יש מצב שהאתלון 3000+ שלי לא מסוגל לעבור את 2200MHZ יציב ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש מצב שהאתלון 3000+ שלי לא מסוגל לעבור את 2200MHZ יציב ?

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני לא מצליח לעבור את איזור ה 2250 MHZ ולקבל מחשב יציב, אני כל הזמן שומע שאין אתלון שלא מסגול להגיע לפחות ל 2400MHZ יציב, אבל לצערי אני לא מצליח! כל מה שניסיתי בחודשים האחרונים הניב אפס תוצאות. ניסיתי כל דבר אפשרי שאני יודע עליו.. שום דבר.

המחשב עולה גם על 270X9 אבל לא עובר שום בדיקה בשום תוכנת בנצ'מארק ללא קריסות או תקלות.. כשהורדתי מכפלה ל 8 הכל עבד יופי, מה שאומר שזה כנראה לא מהלוח אלא מהמעבד.. בקיצור השאלה שלי , יכול להיות שנפלתי על האתלון הכי זוועה במזרח התיכון ? או שאולי יש עוד דברים שאני יכול לנסות כדי להגיע לאזור ה 2400 יציב ?

תודה (מפרט מלא בצד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי פתחתי על זה פעם תרד, כבר לא זוכר, אבל האמת שעזבתי את זה וויתרתי. אף אחד לא ממש עזר לי אלא יותר זרקו לאויר דברים ברורים מאליו כמו הבחור שענה אחריך . אני ממש רוצה לרדת לעומק הנושא עכשיו ולקבוע אחת ולתמיד מה מגביל אותי, אם זה המעבד סבבה, אין מה לעשות. אבל אולי אני יכול להוציא עוד קצת.

לגבי השאלות השניות: כן להכל.

הורדתי מכפלת HTT ל-2 . מחלק שמתי ככה שהם לא יהיו בOC. מתח למעבד גם עד 1.6V . הורדתי תזמונים גם לT1 (אם לזה התכוונת?)

עוד משהו שיש לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי פתחתי על זה פעם תרד, כבר לא זוכר, אבל האמת שעזבתי את זה וויתרתי. אף אחד לא ממש עזר לי אלא יותר זרקו לאויר דברים ברורים מאליו כמו הבחור שענה אחריך . אני ממש רוצה לרדת לעומק הנושא עכשיו ולקבוע אחת ולתמיד מה מגביל אותי, אם זה המעבד סבבה, אין מה לעשות. אבל אולי אני יכול להוציא עוד קצת.

לגבי השאלות השניות: כן להכל.

הורדתי מכפלת HTT ל-2 . מחלק שמתי ככה שהם לא יהיו בOC. מתח למעבד גם עד 1.6V . הורדתי תזמונים גם לT1 (אם לזה התכוונת?)

עוד משהו שיש לעשות?

מצטער באמת שאני זורק דברים כלליים.

להבא אני אלמד לא לנסות לעזור לאנשים כמוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער באמת שאני זורק דברים כלליים.

להבא אני אלמד לא לנסות לעזור לאנשים כמוך...

לא אחי, ממש לא התכוונתי בקטע הזה.. באמת. פשוט אמרתי שתמיד אומרים לי את אותם דברים בדיוק. זה לא היה בנימה של זלזול או משהו חס וחלילה ואני ממש מעריך שמנסים לעזור, אז אני מתנצל אם קבלת את זה ככה..

לגבי השאלה על המעבד - זה אתלון 64 BIT .. פשוט מקולל או משהו כזה. או שזה בכלל הלוח שלא מספיק יציב/חלש מבחינת OC.. למרות שכבר ראיתי חבר'ה שעשו OC הרבה יותר גבוה משלי עם בדיוק אותו מפרט..

אז יש מישהו שיכול לנסות לעזור לי כאן ? PLZ...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא ניסיתי את זה..

שמעתי על זה כבר.. הבנתי אבל שזה אמור לעזור יותר בOC לכרטיס מסך.. כאילו שאם מגיעים ללימיט של הOC אז העלאת תדר PCI-E בנגיד 5MHZ יכולה לתרום קצת לOC הכללי של הכרטיס..

אבל השאלה , האם זה בכלל יעזור לOC למעבד..? מה הקשר בינהם כאילו ..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציני ?!?!? 1.65 וולט בשביל פאקינג 2400MHZ ?? אם זה אכן אותו המצב עם המעבד שלי אז אני מוותר על התענוג..

אני כבר אחליף מחשב וזהו.. מישהו מעוניין במחשב שלי? שיישלח בפרטי - מחיר גמיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא ניסיתי את זה..

שמעתי על זה כבר.. הבנתי אבל שזה אמור לעזור יותר בOC לכרטיס מסך.. כאילו שאם מגיעים ללימיט של הOC אז העלאת תדר PCI-E בנגיד 5MHZ יכולה לתרום קצת לOC הכללי של הכרטיס..

אבל השאלה , האם זה בכלל יעזור לOC למעבד..? מה הקשר בינהם כאילו ..?

חבל לשאול יותר מדי שאלות. "אין חכם כבעל הניסיון"... תנסה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור....אני שנתיים על 2400MHZ יציב עם 754 3000+( 2000MHZ במקור) , תעשה את הדבר הבא : באס על 240MHZ (במקום 200) זיכרונות תוריד ליחס של 1.66\2 (במידה והם ג'נרים ולא מיועדים לOC ) , וזהו. אהה ו T1 אם בא לך...אני על T1.

חום: 34-36 מנוחה.

42-48 מעמץ.

קירור בסטוק. (מה שמגיע עם המעבד BOX).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...