שאלה בקשר ל WOW , גירסה אמריקאית גירסה אירופאית - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל WOW , גירסה אמריקאית גירסה אירופאית

X7-007

Recommended Posts

כעיקרון יש לי את GW הראשון והוא כבר שיעמם אותי אז לא חשבתי לקנות את FACTIONS או את NIGHTFALL שיצא החודש.

חשבתי על WOW לנסות אותו כי המחיר שלו גם ירד, הבעייה זה ב GW שהחלפתי REALM מ USA ל EUROP זה פשוט היה זוועה, לא היו אנשים, האנשים מ USA הרבה יותר כיף לשחק.

אז רציתי לדעת אם זה אותו דבר עם WOW, יש המון אנשים בגירסה האירופאית ? הרוב לפחות יודעים אנגלית ? ואפשר להנות מכל מ ש WOW עם כמה אנשים ? או שזה בעייה למצוא ולעשות איתם משימות ו RAID ככול הנקרא. כלומר דברים מאוד מאוד ספציפים שאפשר לעשות רק עם קבוצה מאוד חזקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את אותה האוכלוסיה הגדולה כמו באמריקה

יש מלא שרתים של שפה אנגלית, ספרדית, גרמנית,צרפתית

יש שרת pve שלא נלחמים בו בשטחים פתוחים נגד כל אחד מהפקשיין הנגדי רק אם מאפשרים

יש שרת pvp שזה מה שהסברתי למעלה שאפשר להילחם נגד כל אחד בשטחים מסוכנים

יש שרת RP שזה roleplaying

ויש שרת RP-pvp שזה RP רק עם PVP כמו למעלה

מכל סוג יש מלא שרתים

בקשר ליצירת דמות מומלץ לעשות בשרת שכתוב לידו recommended בכחול כי ככה יהיו לך אנשים לעשות איתם את הקווסטים של הרמות הנמוכות, שבסרברים המלאים והותיקים כולם כבר רמה 60 ואף אחד לא ישים עליך ולא תוכל לעשות קווסטים של קבוצות

רייד זה של 10+, זה להביס בוסים ממש ממש גדולים וחזקים ובדרך כלל זה dungeons של 20 או 40 איש שצריך מיומנות, שיתוף פעולה וציוד טוב מאוד ובדרך כלל מלווה בתוכנת דיבור כמו ונטרילו או טים ספיק כדי שיהיה אפשר לדבר בזמן אמת בקרב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד כמה שאלות שכחתי לשאול, איפה כדאי לפתוח, כעיקרון אני רוצה PVP אז מה ההבדל בין ROLE PLAYING באופן כללי ?

וכמה התשלום לחודש ומה עדיף כעיקרון לעשות ל 3 או 6 חודשים? שנחסוך איזה 60 שקל, במילא נשחק בזה הרבה זמן, אבל כעיקרון תמיד אפשר להקפיא בדיוק בסוף החודש ואז זה לא יתחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על WOW לנסות אותו כי המחיר שלו גם ירד, הבעייה זה ב GW שהחלפתי REALM מ USA ל EUROP זה פשוט היה זוועה, לא היו אנשים, האנשים מ USA הרבה יותר כיף לשחק.

אז רציתי לדעת אם זה אותו דבר עם WOW, יש המון אנשים בגירסה האירופאית ? הרוב לפחות יודעים אנגלית ? ואפשר להנות מכל מ ש WOW עם כמה אנשים ? או שזה בעייה למצוא ולעשות איתם משימות ו RAID ככול הנקרא. כלומר דברים מאוד מאוד ספציפים שאפשר לעשות רק עם קבוצה מאוד חזקה.

רוב השרתים דיי טובים באירופה ותמיד אפשר להעביר את הדמות שלך בין שרתים (עולה כסף)

המחיר ירד בגלל שעוד חודשים שלוש יוצא ההרחבה למשחק וצריך לקנות את המשחק מחדש (אפילו אם כבר יש לך את המשחק)

הרוב המוחלט ב WoW מדבר אנגלית סבירה.

לגבי raids and instance זה אותו דבר כמו בכל משחק , בשביל ה instances הקלים מספיק כל קבוצה של Pugs אבל בשביל end game instances אתה צריך guild שמשחקת על בסיס יומי לאורך זמן ארוך.

