מחר (ב-27 ל-OCtober) יוצא הסרט החדש SAW 3. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר (ב-27 ל-OCtober) יוצא הסרט החדש SAW 3.

HunterVee

Recommended Posts

באתר שלהם כתוב 145 ימים שזה עוד חצי שנה בערךך.. מזה?!

מתי המשחק יוצא?

זה לא משחק זה סרט...

והספירה לאחור התאפסה כבר כי התאריך הגיע ועכשיו ישנה ספירה חדשה שהיא לאקרנת הסרט עצמו. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

הספירה לאחור היא לתאריך 27 ל-OCtober (לפי אחד מאזורי הזמן המסוימים בארצות-הברית), התאריך בו יוצא הסרט לאקרנים בארצות-הברית. :yelclap:

אני לא יודה על איזה לווין אתה מדבר LoL :silly:

נ.ב.

מה הכוונה ב"ספוילר"? אני לא יודע ברצינות :nixweiss:

ספוילר=זנב של מכונית

ספוילר=מלשון SPOIL-לקלקל,לשפוך,להרוס

ספוילרים הם פרטי מידע ו\או או כל דבר אחר,אשר עלול לחשוף לבן אדם שלא שיחק במשחק\ראה סרט\קרא ספר פרטי מידע חשובים על עלילת אותו הדבר,ובכך להרוס לו את ההפתעה והעלילה. [בדיוק כמו מה שחבר שלי עשה יום אחרי שהוא ראה את המטריקס השלישי בבכורה...הוא רץ בכל ביה"ס וצרח "ניאו מת!!ניאו מת!!",NOW THATS A SPOILER!]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלם היה צלם פפארצ'י וכמו שכולם יודעים הם נכנסים לחיים של אנשים אחרים נראה לי שבגלל זה הוא עשה לו את זה והדוקטור זה הרופא שאמר לו שהוא הולך למות בגלל סרטן ואחרי זה הוא ראה שהוא יוצא מהחדר עם פלאפון ועם חיוך על השפתיים.

ומי שראה המסור 2 שימו לב בסוף הם נכנסים לחדר כזה ושם יש גוויה על הריצפה אז זה הצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספוילר *-* ספוילר *-* ספוילר

jigsaw שם את הרופא כי הוא בגד באישתו והוא בעצם לא מבין מה יש לו בחיים להפסיד, ואת הצלם כי הוא בעצם עסוק כל כך בלהידחף לחיים של אחרים עד כדי שהוא לא חי את החיים שלו, את זאפ לא הסבירו אבל תסמכו על jigsaw למצוא לו תירוץ בכל מקרה החדירו לו את הרעל ולכן הוא חטף את האישתו ובתו של הרופא, וזה שאמר לגבי הגווייה בחדר שרואים בסרט השני זה לא נכון רואים שלושה גופות הראשונה-הצלם, השנייה-זאפ והשלישית זה הבריון בסרט השני.

ותכל'ס לפי דעתי שני הסרטים מלווים בעלילה מעולה, באמת מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...