מחר (ב-27 ל-OCtober) יוצא הסרט החדש SAW 3. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר (ב-27 ל-OCtober) יוצא הסרט החדש SAW 3.

HunterVee

Recommended Posts

ספוילר-ספוילר-ספוילר

ממ,מישהו יכול לעשות לי טובה ולכתוב איך נגמר הסרט הראשון?

ראיתי עד הקטע בסוף(אחרי שהדוקטור חתך לעצמו את הרגל),שבו הרוצח מוריד את המסיכה מהפרצוף..

את הסוף פספסתי

אשמח אם מישהו יתמצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*ספוילר ל-Saw* *ספוילר ל-Saw* *ספוילר ל-Saw*

בסוף הסרט הראשון, הרוצח פשוט קם והולך. לפני שהוא נועל את החדר אחריו הוא מסביר לצלם שהמפתח לשלשלאות שלו נמצא בתוך האבמטיה - ואז הצלם נזכר שכשהוא התעורר, המפתח פשוט נשאב לתוך הצנרת. בזה נגמר הסרט - הצלם נשאר תקוע בחדר ההוא לנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*ספוילר ל-Saw*

אני עדיין לא מבין איך האח מהבית חולים והצלם היו קשורים לעלילה (הרופפת מאוד) של הסרט הראשון.

המטרה של רוצח היתה להתאכזר לאלו שלא מעריכים את החיים שלהם, הבחורה עם הסוגר על הפה היתה נרקומנית, הבעל בגד באשתו, OK (קשר חלש אבל שיהיה)..אז איך הצלם והאח מהבית חולים נכנסים לאג'נדה של הרוצח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי *ספוילר**ספוילר**ספוילר* אם אני זוכר נכון, שילמו לצלם לעקוב אחרי הבנאדם, והוא היה תקוע איתו בחדר (כאילו רצה לעשות ''דווקא'' :nixweiss:) אבל ראיתי את הסרט לפני כמה שנים, אני כבר לא ממש זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*ספוילר ל-Saw*

אני עדיין לא מבין איך האח מהבית חולים והצלם היו קשורים לעלילה (הרופפת מאוד) של הסרט הראשון.

המטרה של רוצח היתה להתאכזר לאלו שלא מעריכים את החיים שלהם, הבחורה עם הסוגר על הפה היתה נרקומנית, הבעל בגד באשתו, OK (קשר חלש אבל שיהיה)..אז איך הצלם והאח מהבית חולים נכנסים לאג'נדה של הרוצח?

הצלם היה סתם בטלן פרזיט...הוא היה קנאי ניראה לי.

האמת את הסיפור של זאפ אני לא כל כך זוכר...מספרים את זה בשתי מילים לקראת הסוף , אני רק זוכר שה"רוצח" הזריק לו רעל ובגלל זה הוא שיתף פעולה איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

הספירה לאחור היא לתאריך 27 ל-OCtober (לפי אחד מאזורי הזמן המסוימים בארצות-הברית), התאריך בו יוצא הסרט לאקרנים בארצות-הברית. :yelclap:

אני לא יודה על איזה לווין אתה מדבר LoL :silly:

נ.ב.

מה הכוונה ב"ספוילר"? אני לא יודע ברצינות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...