היופי ב PVP ב WOW זה שאתה משחק ב cross realms כלומר נגד וביחד שרתים אחרים , בכל שעה ביום אתה יכול לשחק battle grounds בלי לחכות הרבה זמן.

ועכשיו שמתי לב שבשביל לפתוח חשבון לפחות באתר BLIZZARD.COM , פתיחת חשבון חדש זה רק לתושבי אמריקה שם, איפה בדיוק אפשר לפתוח חשבון אירופאי?

בשביל הגירסה הארופאית אתה צריך את האתר הארופאי

http://www.wow-europe.com/en/

עוד כמה שאלות שכחתי לשאול, איפה כדאי לפתוח, כעיקרון אני רוצה PVP אז מה ההבדל בין ROLE PLAYING באופן כללי ?

שרת PVP - אתה יכול להתקיף את הצד השני בכל מקום בעולם (חוץ מ 3 אזורים בדרגות הנמוכות)

שרת PVE - אתה יכול להתקיף את הצד השני רק אם הוא מאפשר את זה. (אבל גם בשרתים אלה יש battlegrounds)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אם אתה לא רוצה לקבל התקף לב ועדיין לעשות pvp לך על שרת PVE

ככה אתה יכול לעשות pvp מתי שאתה רוצה נגד אלה שמחוץ לאורגרימר או בבאטלגראונדס ולא שכל שנייה מישהו יהרוג אותך ותישאר רמה 20 כל החיים שלך

גם לפעמים יש כל מיני שחקנים ליצנים מפגרים כאלה שמדליקים את הpvp שלהם בכוונה אז אתה תמיד יכול לדפוק אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אם אתה לא רוצה לקבל התקף לב ועדיין לעשות pvp לך על שרת PVE

ככה אתה יכול לעשות pvp מתי שאתה רוצה נגד אלה שמחוץ לאורגרימר או בבאטלגראונדס ולא שכל שנייה מישהו יהרוג אותך ותישאר רמה 20 כל החיים שלך

גם לפעמים יש כל מיני שחקנים ליצנים מפגרים כאלה שמדליקים את הpvp שלהם בכוונה אז אתה תמיד יכול לדפוק אותם

אבל world pvp אז אחד החלקים הכי כיפים במשחק, בזמן grinding שקופץ אליך איזה rogue ואתה מפרק אותו. או blackrock mountain pvp.

ללא ספק שרתי ה pvp הרבה יותר כיפים משרתי ה pve .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאם יקפוץ על רוג בזמן שאני יעשה גרידינג( אני רוג בעצמי) אז הוא יפרק אותי ולא אני אותו

בקיצור pvp סרבר זה לסדיסטים שהם תותחים מלידה

אני בהתחלה שיחקתי בסרבר PVP

בסוף ברמה 37 הגעתי להחלטה שאם אני ימשיך ככה אני פשוט יפסיק לשחק במשחק כי זה כבר מתחיל לדכא ולהוציא לי את כל הכיף

לי כיף לעשות דברים כשבא לי ולא בכפייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח תגובות טובות מאוד תודה רבה.

עכשיו שמתי לב לצערי ולשמחתי ש-ב Sendit המשחק עולה 55.60 שקל כעיקרון 9.89E אירו, כדאי להזמין משם ? זה יחסוך לי מלא כסף,, וכמה עולה משלוח ואיזה גירסה בדיוק אני עשוי לקבל ? אומרים יש שני גירסאות.

חודש ראשון חינם נכון ? פףף המשחק הזה מלא שאלות, ועוד לא התחלתי לשחק.

כי ב MediaGame המשחק עולה 169 שקל, אז נגיד 70 שקל מקסימום עם משלוח עדיין לא מגיע אפילו ל 169 שעולה בחנות פה, זה פשוט יתן לי עוד חודש תשלום למשחק. וכן כמה עולה תשלום חודשי בדיוק ? ואיך אתם משלמים, חודשי 3 או 6 חודשים ?

המשחקים באתר הזה הם בשפה יפנית, סינית ? http://www.play-asia.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...