תוספת זיכרון - כדאי או לא? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוספת זיכרון - כדאי או לא?

Elad91

Recommended Posts

תוספת זיכרון - כדאי? אין אפשרות (מבחינת תקציב) לקנות יותר מ512 מגה.

המחשב לא מיועד למשחקים, אלא לעבודה משרדית.

מפרט:

Intel Pentium 4, 2.4 Ghz

ASUS P4S533-X

256mb PC2700

תוספת של 256/512 מגה באותה מהירות תשפיע משמעותית על מהירות העבודה של המחשב כך שתהיה שווה את הכסף? או שאין טעם ועדיף לקנות מחשב חדש ב3500 שקל (כשבעוד שנה, שנה וחצי התכנון הוא לקנות מחשב חדש בתקציב של 4200 בערך)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוספת זיכרון - כדאי? אין אפשרות (מבחינת תקציב) לקנות יותר מ512 מגה.

המחשב לא מיועד למשחקים, אלא לעבודה משרדית.

מפרט:

Intel Pentium 4, 2.4 Ghz

ASUS P4S533-X

256mb PC2700

תוספת של 256/512 מגה באותה מהירות תשפיע משמעותית על מהירות העבודה של המחשב כך שתהיה שווה את הכסף? או שאין טעם ועדיף לקנות מחשב חדש ב3500 שקל (כשבעוד שנה, שנה וחצי התכנון הוא לקנות מחשב חדש בתקציב של 4200 בערך)?

תלוי כמה דחוף לך מחשב חדש, אם לא דחוף, אתה יכול בכיף לחסוך ואז להשקיע את התקציב המרבי בחדש, אם נמאס לך כבר מהאיטיות, תקנה עוד ומהר, ואז תקנה חדש אחריי שגם זה לא יספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי כמה דחוף לך מחשב חדש, אם לא דחוף, אתה יכול בכיף לחסוך ואז להשקיע את התקציב המרבי בחדש, אם נמאס לך כבר מהאיטיות, תקנה עוד ומהר, ואז תקנה חדש אחריי שגם זה לא יספיק

תודה.

אז עד כמה משמעותי יהיה הבדל בין 256 ל512, ומה יהיה שווה את הכסף יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה חכה חכה, מי אמר משהו על להחליף בינייהם? למה לא לשים את שניי הסטיקים במקביל ?

התכוונתי לתוספת של 256 או 512, ה256 הנוכחי נשאר.

אז איזו תוספת משתלמת יותר מבחינת עלות וביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לתוספת של 256 או 512, ה256 הנוכחי נשאר.

אז איזו תוספת משתלמת יותר מבחינת עלות וביצועים?

ללא ספק, ה-512, זה אומנם לא ג'יגה אבל זה עדיין הרבה, והשיפור בביצועים יהייה מרשים, אתה עובד על I או על II ?

עריכה : ראיתי הרגע שוב, I, לא נורא עדיין שווה להוסיף, I עכשיו מאוד מאוד זול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק, ה-512, זה אומנם לא ג'יגה אבל זה עדיין הרבה, והשיפור בביצועים יהייה מרשים, אתה עובד על I או על II ?

עריכה : ראיתי הרגע שוב, I, לא נורא עדיין שווה להוסיף, I עכשיו מאוד מאוד זול...

תודה רבה, כמה 512 מגה אמור לעלות? PC2700.

תוכל להמליץ על חנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה, ואסור להמליץ פה על חנויות שלא למטרת השוואת מחירים, לכן את זה תיאלץ לעשות בעצמך, מה שכן, תמצא יותר בקלות מה שאתה מחפש אם תחלק את הPC-2700 ב-8, ככה תגיע למהירות הזכרונות ותוכל למצוא את מה שאתה צריך גם בחנויות שלא מציינות את המהירות בPCים, עוד דבר, מתוכנן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה, ואסור להמליץ פה על חנויות שלא למטרת השוואת מחירים, לכן את זה תיאלץ לעשות בעצמך, מה שכן, תמצא יותר בקלות מה שאתה מחפש אם תחלק את הPC-2700 ב-8, ככה תגיע למהירות הזכרונות ותוכל למצוא את מה שאתה צריך גם בחנויות שלא מציינות את המהירות בPCים, עוד דבר, מתוכנן ?

אוקיי, תודה. בכלל לא בכיוון.

תוכל לפחות להגיד כמה זה אמור לעלות בערך? 250?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה. אוברקלוק בכלל לא בכיוון.

תוכל לפחות להגיד כמה זה אמור לעלות בערך? 250?

תן לי רגע לבדוק, אני אחזור תכף עם הצעות, מכייוון שאתה לא בקטע של אוברקלוק (חבל...) אתה לא צריך שום דבר רציני .

עריכה : מסתבר שכבר לא מוכרים כל כך PC-2700, עובדה שאני לא מוצא כאלה... בכל מקרה, אתה יכול לקנות זיכרון DDR 400 (כלומר PC-3200) , אומנם הוא לא יעבוד ב-400 אלה ב-333, אבל לא נורא לא משמעותי) , הנה אחד : http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_1351_2034&products_id=7930

לא בהכרח מהחנות הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי רגע לבדוק, אני אחזור תכף עם הצעות, מכייוון שאתה לא בקטע של אוברקלוק (חבל...) אתה לא צריך שום דבר רציני .

עריכה : מסתבר שכבר לא מוכרים כל כך PC-2700, עובדה שאני לא מוצא כאלה... בכל מקרה, אתה יכול לקנות זיכרון DDR 400 (כלומר PC-3200) , אומנם הוא לא יעבוד ב-400 אלה ב-333, אבל לא נורא לא משמעותי) , הנה אחד : http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_1351_2034&products_id=7930

לא בהכרח מהחנות הזאת...

תודה.

אלה הזכרונות הטובים ביותר שמצאתי במחיר טוב:

http://www.logicpc.co.il/heb/itemlist.aspx?cnam=A01198

אני רואה שאחד CL 2 ואחד CL 2.5, הם אותה מהירות אבל המחיר זהה. מה הקטע פה? יש עוד איזה הבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה מה תבחר, קח איתך את המחשב להרצת MEMTEST בחנות לבדיקת התנגשויות לפני שאתה קונה, או שתבקש אחריות החלפה או החזר כספי במידה ויש התנגשויות

זה גם חשוב, באופן כללי אבל פותח הת'ראד שאל לגביי הזכרונות, ככל שה CAS LATENCY (הכוונה לתזמונים) נמוך יותר, הזיכרון יותר מהיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...