E6400@4000mhz על אוויר, עדכון בע"מ 4!!! - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E6400@4000mhz על אוויר, עדכון בע"מ 4!!!

barak_11

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחי - לא מצליח להבין מה זה נותן לך

אז המחשב מומהר - so what!!!!!

אתה מנצל את הדבר הזה?, אתה יכול לשחק טוב יותר או על הגדקות גבוהות יותר? להשתמש במספר תוכנות כבדות במקביל?

מה הסיפור שלכם, האוברקלוקרים? שואל בשיא הרצינות ולא מתוך קינטור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מנצל את הדבר הזה?, אתה יכול לשחק טוב יותר או על הגדקות גבוהות יותר? להשתמש במספר תוכנות כבדות במקביל?

למה אנשים קונים מעבד יותר חזק ? , באותו כסף מקבלים מחשב חזק יותר

ברור שיש שימושים שאין הבדל , אבל שאני מקודד סרט ההבדל מאוד משמעותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר אולימפיאדה? אוהבים לשבוא שם שיאים....

אז זה אותו הדבר, רק לחנונים :anim-jjd:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשלול משהו שמישהו אחר אוהב .

אז אתה לא אוהב את זה , אני לא מכריח אותך לאהוב את זה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה תלוי בך לא פה פורום אוברקלוקינג ולא היה פה OCDB ולא היה בסיקורים של מעבדים, לוחות אם או זכרונות מבחני ובעצם הרגת חלק עיקרי מהאתר.

אז אם התחום לא מעניין אותך כנראה שזה לא המקום המתאים בשבילך (בלי להעליב או לפגוע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאם ישנם שיפורים מורגשים בביצועי המחשב ואין סכנה סבירה לשריפת רכיבים וכו'- אז ניתן לבצע OC, אבל סתם לנסות להעלות עוד 10 או 20 נקודות במבחני ביצועים נראה לי מיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC מעולה!! מזל טוב על השיא.. למה שלא תשים לו אבל נורמאלי ?? אם יש דבר שאני לא מבין זה למה לחסוך בדברים האלה.. ככה גם יהיה לך יותר מרווח לOC וגם יותר בטוח בהרבה..

בכל מקרה , OC פצצה!!

נ.ב - איך בכלל יודעים אם מישהו לא משקר (בלי קשר אליך אחי..) ב OC ?? נגיד השיא עולם של ה E6300 של 4100MHZ .. איך יודעים שזה אכן נכון וייתרה מכך, נגיד שזה נכון, איך יודעים שהוא אכן ביצע OC יציב ולא סתם איזה מחשב שיודע לעשות POST לווינדוס ? אני פעם ערכתי בצייר ב10 דקות כאילו עשיתי OC ל3200MHZ ושלחתי לחבר שלי שהיה פשוט בשוק..

וסתם בשביל להוכיח -

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב - איך בכלל יודעים אם מישהו לא משקר (בלי קשר אליך אחי..) ב OC ?? נגיד השיא עולם של ה E6300 של 4100MHZ .. איך יודעים שזה אכן נכון וייתרה מכך, נגיד שזה נכון, איך יודעים שהוא אכן ביצע OC יציב ולא סתם איזה מחשב שיודע לעשות POST לווינדוס ? אני פעם ערכתי בצייר ב10 דקות כאילו עשיתי OC ל3200MHZ ושלחתי לחבר שלי שהיה פשוט בשוק..

וסתם בשביל להוכיח -

בשביל מה לשקר ? , מישהו מרוויח משהו משקר כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...