המלצה למקלדת "לגיימרים" (תקציב: 100-300 ש"ח) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למקלדת "לגיימרים" (תקציב: 100-300 ש"ח)

AppleJack

Recommended Posts

רקע:

עד לא מזמן השתמשתי במקלדת מולטימדיה כזאת של Genius. בתור מקלדת רגילה יחסית היתי מאוד מרוצה מרכות הכפתורים וכו'... עד שנשברה לי המשענת יד, סיגרות צרבו בה חורים ורק אלוהים יודע מה היה שם מתחת לכפתורים. החלפתי אותה במקלדת פשוטה של ב-70ש"ח. אחלה מקלדת, קטנה יחסית - בלי שום לחצני מולטימדיה... התבאסתי לגלות שפתאום לחיצה על מס' כפתורים (תלוי איזה - לכל כפתור יש "ערך" שונה) "תוקעת" את המקלדת - יענו אי אפשר ללחוץ על עוד כפתורים בנוסף - מה שלא קרה במקלדת הקודמת, בלחיצה על אותם הכפתורים במקביל.

2 המקלדות באו בחיבור PS2.

נמאס לי מכל זה, אני לא רוצה שום הגבלות מצד המקלדת. אך מצד שני אני לא מעוניין להשקיע יותר מדי על מקלדת.

המלצה:

- אני צריך מקלדת קטנה ככל האפשר (אין הרבה מקום ליד העכבר) אך שלא יורדת מהגודל הסטנדרטי-קלאסי (לא בהרבה, לפחות).

- אני רוצה אותה עם כבל, ובלי עכבר "מתנה".

- ביצועים! ללא מגבלה של כפתורים לחוצים בו זמנית (עד גבול ההגיון, אחרי הכל יש לי רק 2 ידים)

- העדפה ללחצני עזר נוספים, שלא ממוקמים בצידי המקלדת (כל סנטימטר חשוב על מדף המקלדת\עכבר שלי)

- עדיף שחורה.

ראיתי את ה-G15 (או איך שקוראים לה, של לוג'יטק) והיא ממש יקרה. :screwy:

אני מת להביא את ה-Tarantula של אבל לא מצאתי בארץ.

היתי בכיף מזמין מחו"ל, הבעייה היא שלא יהיו אותיות בעברית :s07:

* יש בכלל מקלדות לגיימרים שלא עולות יותר מ-200-250 ש"ח ?

* יש אפשרות להדביק אותיות עבריות על מקלדת, או איזה טריק אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי כל מקלדות הגיימרים זה סתם, קח כמו שלי מקלדת מעולה, תסתכל במפרט שלי.... מקלדת נוחה, מעולה.... מה שכבייכול יש במקלדת של "גיימרים" זה איזה מסך LCD ועוד אולי כמה יתרונות.... אשר לא ממש תורמים למשחקים.... :nixweiss: אם למשל היית מדבר על עכבר בזה אתה צודק! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה סתם?

תראה את זה למשל:

http://www.razerzone.com/Products/Gaming-Keyboards/Razer-Tarantula-Gaming-Keyboard/

מה שבעיקר מעניין אותי שם זה ה ANTI-GHOSTING CAPABILITY

The Tarantula's anti-ghosting capability allows multiple keys to be simultaneously pressed.

תכל'ס אני לא אוהב את כל המקלדות הענקיות האלה שמעוצבות בצורה "גלית" עם מלא פלסטיק מיותר.

זאת נראת "ישר ולעניין", אבל לא מצאתי בארץ :(

אין לי בעייה לקנות מקלדת "פשוטה", אבל אני חייב לדעת אם יש "ANTI-GHOSTING" או איך שתקרא לזה.

אשמח להמלצות, אבל בבקשה תוציאו את מהתמונה. לא רוצה שום דבר עם המקלדות או העכברים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...