השני פשוט גרוע באותה מידה.

לאחר מכן במחשבה שניה חשבנו שבארץ היה עולה עוד 50 ש"ח לקנות נגן GENERIC ופה היה לו גם אחריות כלשהיא לפחות.

היו עוד כמה דברים שנקנו באסיה שהתבררו קקניה לא חכמה במיוחד --- פשוט לא מומלץ אלא אם כן זה ממש ממש זול לעומת הארץ [מה שכברלא כל כך תקף בימינו --האסיאתיים הבינו את הרעיון וגםהם מוכרים במחירים גבוהים] או אם אתם טסים לשם המון ואז אפשר לזרוק למוכר את המוצר בפנים בפעם הבאה שתגיעו לשם במידה והמוצר התברר כזיוף ברמה ירודה.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, קנית זבל ג'נרי בלי לדעת על מה אתה משלם. זאת בעיה שלך ואתה לא צריך לצפות להרבה.

דבר שני "קניתי באסיה"...באמת תודה על הדיוק, טוב שלא ציינת את שם כוכב הלכת.

דבר שלישי הונג קונג היא אחת הערים המפותחות ביותר בעולם, מבחינות רבות עוקפת את נויורק לדוגמה, גם מבחינת סחר של מוצרי אלקטרוניקה (אמיתיים), אז להגיד שכל מה שיש שם זה ג'נרי זה מיותר.

דבר אחרון, הונג קונג הא אחת הערים היקרות בעולם למחייה אם אני זוכר נכון, אני לא בטוח שאלקטרוניקה שם תעלה פחות מבארץ בהרבה. המחירים בארץ הוגנים מאוד יחסית לעולם המערבי (אירופה במיוחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...